• image

بهترین رستوران های تهران برای سالگرد ازدواج

رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها
به اشتراک بگذارید:  
سالگرد ازدواج برای زن و شوهر یادآوری جذابی است و معمولا آن را جشن میگیرند. جشن های دونفره یا خانوادگی اما اگر زوج های تهرانی بخواهند در رستوران جشن بگیرند. باید رستورانی را انتخاب کنند که تنوع غذایی، طراحی جذاب ، موسیقی زنده و بسیاری دیگر از ویژگی ها سبب میشود تا رستورانی را انتخاب کنیم.برخی رستوران های تهران را که این ویژگی را دارند معرفی میکنیم.
رستوران های تهران و سالگرد ازدواج

در کدام رستوران های تهران، سالگرد ازدواج بگیریم؟

 اگر سالگرد ازدواجتان نزدیک است حتماً به موضوع مراسمی برای گرامیداشت آن فکر کرده اید. طبیعتاً برای هر زوج جوانی سالگرد ازدواجشان، از اهمیت ویژه برخوردار است. و اگر بخواهند در رستوران جشن بگیرند رستوران های تهران، چه ویژگی هایی باید داشته باشند. که بتوانند میزبان مراسم جشن سالگرد ازدواج زوج های جوان باشند. تناسب سالگرد ازدواج و تناسب جشن مربوط با آن با فضا و طراحی داخلی رستوران باید متناسب باشد. بنکوی سعی دارد به میزبانی رستوران های تهران بپردازد. 
هر مردی میخواهد در سالگرد ازدواجش شبی به یادماندنی را با همسر خود رقم بزند. اما بسته به سلیقه هر کس ممکن است این جشن خانوادگی باشد، یا حتی دو نفره و یا نه، میهمان های بیشتری داشته باشد. طبیعی است که اگر به جشن برای سالگرد ازدواجتان متناسب با تعداد دونفره خود و همسرتان می‌اندیشید، دنبال یک فضای رمانتیک و دلنشین و رستورانی با میزبانی فوق العاده و همچنین موسیقی زنده و فضای مناسب هستید. و حتماً دنبال رستورانی هستید که آیتم های کافه را نیز در کنار خود داشته باشد. تا پس از صرف شام، جشن نقلی دو نفره ای را با کیک و نوشیدنی های سرد و گرم داشته باشید. اما اگر برای گرامیداشت سالگرد ازدواجتان به یک جشن خانوادگی و فامیلی فکر می کنید، پس طبیعتاً باید در انتخاب رستوران نیز تجدید نظر کنید. 
رستوران های تهران  قابلیت دارند هم بصورت دونفره و هم برای تعداد زیاد جشن شما را برگزار کنید. شما باید رستورانی را انتخاب کنید که دارای فضای vip  و پذیرایی از تعداد میهمانان است. و حتی می توانید رستوران هایی را انتخاب کنید، که برای یک ساعت خاص تمام میزهای آن را رزرو کنید. خارج از اینکه کدام نوع از مهمانی دلنشین تر است، که این بسته به سلیقه هر کس ممکن است متفاوت باشد. سعی داریم تا برخی از رستوران های تهران را به شما معرفی کنیم. تا شما را در انتخاب بهترین گزینه از بین رستوران های تهران یاری کنیم. امروز بنا داریم تا برخی از رستوران هایی را که فضا و شرایط مناسبی برای میزبانی از شما و مهمانان تان در تعداد های بالا و حتی فضای دنج دارند، معرفی کنیم.

رستوران ایسترن پالاس


سالگرد ازدواج در رستوران ایسترن پالاس


 یکی از زیبا ترین رستوران های تهران و در این حال پیشنهاد ما برای پذیرایی، رستوران ایسترن پالاس است. این رستوران را می توانید با اطمینان انتخاب کنید و مطمئن باشید که میزبان مناسبی برای مهمانان شماست و قرار است شبی بیادماندنی را در کنار مهمانان تان بدون دغدغه این که چیزی کم باشد برگزار کنید. دکوراسیون داخلی این رستوران چگونه جذاب طراحی شده که توجه هر کسی را به خود جلب می کند. رستوران ایسترن پالاس یا همان کاخ شرقی رستورانی است که دارای غذاهای مختلفی ایرانی، ترکی و لبنانی است دکوراسیونی با نمای بیرونی اشعار خیام، با ترکیبی از فضاهای مدرن امروزی و معماری های شرقی چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند. این رستوران در بلوار آفریقا واقع شده و می تواند میزبان مناسبی برای سالگرد ازدواجتان باشد. 

رستوران بیستانگو


سالگرد ازداوج در رستوران بیستانگو


اگر تصمیم دارید در منوی پذیرایی خود از منوی خارجی استفاده کنید و یا میخواهید بدانید کدام یک از رستوران های تهران منوی خارجی کاملی دارند؟ رستوران بیستانگو را می توان اولین رستوران فرنگی معرفی کرد، این رستوران در قسمتی از هتل رامتین خیابان ولیعصر واقع شده است. فضای داخلی آن به گونه ای آرام بخش طراحی شده است دکوراسیونی با تم مدیترانه ای و چیدمان غذا به گونه‌ای ماهرانه سبب شده، که حتی چیدمان میز غذای شما نیز جلب توجه کند.

رستوران دوئت


رستوران دوئت


از بین رستوران های تهران گزینه دیگری وجود دارد که غذاهای فرانسوی فوق العاده ای دارد. رستوران دوئت واقع در خیابان مطهری است  این رستوران با تم غذاهای فرانسوی، شبی کلاسیک را برای شما رقم می زند اگر شما سلیقه همسرتان را مبنی بر پذیرایی لوکس  میدانید و اگر معتقدید باید به نحو احسن از میهمانانتان پذیرایی کنید این رستوران یکی از لوکس ترین رستوران های تهران است. و مطمئنا شبی فوق العاده را تجربه خواهید کرد.پذیرایی فوق العاده این رستوران از میهمان های خود به گونه ای است که میزبان شایسته ای برای مهمانان خود هستند. این رستوران به دلیل چیدمان متفاوت و فضای داخلی زیبا و همچنین تنوع در غذاهای سرخ شده یکی از بهترین رستوران های تهران برای برگزاری جشن های خود علی الخصوص جشن ازدواج است.

رستوران خاقان


سالگرد ازداوج در رستوران خاقان


رستوران دیگری که قصد معرفی کردن آن را داریم رستوران خاقان است. این رستوران نیز در بلوار آفریقا واقع شده، وجود فضای باز متفاوت، به دور از سر و صداهای تهران سبب شده تا بهشتی زیبا در حوالی خیابان نلسون ماندلا وجود داشته باشد. تصور هم نمی توان کرد، که در بین آن همه محلات و کوچه ها رستوران به رستورانی برسیم که فضای باز آن باغی سرسبز با حوضی زیبا، فضای پذیرایی را برای ما مهیا کند. وجود حیاط و فضای باز سبب نشده تا این رستوران فضای سالن و داخلی خود را، محدود کند. وجود سالنی زیبا با طراحی های روز دنیا سبب شده، تا این رستوران نیز گزینه مناسبی از بین رستوران های تهران برای جشن سالگرد ازدواج باشد. وجود فضای vip  با طراحی زیبا، در عین تلفیق با آب نما، رستوران خاقان را به پیشنهاد بسیار جالبی برای برگزاری مراسم سالگرد ازدواج تبدیل کرده است.

رستوران مدائن


سالگرد ازداوج در رستوران مدائن


اما پیشنهاد دیگر ما در خیابان ظفر شرقی  است. دسترسی شما و مهمانانتان به این هفت محله و خیابان ساده‌تر است. و اگر برای برگزاری سالگرد ازدواجتان ترجیح می‌دهد غذاهایی عربی سرو شود، پیشنهاد ما به شما رستوران مدائن است. نگین عربی رستوران های تهران، مکانی دنج و آرام بخش ،  دارای قسمت‌های پذیرایی بسیار زیبا و جذاب است این رستوران دارای سالن اصلی و فضای باز برای جشن ها و مراسم ها و فضای بسیار زیبا و شکیل است. عطر جذاب جنوب، بوی دریای مدیترانه و ادکلن های عربی در فضای آنجا را می توانید درک کنید. قسمتی را به عنوان بالا نشین رستوران در نظر گرفتند که می‌تواند بیش پیشنهادی برای جشن های دونفره یا جلسات کاری باشد.

رستوران کافه تهرون


رستوران کافه تهرون

 اما پیشنهاد متفاوت دیگری برای برگزاری جشن سالگرد ازدواج داریم. اگر می‌خواهید سالگرد ازدواجتان رنگ و بوی خانه های قدیمی تهران را داشته باشد. و اگر می خواهید مهمانان از آمدن به رستوران احساس راحتی کنند. اصلاً احساس کنند که در خانه مشغول جشن سالگرد ازدواج هستند،پیشنهاد ما رستوران کافه تهرون است. کافه تهرون در بین تمام رستوران های تهران صمیمیت و راحتی خاصی دارد. این رستوران با طراحی تهران قدیم و با هدف خاطره بازی با گذشته ها و ایجاد خاطره در شرایط کنونی تهران است. این رستوران در خانه های قدیمی و با طراحی تهران قدیم حیاط و حوض و لحظه‌های نوستالژی گذشته، جزو رستوران های فضای باز محیط آرام بخشی را برای مشتریان فراهم آمده است وجود آینه و کمد دیواری، و دکور داخلی فضای آرام بخش را برای شما فراهم کرده است. تنوع در غذاها و وجود غذاهای نوستالژی مانند عدس پلو و لوبیا پلو سبب شده، تا این رستوران موجود در خیابان ویلا به گزینه ی مناسبی برای برگزاری جشن سالگرد ازدواج تبدیل شود.

رستوران تماشا


سالگرد ازداوج در رستوران تماشا


آخرین موردی که از بین رستوران های تهران قصد داریم با هم بررسی کنیم رستوران تماشاست این رستوران بین المللی نیز، به دلیل جامع بودن خدمات خود شهره است. وجود انواع منوهای غذاهای آسیایی و اروپایی غذاهای دریایی پاستا و پیتزا انواع کباب‌ها، ساندویچ ها و فست فود، غذای مخصوص و به صورت کلی تنوع گسترده منو سبب شده، تا واقعاً رستوران تماشا، تماشایی باشد. رستوران با دکور مجلل و ستونهای بلند و سنگ مرمر، از نشانه های معماری ایرانی است فضا را تماشایی و جذاب کرده است. این رستوران که در طبقه ششم مرکز خرید میلاد نور واقع شده، به دلیل برگزاری جشن ها و همچنین اشکال در تردد، مسیر دسترسی خود را از سایر طبقات جدا کرده است. این رستوران در شهرک غرب واقع شده، و میزبان خوبی برای برگزاری جشن سالگرد ازدواج است.
چنانچه به موسیقی علاقمند هستید و دوست دارید که در حین میل کردن غذا از موسیقی ملایمی هم لذت ببرید پیشنهاد ما را در مورد موسیقی زنده در رستوران های تهران را از دست ندهید.
تا کنون ما چندین رستوران را با ویژگی‌های مختلف آن بررسی کردیم و از منوی خدمات غذا و فضای داخلی همچنین اجرای پخش زنده، پذیرایی، چیدمان و سایر ویژگی های ساختاری رستوران های تهران  آگاه شدیم. اما هنوز این پرسش باقی مانده در کدام رستوران های تهران سالگرد ازدواج بگیریم؟
 پاسخ به این پرسش مستلزم توجه به چندین نکته است. یک نکته مهم که باید مد نظر داشته باشیم، برخی افراد سلیقه متفاوت با برخی دیگر دارند . با توجه به اینکه در بین رستوران های تهران انواع مختلفی از رستوران وجود دارد. ممکن است کسی اعتقاد برگزاری سالگرد ازدواج در رستورانی لوکس مجلل با منوی غذاهای خارجی داشته باشند. اما ممکن است این پرسش را از شخص دیگری کنید. پاسخشان رستورانی با فضای سنتی و عاشقانه در کنار اجرای موسیقی سنتی زنده و فضای آزاد باشد در صورتی که ممکن است پاسخ شخص دیگر رستورانی با غذاهای فست فود و غذای اروپایی پاستا و پیتزا با فضای داخلی اسپرت و پخش زنده همراه باشد پس به صورت کلی سلیقه در انتخاب رستوران مورد نظر برای برگزاری جشن ها، مختلف است. همچنین برخی جشن ها شرایط خاصی دارند پس به صورت کلی اگر بخواهیم به این پرسش پاسخ دهیم باید با توجه به معیارهایی که در ذهنمان وجود دارد و با توجه از انتظاراتی که از رستوران مورد نظر داریم درعین توجه به کیفیت منوی خدماتی پاسخ دهیم.

بهترین رستوران سالگرد ازدواج در تهران

سالگرد ازدواج برای زن و شوهر یادآوری جذابی است و معمولا آن را جشن میگیرند. جشن های دونفره یا خانوادگی اما اگر زوج های تهرانی بخواهند در رستوران جشن بگیرند. باید رستورانی را انتخاب کنند که تنوع غذایی، طراحی جذاب ، موسیقی زنده و بسیاری دیگر از ویژگی ها سبب میشود تا رستورانی را انتخاب کنیم.اگر به دنبال رستوران سالگرد ازدواج برای خود هستید ، در این مقاله برخی رستوران های تهران را که این ویژگی را دارند معرفی میکنیم.

رستوران ارکیده

رستوران ارکیده

شما میتوانید برای برگزاری مراسم سالگرد ازدواج خود ، رستوران ارکیده را که یکی از بهترین رستوران سالگرد ازدواج برای برگزاری مراسم و مجالس جشن میباشد، را انتخاب کنید.
رستوران ارکیده ، یکی از معدود رستوران های تهران است ، که با داشتن هفت شعبه در تهران و کرج و متل قو میتواند یک شب رویایی و به یادمانی و بیشتر از آنچه از یک مراسم سالگرد ازدواج انتظار دارید ، برآورده سازد.
شما میتوانید با یک فضای vip در رستوران ارکیده یا در باغی بزرگ در یک آلاچیق و یا در یک رستوران گردان  ،عشق زندگیتان را در یک مکان ویژه رستوران سالگرد ازدواج ، در کنار دوستان و آشنایانتان سوپرایز کنید.

رستوران عالی قاپو

رستوران عالی قاپو

اگر به دنبال یک رستوران سالگرد ازدواج هستید ، بدون شک رستوران عالی قاپو جز لوکس ترین رستوران های تهران میباشد، که با توجه به فضای سنتی و زیبا و پرسنل مودب و آموزش دیده و منوی غذای با کیفیت و موسیقی زنده بهترین فضا برای برگزاری مراسم و جشن های خانوادگی و دوستانه و به خصوص مراسم سالگرد ازدواج میباشد.
با هماهنگی و رزرو بخشی از رستوران میتوانید یک شب به یادماندنی برای همسر و دوستانتان در شب سالگرد ازدواجتان فراهم آورید ، این رستوران از رستوران های تهران واقع در میدان ونک ، خیابان حقانی میباشد.

رستوران دیوان

رستوران دیوان

رستوران دیوان یکی از بهترین رستوران سالگرد ازدواج  در منطقه فرشته محسوب میشود. این رستوران دارای 4 بخش مختلف برای برگزاری مراسم و جشن ها میباشد، بخش عمومی این رستوران با ظرفیت حداکثر 10 نفر و تالار آینه این رستوران با ظرفیت 22 نفر و بخش بالکن این رستوران برای صرف نوشیدنی که دارای چشم انداز کوه های تهران میباشد.
رستوران دیوان یکی از پرستاره ترین رستوران های تهران میباشد و با سرویس پنج ستاره خود یک شب به یادماندنی از سالگرد ازدواج را برایتان خاطره ساز میکند.

رستوران حس توران

رستوران حس توران

یکی از بی نظیر ترین رستوران سالگرد ازدواج ، رستوران سنتی حس توران است، که با فضای آرامش بخش سنتی خود، سالگرد ازدواج شما را بسیار عاشقانه و عارفانه خواهد نمود و با طعم لذیذ غذاهای سنتی خود ، خاطره یک شب به یادمانی و زیبا را برای شما و عشق زندگیتان جاوید می کند.
این رستوران یکی از معروف ترین رستوران های تهران در خیابان فرشته است.

رستوران کاخ لیدوما

رستوران کاخ لیدوما

یکی از مجلل ترین و شیک ترین رستوران سالگرد ازدواج ، رستوران کاخ لیدوما است، برای آنهایی که قصد برگزاری مراسم سالگرد ازدواج به صورت شیک و مجلسی دارند، لیدوما را پیشنهاد می دهیم ، در این رستوران چندین میز جهت مراسم های مختلف تولد و سالگرد ازدواج طراحی شده اند که میتوانید در کنار این میزآرایی ها بهترین عکس ها ثبت نمایید، همچنین با موسیقی زنده فضای جشن خود را شادتر نمایید.
این کاخ زیبا با مساحت 1800 متر مربع با ظرفیت 800 نفر و همچنین جایگاه vip با گنجایش 250 نفر ساخته شده است، کاخ لیدوما ساخته شده از دیوارهای تمام شیشه با منظره چشم انداز به مناطق سرسبز شهرک غرب و سعادت آباد میباشد. رستورانی بسیار زیبا و رویایی با لوسترهای زینتی و سقف عمارتی متمایز از دیگر رستوران های تهران میباشد. منوی متنوع از انواع غذاهای ایرانی و دریایی و فرنگی و فست فود های ایتالیایی از دیگر ویژگی های بارز این رستوران میباشد.

نکاتی برای انتخاب بهترین رستوران سالگرد ازدواج چیست ؟

بهترین رستوران سالگرد ازدواج

امروزه بسیاری از افرادی که می خواهند مراسم سالگرد ازدواج خود را در محیط بیرون از منزل بگیرند به دنبال بهترین رستوران سالگرد ازدواج هستند. رستوران هایی که برای سالگرد ازدواج طراحی می شوند دارای جایگاه خاص هستند. بر اساس تعداد مهمان های خود باید یکی از بهترین رستوران ها را جهت برگزاری مراسم انتخاب کنید. برگزاری مراسم در رستوران مزیت های بسیار زیادی دارد و به همین دلیل است که بسیاری از افراد ترجیح می دهند بهترین رستوران را برای برگزاری مراسم سالگرد ازدواج خود انتخاب کنند. در واقع شما باید به خوبی بدانید که جهت انتخاب بهترین رستوران برای برگزاری مراسم باید به خوبی ویژگی های رستوران را بشناسید تا بتوانید بر اساس نیاز خود رستوران مناسبی را انتخاب نمایید. 
برخی از نکاتی که زمان انتخاب بهترین رستوران برای سالگرد ازدواج وجود دارد و باید به خوبی آنها را در نظر داشته باشید عبارت است از :

1. توجه به بافت و ساختار رستوران :

رستوران برای سالگرد ازدواج

هر یک از انواع رستوران‌ هایی که شما برای برگزاری مراسم سالگرد ازدواج انتخاب می ‌کنید ساختار منحصر به فردی دارند. برخی از رستوران ها لوکس و کلاسیک می باشند و برخی از آن ها مدرن و امروزی هستند. برای انتخاب کردن بهترین رستوران جهت برگزاری سالگرد ازدواج باید بافت و همچنین ساختار رستوران را از نظر سلیقه خود انتخاب نمایید. در صورتی که شما به محیط مدرن علاقه دارید باید رستوران های مدرن را انتخاب کنید.

2. دقت به منوی رستوران :

منوی رستوران سالگرد ازدواج

توجه کردن به منوی رستوران و قیمت غذاهایی که در منوی رستوران وجود دارد یکی از دیگر نکاتی می باشد که شما زمان انتخاب رستوران سالگرد ازدواج باید به آن دقت داشته باشید. برخی از غذاهایی که در منوی رستوران وجود دارد ممکن است که هزینه خریداری بالایی داشته باشند و برخی دیگر از غذاها هزینه خریداری شان مناسب تر می باشد. در صورتی که شما می‌ خواهید تعداد زیادی جمعیت برای برگزاری مراسم رستوران دعوت کنید باید به مسئله قیمت غذاها و همچنین خوراکی‌ های رستوران دقت داشته باشید.

3. توجه به ظرفیت رستوران سالگرد ازدواج:

رستوران سالگرد

یکی از دیگر نکاتی که شما زمان انتخاب بهترین رستوران برای سالگرد ازدواج باید به آن دقت داشته باشید ظرفیت سالن می باشد. در صورتی که شما تعداد زیادی مهمان می خواهید دعوت کنید باید یکی از رستوران هایی که تعداد بیشتری ظرفیت جای می گیرد را انتخاب کنید. در واقع باید به خوبی بدانید که زمان انتخاب رستوران با ظرفیت زیاد باید به خوبی کیفیت و خدمات سالن را هم مورد بررسی قرار دهید.

4. دقت به مکان رستوران :

سالگرد ازدواج در رستوران

در صورتی که شما می خواهید برای سالگرد ازدواج خود اقوام تان را دعوت کنید باید رستورانی را انتخاب  نمایید که نزدیک محل سکونت اقوام تان باشد. اینکه دوستان و آشنایان شما به راحتی بتوانند مکان رستوران سالگرد ازدواج را پیدا کنند بسیار مهم می باشد. اینکه مهمانان به راحتی قادر باشند رستوران را پیدا کنند بسیار مهم است و شما به همین دلیل باید به خوبی مکان رستوران را از نظر موقعیتی که دارد بررسی کنید و سپس جشن خود را در رستوران بگیرید.