لیست تمامی باشگاه های ورزشی شهر شما

باشگاه بدنسازی آفتاب
  • تهران - تهران - اتوبان صدر
باشگاه ورزشی باشگاه بدنسازی آفتاب
باشگاه بدنسازی باشگاه بدنسازی آفتاب
باشگاه ورزشی باشگاه بدنسازی آفتاب
انتخاب باشگاه ورزشی به اندازه انتخاب یک خانه برای زندگی، یک ماشین برای خرید، لباسی برای پوشیدن و هر آنچه که به زندگی ِشخصی شما مربوط می شود اهمیت دارد؛ به چه دلیل؟ به خاطر اینکه بخش بزرگی از زمان شما در آن سپری می شود، قرار است در آن کاهش یا افزایش وزن حرفه ای را تجربه کنید، برای سلامتی تان با ورزش برنامه ریزی کنید، با یک مربی تعامل داشته باشید و به طور کلی، اگر باشگاهی که انتخاب میکنید مناسب ِشما نباشد، در اصل هم دیدگاهتان نسبت به ورزش و کلیه باشگاه های مرتبط منفی می شود و هم آن برنامه ای که برای سلامتی روح و جسم خود چیده اید، به خطا خواهد رفت و در نطفه، نابود خواهد شد.
باشگاه های ورزشی کلیه وسایل و تجهیزات را برای انجام یک ورزش حرفه ای دارند و بسیاری از افراد در آن با برنامه تمرین می کنند. برای اینکه از دغدغه شما بکاهیم و کمک کنیم باشگاه ورزشی مناسب برای خود را به آسانی بیابیم این مطلب به رشته تحریر در آمده است. بنابراین اگر در انتخاب باشگاه مورد نظر خود دچار مشکل شده اید، پیشنهاد می شود با بنکوی همراه باشید.
باشگاه ورزشی

ساعت های کاری باشگاه ورزشی مورد نظر چیست؟

هر باشگاه بدنسازی یکسری زمان مجزا برای مراجعه افراد دارد. تصور کنید که یک باشگاه ورزشی را برای تمرینات حرفه ای خود انتخاب کرده اید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که به بررسی ساعت های کاری آن باشگاه بدنسازی مراجعه نمایید. برای بالانس کردن و متعادل کردن کار، ورزش، خانواده، اوقات فراغت و خواب باید زمان بندی مطلوبی داشته باشید. ابدا نباید ورزش کردن روی کار یا زمان استراحت شما تاثیر منفی بگذارد یا آنها را به خاطر همدیگر کنار بگذارید. امکان ایجاد تعادل بین تمامی امور شخصی، همواره در کل 24 ساعت شبانه روز، وجود دارد. زمان کاری باشگاه مورد نظرتان را بررسی نمایید و اگر با یکی از بازه های نامبرده تداخل دارد، به سراغ باشگاه دیگری بروید.
علاوه بر موارد بیان شده که در مورد ثبت نام در یک باشگاه ورزشی جدید اهمیت دارد، باید سوالات بیشتری از مسئول مربوطه مطرح کنید؛ به عنوان مثال اینکه در زمان بندی های بیان شده دقیقا چه خدماتی ارائه می شود و محدودیت ها برای استفاده از یک دستگاه خاص در کدام ساعات می باشد؟ مربی در چه ساعت ها و چه روزهایی در باشگاه حضور به هم می رساند؟ آیا روزهای خاصی وجود دارد که باشگاه مورد نظر (خارج از تعطیلات رسمی) باز نباشد؟ مطرح کردن این دست پرسش ها به شما کمک می کند تا برنامه خود را جزئی تر و دقیق تر بچینید.
باشگاه بدنسازی

امکانات آموزشی باشگاه ورزشی را در نظر بگیرید.

بهترین باشگاه ورزشی در واقع باشگاهی است که خدمات متنوعی را به شما عرضه کند. همه ی افراد نمی توانند خودشان با توجه به شرایط فیزیکی که دارند برنامه بنویسند و طبق آن پیش بروند؛ به همین جهت همیشه به حضور یا راهنمایی های یک مربی نیاز دارند. همچنین هر بدن و جسمی نیاز به یک برنامه ورزشی برای رسیدن به هدف ایده آل خود نیاز دارد و تشخیص اینکه فرد باید در باشگاه ورزشی از چه دستگاه هایی استفاده کند (چند مرتبه و با چه هدفی) بر عهده مربی متخصص آن است.
برخی از افراد به جای تلاش و ورزش تک نفره بیشتر ترجیح می دهند تا از آموزش گروهی بهره مند شوند و در چندین جلسه ی آموزشی شرکت کنند. پس وقتی یک باشگاه کامل است که کلیه خدمات و امکانات را به متقاضیان ارائه کند. اگر کامل بودن باشگاه بدنسازی مورد نظر اولویت شماست، باید به تک تک موارد نامبرده دقت کنید. انتخاب باشگاهی که بتواند شما را در رسیدن به اهداف تان با کمک یک مربی متخصص تناسب اندام هدایت کند، بهترین کاری است که می توانید انجام دهید. در این باشگاه ها اصولا هزینه ارائه خدمات ورزشی نیز نسبتا بیشتر از باشگاه های معمولی خواهد بود.
بهترین باشگاه ورزشی

مزایای عضویت در باشگاه مورد نظر چیست؟

یکی از جذابیت های عضویت در باشگاه ورزشی این است که بدانید چه مزایایی در اختیار شما به عنوان یک ورزشکار داده می شود. مزایایی که در باشگاه ها ارائه می شوند با هم متفاوت هستند. اما منظور از این مزیت ها چیست؟ برخی از باشگاه ها اجازه می دهند تا شما شخصی را به عنوان مهمان به همراه خود ببرید، به همین واسطه شما می توانید دوست تان را همراه خود برده و در حین تمرین با هم صحبت کرده و ایرادات یکدیگر را بیابید. بسیاری از باشگاه ها در ایران این امکان را به اعضای خود می دهند.
برخی باشگاه ها دارای قابلیت ارائه وعده های غذایی (صبحانه) به اعضای خود هستند که در نوع خود جذاب و جالب توجه می باشد. برخی باشگاه های ورزشی دارای یک سایت مستقل هستند که خدمات و اطلاعات ِمربوط به ورزش و تمرینات روزانه را به کاربران ارائه می دهد و از این جهت می تواند منبع مناسبی برای کسب اطلاعات شما در مورد حرکات و تمریناتی باشد که انجام می دهید. به علاوه، برخی از باشگاه های ورزشی این امکان را فراهم می کنند تا اعضا از سایر امکانات مانند ماساژ و شنا در استخر بهره مند شوند که این موضوع بسته به امکانات و شرایط هر باشگاه تعیین می شود. شما می توانید قبل از ثبت نام در یک باشگاه ورزشی در این مورد سوالات خود را با مسئول مربوطه مطرح نمایید و چند باشگاه را از نظر مزایای عضویت، با هم مقایسه کنید.

محیط باشگاه ورزشی مورد نظر باید همواره تمیز و عاری از آلودگی باشد.

قطعا ورزش کردن در باشگاه ورزشی بانوان یا باشگاه آقایان خود به تنهایی یکی از ابزار های کسب سلامتی و انرژی و نشاط است، اما چه کسی می خواهد در محیطی ورزش کند که آلوده است؟ این آلودگی را از همه نظر می توان بررسی کرد؛ از نظر آلودگی هوا یا محیط اطراف ورزشکاران، عدم تهویه مناسب و عدم پاکسازی دستگاه ها و گوشه و کنار ِ باشگاه مورد نظر، کم کم آن را به فضایی غیر قابل تحمل تبدیل می کند که حتی اگر بهترین و لوکس ترین امکانات را داشته باشد بازهم برای ورزش کردن مناسب نیست چون تمیز و عاری از آلودگی نیست.
قبل از اینکه در یک باشگاه ورزشی ثبت نام کنید حتما آن را از نظر محیطی بررسی کنید و اگر این امکان وجود دارد از یکی دو نفر از اعضای آن در مورد بهداشت ِباشگاه سوال کنید. قرار گیری در شرایط و محیط باشگاه به شما کمک می کند تا ذهنیت ِبهتری از آن محیط داشته باشید. بررسی کرده و ببینید که باشگاهی که انتخاب کرده اید اقدام به ارائه ی تجهیزات با کیفیت بالا می کند؟ محیط آن کاملا تمیز و عاری از بو است؟ این بررسی ها نگرانی شما را از وقت گذرانی در محیطی ناسالم و غیر قابل تحمل، از بین می برد.
باشگاه ورزشی بانوان

هزینه باشگاه ورزشی چقدر است؟

هزینه ای که به عنوان عضویت در یک باشگاه ورزشی از شما دریافت می شود بسیار اهمیت دارد. اگر چه ممکن است یک باشگاه از شما مبلغی دریافت کند که با یک یا چند باشگاه دیگر هم یکسان باشد اما به یاد داشته باشید که لزوما امکاناتی که باشگاه ها ارائه می دهند، تعیین کننده ی هزینه هایشان نیست. ممکن است یک باشگاه ورزشی در مقابل ارائه خدمات ساده و پیش پا افتاده ای که ارائه می کند، از اعضا هزینه ای برابر با یک باشگاه بسیار لوکس و عالی را دریافت کند.
پس هرگز گول ِهزینه ای که باید بپردازید را نخورید و گمان نکنید که با توجه به اِلمانی به اسم هزینه می توانید به طور تخمینی متوجه شوید که امکانات آن باشگاه عالی است یا خوب است یا معمولی. پس قبل از پرداختن به هزینه، به امکانات و نکاتی که تا به اینجای مطلب به آنها اشاره کردیم دقت نموده و سپس فاکتور هزینه را مورد توجه قرار دهید. حتما قیمتی که به عنوان حق عضویت از شما دریافت می شود را با امکانات، محیط وسیع، خدمات و تمیز بودن محیط، تجهیزات با کیفیتِ آن و غیره مقایسه کنید و ببینید آیا با توجه به هزینه هایی که باشگاه های مشابه و هم سطح با آن باشگاه ورزشی اخذ می کنند، در خور و مناسب هست یا خیر. وقتی یک باشگاه ورزشی مناسب یافتید، می توانید به راحتی بدون فکر کردن به هزینه های آن یا کمبود امکانات، در آن مانند ِخانه ی خود ورزش کنید

جمع بندی نهایی و سخن نهایی از جانب بنکوی

سالن ورزشی
این روزها تقریبا هر شخصی به دنبال باشگاه ورزشی تهران می گردد تا هم مسیر دسترسی آسانی نسبت به خانه و محل زندگی وی داشته باشد و هم دسترسی به آن نیازمند عبور از کوچه و پس کوچه ها نباشد و به قول معروف سر راست باشد. حتما قبل از انتخاب باشگاه ورزشی مورد نظر خود در شهر تهران امکانات آن را بررسی نمایید تا ببینید کلیه تجهیزات استاندارد داخل آن وجود دارد یا خیر. با اینکه ممکن است یک باشگاه بزرگ و وسیع باشد، اما امکانات محدود و پایه داخل آن وجود داشته باشد، پس به وسعت، زیبایی یا برابر بودن هزینه ای که برای عضویت در آن می پردازید دقت نکرده و بیشتر تمرکز تان را بر خدماتی که توسط کارکنان آن ارائه می شود معطوف کنید.