رستوران های فضای باز در تهران که باید بروید!

رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها
به اشتراک بگذارید:  
وقتی بحث در مورد رستوران هایی با فضای باز می شود، دور از انصاف است که رستوران های درکه و فرحزاد را در اول لیست قرار ندهیم. به جز رستوران های این مناطق رستوران قیمه دات کام کافه رستوران طجرشت کافه رستوران هور رستوران مهنا کافه رستوران ربلان رستوران ایتالیایی چلت کافه رستوران عمارت عمادیه رستوران رُست رستوران های فضای باز در تهران هستند که ارزش امتحان کردن دارند.
رستوران فضای باز تهران
رستوران حسین
رستوران قیمه دات کام
کافه رستوران طجرشت
 کافه رستوران هور
رستوران مهنا
کافه رستوران ربلان
رستوران ایتالیایی چلت
کافه رستوران عمارت عمادیه 
رستوران رُست
رستوران شومینه
رستوران اس پی یو
رستوران باغ بهشت
رستوران لبنانی کوبابا با فضای باز
رستوران باغ گیلاس
رستوران ایوان
کافه رستوران قصر موج
رستوران ساحلی مدیترانه
کدام رستوران فضای باز تهران را انتخاب کنیم ؟
ویژگی های بهترین رستوران فضای باز تهران 
1. موقعیت مناسب
2. هزینه های به صرفه رستوران
3. فضای آزاد و دلنشین
4. صندلی و میز راحت

رستوران حسین

 وقتی بحث در مورد رستوران هایی با فضای باز می شود، دور از انصاف است که رستوران های درکه و فرحزاد را در اول لیست قرار ندهیم.  بودن در رستوران های این مناطق، یعنی بودن در خود طبیعت. علاوه بر طبیعت و درختان بلند و سرسبز و رود، آدم های دیگر و شلوغی و جمعیت و بوی کباب، افرادی که تو را به رستوران خویش دعوت می کنند، هم دلیل ایجاد حس خوب می شوند. رستوران های این مناطق فقط یک رستوران معمولی نیستند، بلکه رستوران های طبقه ای هستند که از طبیعت نهایت زیبایی در استفاده را برده اند، خودشان نیز  با به کارگیری گلدان ها، فواره ها و حوض،  به زیبایی آن اضافه کردند. رستوران های این مناطق به قدری زیبا هستند که بودن آنها در کنار یکدیگر، خود یک جاذبه گردشگری محسوب می‌شود و به جرأت می‌توان گفت حسی که این فضاها به انسان منتقل می کنند را به سختی می توان با چیز دیگری جایگزین کرد. تصور کنید وقتی بعضی تخت‌های برخی رستوران ها، روی رودخانه‌های کم آب قرار دارند، دیگر بودن در آنجا چه حسی می‌تواند داشته باشد؟ 
رستوران حسین

برای معرفی بهترین رستوران های فضای باز تهران با بنکوی همراه باشید.
 یکی از این رستوران های بسیار زیبا، رستوران حسین، واقع در فرحزاد است که حتی با دیدن عکس آن، آدم دلش می خواهد در آن محیط حضور داشته باشد و لذت ببرد. این رستوران یک حیاط بسیار بزرگ، پر از میز و صندلی و تخت و آلاچیق دارد، هم در محیط باز حیاط، هم در اتاقک های چوبی پیوسته به هم. حوض ها، گلدان ها، چراغ ها و درختان زیبا و بلند، این محیط را هرچه دلپذیرتر می کند. این رستوران  هم در منوی خود، تنوع زیادی دارد و هم در محیط نشستن. خبر خوب اینکه پارکینگ اختصاصی هم دارد و شما می توانید ماشین خود را در پارکینگ پارک کرده و با خیال راحت غذای خود را میل کنید. خلاصه این طبیعت به گونه ای به آن پیوند خورده است که در واقع نام آن، باغچه رستوران حسین است. البته از فضای داخل آن نیز غافل نشویم، فضای داخلی آن نیز مانند فضای بیرونی آن، بسیار متنوع است و طراحی شکیل و زیبایی دارد و بیشتر طراحی آن سنتی است.
 ساعت‌کاری: 11:30 تا 23:30
آدرس: بزرگراه یادگار امام، فرحزاد شمالی
@hossein.restaurant
آیا از تاپ ترین و بهترین رستوران های تهران اطلاع دارید؟
                                                  

رستوران قیمه دات کام

رستوران قیمه دات کام

رستوران قیمه دات کام درون عمارت والا قرار دارد. عمارت والا، عمارتی ۶۰ ساله، واقع در منطقه باغ فردوس است. این عمارت زمانی محل نشست افراد والا مرتبه دوره خود بوده است.
 این رستوران دستور پخت اصلی بیشتر از ۱۸ نوع قیمه را از شهرهای  مخصوص به خودش، با سفر کردن به آن شهرها، جمع‌آوری کرده و در منوی رستوران قرار داده است. شعار این رستوران این است:" ما اومدیم که فقط برای شما قیمه بپزیم." رستوران قیمه دات کام، هم درون فضای بسته و هم درون فضای باز قرار دارد. فضای بسته آن حس بودن در اتاق خانه را به انسان منتقل می کند. فضای باز آن بسیار زیبا و دلنشین است، از قاب چوبی رد می شویم، سپس روی میز و صندلی های چوبی، که زیر سقف چوبی قرار دارد، در فضای باز آن می نشینیم و از قیمه خود لذت می بریم.
 دیوارهای آجری، حوض و فواره، گلدان ها، درختان و خیلی چیزهای دیگر در این محیط، حس صمیمی و دلنشینی به انسان منتقل می کند. شعبه باغ فردوس فقط یکی از شعب تهران آن می‌باشد و شعب دیگر آن، شعبه جدید غرب و شعبه فلسطین است.  خبر خوب اینکه این رستوران حتی در شهر استانبول ترکیه، یک شعبه زده است تا قیمه اصیل ایرانی را به مردم جهان نشان دهد. یکی دیگر از مزیت های این رستوران محیطی است که در آن واقع شده. از زیبایی‌های خیابان ولیعصر که بگذریم، می‌توانید قبل یا بعد از صرف غذا در این رستوران را، در پارک باغ ایرانیان با آن معماری اصیل ایرانی، یا باغ فردوس بگذرانید که در همان حوالی قرار دارند. قیمه دوست ها این مکان را از دست ندهید.
 آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از باغ فردوس، کوچه کیارستمی، توس سابق، پلاک ۳۱
@gheymecom
انواع کباب ایرانی لذیذ و پرطرفدار را از دست ندهید.     
                                    

کافه رستوران طجرشت

کافه رستوران طجرشت

  کافه رستوران طجرشت هم یکی دیگر از آن محیطهای ناب است. این کافه رستوران، هم محیط باز و هم محیط بسته دارد، اما از حق نگذریم، محیط باز آن یک چیز دیگر است، حتی تنوع آن نیز زیاد است، یعنی هم می توانید بر روی میز و صندلی های چوبی آن بنشینید، زیر یک محیط مسقف با لامپ های رشته‌ای و حوض کوچکی در وسط آن و گیاهانی که تقریباً  دور تا دور آن را پوشانده اند. یا بر روی میز و صندلی های کوچک چوبی که به دیوار حیاط چسبیده شده و اطراف و حتی بالای سر آن هم گل و گیاه وجود دارد، بنشینید.  علاوه بر اینها باز هم برای نشستن در فضای باز، مکان  وجود دارد. یکی از خوبی های این کافه رستوران، داشتن منوی صبحانه  در آخر هفته است.  این مکان از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۱ صبح تا ۲۲ و ۴۵ دقیقه و پنجشنبه و جمعه، از ساعت 7و نیم صبح تا ۲۲ و ۴۵ دقیقه باز است. شما می‌توانید آخر هفته خود را از همان صبح زود بزنید بیرون و چه جایی برای شروع بهتر از کافه رستوران طجرشت!
 این کافه رستوران به زودی شعبه دوم خود را افتتاح خواهد کرد. 
 آدرس: خیابان شریعتی، نرسیده به بن بست قدس، بن بست تدین، انتهای کوچه پلاک ۱۶
 نزدیکترین ایستگاه مترو: تجریش
@  tajrasht.restaurant

 کافه رستوران هور

 کافه رستوران هور

کافه رستوران هور، از آن محیط های دلباز و بزرگ است که هم فضای بسته و هم فضای باز دارد. این محیط در واقع یک خانه ۸۰ ساله بوده است که پس از مرمت و بازسازی، تبدیل به این کافه رستوران شده است. اولین چیزی که در حیاط این ساختمان یا همان فضای باز آن به چشم می‌خورد، حوض بسیار بزرگی است که در مرکز آن قرار گرفته و دور تا دور آن را گلدان های زیبایی قرار داده اند. این چشم انداز و درختان میوه آن، حس نوستالژیک خانه های قدیمی را در انسان زنده می کند. محل نشستن در فضای باز آن، کناره های حیاط، برای جمعیت کمتر و در وسط آن برای جمعیت بیشتر است. هرچند که این میز و صندلی ها در محیط باز حیاط قرار دارند، اما مسقف شده اند. سه نکته جالب در مورد این کافه رستوران این است که اول: عطاری هم دارد. دوم: آرت شاپ دارد و  بام این ساختمان، محل اجرای موسیقی زنده در تئاتر است.
 مورد سوم اینکه در منوی این کافه رستوران، غذاهای خیلی قدیمی که حتی فراموش شده هم، وجود دارد.
 ساعت کاری: از ساعت ۹ صبح تا ۲۱
 آدرس: میدان هفت تیر، بالاتر از ایستگاه مترو، کوچه مانی، پلاک ۷۵
@hoorfamily
رستوان و کافه ها آداب مخصوص به خود را دارند، برای اینکه بدانید از تمامی موارد آگاهی کامل دارید توصیه می شود آداب رفتن به کافی شاپ را مطالعه فرمایید.

رستوران مهنا

رستوران مهنا

 رستوران مهنا در مرکز خرید پالادیوم قرار دارد و کار خود را از سال ۱۳۹۷ شروع کرد. منوی این رستوران خیلی خاص است، چرا که یک منوی مدیترانه ای یا همان لبنانی ترکی دارد که به سلیقه ایرانی نزدیک است.  این رستوران دارای دو فضای بسته و فضای نیمه باز است. یک قسمت از فضای بسته آن، طراحی سقف خاص و چراغ های رنگی زیبا دارد و در قسمت دیگر آن نیز، متفاوت و زیبا و حالت سنتی مدیترانه ای، طراحی شده است و مانند منوی غذایش، انسان را به  حال و هوای مناطق مدیترانه‌ای می برد. فضای نیمه باز آن را از آن جهت نیمه باز می دانیم که دارای سقف و دیوارهای شیشه‌ای است و می‌توانیم مناظر بیرون را تماشا کنیم، در واقع، کاملاً حس بودن در یک فضای بسته را به آدم نمی‌دهد. دور تا دور این فضای نیمه بسته، گل و گیاه  چیده شده است. این رستوران علاوه بر ناهار و شام، منوی صبحانه نیز دارد که از ساعت  8 و نیم تا ۱۲ و در کل از ساعت هشت و نیم تا ۲۱، پذیرای شما عزیزان است. یکی از مزیت های این رستوران این است که کارش را با آموزش سرآشپز هایی بزرگی مانند جورج مالوف راه اندازی کرد. جورج معروف دو ستاره میشلن استار دارد و همچنین در حوزه تالیف کتاب های آشپزی بین المللی، جایزه جیمز برد را از آن خود کرده است.
  رستوران مهنا همچنین دارای بار سرد و گرم است که توسط آقای آقامحمدخانی، مدیر انجمن غذا و نوشیدنی ایران و انجمن باریستای ایران، اجرا شده است.
 شما می‌توانید با اسنپ فود هم از این رستوران غذا سفارش دهید.
 آدرس: مرکز خرید پالادیوم، طبقه چهارم
@mohanna.restaurant                                      

کافه رستوران ربلان

فضای باز رستوران ربلان

 کافه رستوران ربلان، در پشت بام مرکز خرید تندیس در تجریش قرار دارد. این کافه رستوران  از آن کافه رستوران های با محیط نیمه باز است، یعنی محیطی که سقف و دیوارهای آن شیشه ای است. ویوی فوق العاده ای دارد، کوه، ساختمان ها، سبزی چشم نواز درختان. این کافه رستوران، سالن بزرگی است که میز و صندلی هایی به طور منظم در آن چیده شده اند و دور تا دور آن، گلدان هایی در کنار هم قرار دارند. کافه رستوران از ساعت ۹ صبح تا ۱۱ شب باز است. جدیداً ربلان از ساعت ۹ صبح تا  11 و نیم، با منوی صبحانه و نان تازه در خدمت شما عزیزان می باشد.
 آدرس: میدان تجریش، خیابان فناخسرو، مرکز خرید تندیس، طبقه هفتم.
@rebelangroup                                                        

رستوران ایتالیایی چلت

رستوران ایتالیایی چلت

فضای باز این رستوران، در واقع، میز و صندلی هایی است که در قسمت بیرونی فضای داخلی چیده شده است. از  ویوی فضای باز آن، می توان به کوه‌ها و خود شهر تهران اشاره کرد، مخصوصاً در شب که چراغ هایی که از شهر به جا می ماند، آرامش خاصی به آدم می‌دهد. این رستوران، بخشی از فودکورت ویولند شهران می‌باشد. رستوران چلت، همه روزه، پذیرای شما عزیزان است. 
آدرس: بالاتر از فلکه شهران، از تابلوی ورودی شماره ۲ پارک کوهسار وارد می شوید، ۵ دقیقه با خودرو رانندگی می کنید تا به  تابلوی فودکورت ویولند برسید.

کافه رستوران عمارت عمادیه 

کافه رستوران عمارت عمادیه

کافه رستوران عمارت عمادیه، قبلاً یک حمام تاریخی بوده است. حتی وقتی که وارد این فضا می شوید، می توانید متوجه این موضوع شوید چون هنوز همان بافت قدیمی  را دارد. بعضی از میز و صندلی ها در فضاهایی واقع شده‌اند که درست به اندازه همان میز و صندلی است. رستوران عمارت عمادیه، در خزینه حمام دزاشیب قرار دارد. داستان این حمام این است که در ابتدا، حمام خصوصی فتحعلی شاه قاجار بوده است. بعدها به حمام رجال معروف شد به خاطر اینکه افراد مهم از آن استفاده می‌کردند. چون در کنار تکیه دزاشیب قرار داشت، به آن حمام تکیه هم می‌گفتند. کم کم مردم عادی، شروع به استفاده از این حمام کردند و شور و هیاهوی خاصی به آن افزوده شد. مردان روزهای دوشنبه و جمعه از آن استفاده می‌کردند و باقی روزها را زن‌ها.  برو و بیا حمام در آن زمان به خاطر این بود که زنان، گاهی از صبح با غذا وارد حمام می شدند و تا بعد از ظهر در آن می ماندند. وقتی عروس یا داماد یا نوزاد را به حمام می بردند، هلهله خاصی در آنجا ایجاد می شد و بزن و بکوب می‌کردند.
 آدرس: دزاشیب، خیابان کریمی، کوچه علوی                                                       

رستوران رُست

رستوران رست

 رستوران رُست، از آن رستوران هایی است که گویا روی کوهپایه‌ها نشستی و داری غذایت را نوش جان میکنی. فضای آن برای نشستن متنوع است، هم فضای بسته دارد، هم فضای نیمه باز که سقف و دیوارهای شیشه‌ای دارد و یا فضای دیگر که فقط دیوارها شیشه ای است. فضای کاملاً باز هم در خارج از محوطه داخلی دارد که علاوه بر این که کوه ها را در نزدیک خود داریم، آسمان پاک و صافش لذت بودن در این مکان را دوچندان می کند. مشتریانی که به آنجا رفته اند از منظره عالی آن تعریف زیادی می‌کنند. این رستوران منوی صبحانه و کافه نیز دارد.
آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، میدان دربند، میدان سربند، رستوران رُست، آسانسور طبقه اول
@roastrestaurant

رستوران شومینه

رستوران شومینه

یکی دیگر از بهترین رستوران فضای باز در تهران در منطقه جذاب فشم و لواسان رستوران شومینه است. چیزی که این رستوران را در مقایسه با سایر رقبای خود متمایز کرده است، جذب جوان ها نسبت به سایر سنین میباشد، به همین خاطر تنقلات بیشتری در منوی خود جا داده است.
شما در این باغ رستوران زیبا، علاوه بر لذت بردن از استشمام هوای تازه در  فضای باز میتوانید خوراکی هایی مثل چیپس و پنیر و تست ژامبون و فیله سوخاری و همچنین انواع نوشیدنی های گرم مثل قهوه و دمنوش و کیک سفارش دهید. همچنین در منوی غذای اصلی شومینه ، میتوانید شاهد انواع چلو کباب و دیزی و ماهی و اکبرجوجه با کیفیت عالی باشید.
یکی از موارد مخصوص منوی شومینه ، قلیان ویژه پرتقال خامه آن میباشد که بسیار پرطرفدار است.
با توجه به ساعات کاری این رستوران تنها ناهار و شام سرو میشود.
ساعت کاری: 12 تا 24
آدرس : لواسان، میدان بسیج ،سینک،رستوران شومینه
شماره تماس: 26558787
@shoominerest

رستوران اس پی یو

رستوران اس پی یو

از ویژگی های منحصر بفرد اس پی یو سرویس دهی مناسب با غذای با کیفیت در یک رستوران فضای باز در تهران رویایی میباشد، کباب برگ و جوجه کباب ، سبزی پلو با ماهی سفید این رستوران زبانزد مشتریان ثابتش است.
وجود آلاچیق های چوبی در یک مکان سبز و کوهستانی به همراه حوض آب و فواره های خروشان و مسیرهای پله ای از چشم اندازهای دلنواز این رستوران فضای باز در تهران میباشد.
شما میتوانید از نوشیدنی های گرم ویژه این رستوران در هوای سرد و مطبوع استفاده ببرید و مزه ی ماندگار منوی اس پی یو را در خاطره خود به یادگار ثبت کنید.
ساعت کار رستوران: 11-3:45-7-11:59
آدرس : درکه، میدان درکه
شماره تماس:02122419494

رستوران باغ بهشت

رستوران باغ بهشت

از با کیفیت ترین رستوران فضای باز در تهران در محدوده فشم میتوان رستوران باغ بهشت را نام برد.
این رستوران دارای باغ پلکانی با آلاچیق های چوبی در فضای باز  و همچنین دارای چندین فضای بسته نیز میباشد.
تنوع فضاسازی این رستوران هر نوع سلیقه ای را پوشش میدهد، آلاچیق های شیشه ای و چوبی با ظرفیت های متنوع از 2 تا 40 نفر و تخت های سنتی و همچنین فضاهای ویژه برگزاری جشنها و تولدها از ویژگی های منحصر بفرد این رستوران میباشد.
شاید در مقایسه با سایر رستوران فضای باز در تهران، باغ بهشت دارای منوی غذایی گرانتر باشد، اما کیفیت عالی و سرویس دهی خوب این رستوران این هزینه را جبران می نماید.
چای و قلیان این رستوران، در نزد مشتریان خود بسیار پرطرفدار میباشد.
در این رستوران، صبحانه سرو نمیشود.
ساعت کار رستوران : 11-24
آدرس: ابتدای جاده فشم (زردبند)، سمت چپ، رستوران باغ بهشت
شماره تماس:26532614
@baghebehesht_fasham

رستوران لبنانی کوبابا با فضای باز

رستوران کوبابا

رستوران کوبابا علاوه بر فضای باز بی نظیر خود دارای منو ویژه و منحصر به فرد خود میباشد، اگر ذائقه ای دلچسب و میلی وسیع در امتحان کردن مزه های جدید دارید حتما منوی غذایی این رستوران را تجربه کنید.
منوی خاص این رستوران فضای باز در تهران شامل انواع غذاهای لبنانی و ترکی با مزه های بینظیر و طعم های متنوع میباشد.
این رستوران در منوی اصلی خود، غذاهای اصیل و سنتی ایرانی را نیز جا داده است، 
ویژگی خاص دیگر این رستوران ، اجرای موسیقی زنده در بعضی از روزهای هفته میباشد.
فقط در نظر داشته باشید که به دلیل پرطرفدار بودن کوبابا ، حتما از قبل رزرو انجام دهید.
آدرس: تهران، بلوار آفریقا (جردن)، نبش خیابان گلخانه شماره ۲۵۷، طبقه اول

رستوران باغ گیلاس

رستوران باغ گیلاس

رستوران باغ گیلاس در ولنجک تهران یک رستوران فضای باز تهران با طراحی سنتی و مدرن در تهران است و یکی از رستوران های پرطرفدار تهران محسوب می شود. این رستوران به گونه ای طراحی شده است که سالن مدرن آن در فضای بسته و سالن سنتی آن در فضای باز قرار دارد.
این رستوران دارای منو های متنوع با غذاهای مختلف ایرانی و خارجی است. هم چنین این رستوران دارای منو کافی شاپی است که در ساعت خاصی از روز پذیرای شما است.

رستوران ایوان

رستوران ایوان

رستوران ایوان که در برج میلاد تهران واقع شده است، رستوران فضای باز تهران با چشم انداز زیبا و منحصر به فردی است که انتخاب بسیار مناسبی برای علاقه مندان در ساعات مختلف روز و شب می باشد.
در این رستوران شما می توانید علاوه بر منوی ایرانی و موسیقی زنده، از منوی صبحانه آن که دارای غذاهای متنوع ایرانی و خارجی است، لذت ببرید.

کافه رستوران قصر موج

کافه رستوران قصر موج

کافه رستوران قصر موج در میرداماد تهران واقع شده است. این کافه رستوران فضای بسیار دلنشین و زیبایی دارد که شما می توانید از فضای طبیعی آن همراه با پخش موسیقی لذت ببرید. 
منوی این رستوران به گونه ای طراحی شده است که علاقه مندان می توانند در کنار غذای خود، چای و قلیان نیز داشته باشند.

رستوران ساحلی مدیترانه:

رستوران مدیترانه که با فاصله ای از تهران در فشم واقع شده است، محیط مناسبی برای دوری از فضای شلوغ تهران و بهره مندی از طبیعت است. 
در این رستوران که بسیار تمیز و مرتب است، سرو غذا در فضای باز انجام می شود. هم چنین نکته جالب درباره این رستوران این است که امکان بازدید از آشپزخانه خاص این رستوران برای عموم فراهم است.

کدام رستوران فضای باز تهران را انتخاب کنیم ؟

رستوران فضای باز تهران

بسیاری از افراد برای اینکه از وعده غذایی خود لذت ببرند به دنبال بهترین رستوران فضای باز تهران هستند. رستوران های فضای باز زیبای خاص و منحصر به فردی دارند. هر یک از رستوران های فضای باز در محله های متنوع تهران وجود دارند. شما بر اساس بودجه و همچنین موقعیت مکانی خود می توانید یکی از بهترین رستوران های فضای باز را برای صرف وعده غذایی انتخاب کنید. رستوران های فضای باز در محله های شمال تهران هزینه وعده های غذایی شان تا حدودی بالا است. رستوران های روباز را به عنوان اماکن تفریحی هم می شناسند. امروزه بیشتر افراد برای اینکه اوقات خوشی را بیرون از خانه بگذرانند صرف وعده غذایی در رستوران های فضای باز را ترجیح می دهند.

ویژگی های بهترین رستوران فضای باز تهران 

برای صرف وعده غذایی در رستوران فضای باز باید به خوبی ویژگی ‌های بهترین رستوران فضای باز را بشناسید. در این صورت می توانید بین انواع رستوران های فضای باز در تهران یکی که مناسب تر است و با موقعیت شما مطابقت بیشتری دارد را انتخاب کنید. برخی از ویژگی های بهترین رستوران فضای باز در تهران عبارت است از :

1. موقعیت مناسب :

یکی از مهمترین ویژگی هایی که بهترین رستوران فضای باز تهران دارد این است که موقعیت مکانی اش مناسب می باشد. در واقع شما برای اینکه به این نمونه رستوران ها بروید باید به راحتی بتوانید رستوران را پیدا کنید و همچنین ماشینتان را در جای مناسبی پارک نمایید. موقعیت برخی از رستوران ها به گونه ای است که افراد نمی ‌توانند ماشین خود را به راحتی در پارکینگ و یا خیابان پارک کنند. به همین دلیل از رفتن به آن رستوران منصرف می ‌شوند.

2. هزینه های به صرفه رستوران :

بهترین رستوران فضای باز تهران

شما بر اساس موقعیت مکانی خود باید یکی از رستوران ‌هایی را انتخاب کنید که بودجه  صرف غذا در آن رستوران را داشته باشید. به طور کلی اگر محل زندگی شما در جنوب تهران می باشد باید بدانید که هزینه غذا های رستوران های روباز شمال تهران بیشتر است. به همین دلیل هزینه‌ های مربوط به وعده غذایی رستوران های روباز را باید بر اساس بودجه خود تخمین بزنید و سپس به آن رستوران مراجعه کنید. بهترین رستوران روباز بیشتر وعده های غذایی را با قیمت های مناسب برای مشتریان آماده می‌ کند.

3. فضای آزاد و دلنشین :

یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های رستوران فضای باز در تهران این است که فضای آزاد و دلنشین داشته باشد. اینکه افراد به راحتی بتوانند در این رستوران از موقعیت خاص آن لذت ببرند مهم است. ویژگی مهمی که رستوران های فضای باز دارند این است که افراد می توانند به راحتی در این رستوران ‌ها صحبت کرده و و از هوای آزاد لذت ببرند.

4. صندلی و میز راحت :

راحت بودن صندلی و همچنین میز رستوران یکی دیگر از ویژگی ‌های رستوران های روباز در تهران به شمار می رود. اینکه افراد به راحتی بتوانند در محیط رستوران روی صندلی بنشینند و مدت زمان زیادی از صرف غذای خود لذت ببرند مهم می باشد.
ثبت نظرات
نظرات
hieclot | شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱
Jordan VC 2014 Tamoxifen as the first targeted long term adjuvant therapy for breast cancer <a href=https://bestcialis20mg.com/>is cialis generic</a> Indeed, reaction reversalsare possible if the scale of the issue is less than mediareports initially implied
0