حق عضویت
موارد ذکر شده در این بخش، شامل قوانین، مقررات و توصیه‌هایی است که در وبسایت، برنامه های موبایل و تمام سرویس های ارایه شده توسط بنکوی (شامل: benkoy.com اپلیکیشن اندروید) مورد استفاده هستند.
قوانین عمومی
توجه داشته باشید که کلیه اصول و رویه‏‌های بالادستی بنکوی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است. در صورتی که در موارد جزئی شامل رویه‏‌ها و سرویس‏‌های بنکوی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود. بنابراین استفاده از سایت و اپلیکیشن به معنی پذیرش این اصول و قواعد است.
تعریف سرویس دهنده
شخص حقیقی یا حقوقی است که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سرویسی که خود ارائه میدهد در اپلیکیشن یا وبسایت اقدام میکند.
تعریف سرویس گیرنده
به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت پیشنهادات سرویس هایی که در اپلیکیشن وجود دارند یا پیشنهادات جدید اقدام میکند..
تعریف سرویس
هرگونه خدمات و محتوای دارای مجوز جمهوری اسلامی ایران که توسط سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان پیشنهاد میشود.
محتوا
محتواهای موجود در بنکوی توسط سرویس دهنده ها یا سرویس گیرنده‌ها در سایت یا اپلیکیشن بارگذاری میشوند. سپس توسط هوش مصنوعی و مسئولین محتوای بنکوی بررسی شده و پس از تایید در بنکوی قرار می‌گیرد. با این حال متذکر می‌شود که در معدود مواردی احتمال اشتباه در آنها وجود دارد. همچنین یادآور می‌شود بنکوی مسئولیتی در قبال مطالب ارایه شده توسط سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان موجود در بنکوی نداشته و اطلاعات ارائه شده توسط هر سرویس دهنده و سرویس گیرنده، متعلق به وی است.
سرویس ها و خدماتی که نمایش آنها در بنکوی ممنوع است
هر سرویسی که در بنکوی پیشنهاد میشود باید دارای مجوز فعالیت یا پخش در جمهوری اسلامی ایران باشدو پیشنهاد مواردی که مجوز ندارند و به هر طریقی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی است در اپلیکیشن ممنوع است.
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
بنکوی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از سایت و اپلیکیشن استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. امنیت اطلاعات اشخاص برای بنکوی مهم می باشد. اطلاعات فردی که از افراد جمع آوری می شود، به هیچ شخص یا شرکتی داده نمی شود.
بنکوی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت و اپلیکیشن را توسعه دهد.