بهترین قالیشویی تهران در شمال، غرب، مرکز و شرق تهران

کسب و کار
به اشتراک بگذارید:  
آدرس بهترین قالیشویی تهران در چه محلی است و چه امکاناتی دارد؟ آیا به فرش ها آسیب نمی رساند؟ این سوالات بسیاری از مردم است که قصد شستشوی فرش های خود را دارند. در اینجا ویژگی های یک قالیشویی خوب را برای شما تشریح می کنیم.
بهترین قالیشویی تهران
قالیشویی تهران
اهمیت استفاده از خدمات بهترین قالیشویی تهران
آشنایی با ویژگی های قالیشویی های حرفه ای و خوب در تهران
1. طیف وسیع و گسترده ای از خدمات را به مشتریان ارائه دهد
2. در شمار قالیشویی های مجاز به ثبت رسیده باشد
3. از نظر قیمت منصفانه باشد
4. به مشتریان فاکتور رسمی بدهد
5. دفترهای متعدد در منطقه های مختلف تهران داشته باشد
6. از کارشناسان حوزه فرش به عنوان مشاور کمک بگیرند
سایر ویژگی هایی که برای یک قالی شویی خوب و حرفه ای در تهران مطرح می شود کدام هستند؟
بهترین قالیشویی تهران
بهترین قالیشویی شمال تهران
1. قالیشویی رجبی
2. قالیشویی زمرد
3. قالیشویی گل ابریشم
4. قالیشویی پاپیون
5. قالیشویی آریا
بهترین قالیشویی غرب تهران
1. قالیشویی ایران وحدت غرب
2. قالیشویی بنفشه
3. قالیشویی ادیب
4. قالیشویی پاک مهر
5. قالیشویی قیطران
بهترین قالیشویی شرق تهران
1. قالیشویی سه سوت 
2. قالیشویی میعاد 
3. قالیشویی گل ابریشم 
4. قالیشویی گلبرگ 
5. قالیشویی استادکار 
بهترین قالیشویی مرکز تهران
1. قالیشویی ادیب 
2. قالیشویی گل ابریشم 
3. قالیشویی 110 رجبی
4. قالیشویی رضوان 
5. قالیشویی جمالی 

قالیشویی تهران

هرچقدر که به عید و سال نو نزدیک می شویم تعداد افراد بیشتری به دنبال پیدا کردن بهترین خدمات برای نظافت منزل شان هستند. یکی از خدماتی که به شدت مورد استفاده قرار می گیرد چیزی نیست به غیر از قالیشویی! هرچند بسیاری از افراد سعی می کنند کار خود را به روزها و حتی ماه اخر نیندازند تا بتوانند خدمات بهتر و باکیفیت تری را در روزهای غیر شلوغ سال در اختیار داشته باشند، اما باز هم هستند افرادی که دقیقا در شلوغ ترین روزها به دنبال چنین خدماتی هستند. پیدا کردن بهترین قالیشویی تهران همیشه یک چالش بزرگ به حساب می آمده است و افراد تمایل دارند بسته به منطقه ای که در آن زندگی می کنند بهترین قالیشویی را انتخاب کرده و از خدمات آن بهره مند شوند. 
برای مثال شخصی که در شمال تهران زندگی میکند به دنبال یک قالیشویی خوب در تهران و در همین منطقه می گردد و کسی که در غرب است ترجیح می دهد از خدمات فرش شویی بهره مند شود که در منطقه خودش واقع شده است. اما شمال باشد یا شرق و غرب و جنوب به هر حال همه قالی شویی های خوب و حرفه ای می بایست برخی ویژگی ها را در اختیار داشته باشند. در این مطلب قصد داریم به این مشخصه ها بپردازیم و به شما کمک کنیم تا بتوانید بهترین قالیشویی در تهران را پیدا کرده و از خدمات آن بهره مند شوید. خدماتی که می تواند شامل شستشوی مبلمان، شستشوی فرش، شستشوی موکت و سایر مواردی از این دست باشند. در ادامه با ما همراه باشید.

اهمیت استفاده از خدمات بهترین قالیشویی تهران

بهترین قالیشویی در تهران

فرش ها یکی از مهمترین وسایل خانه هستند که می تواند تاثیر زیادی بر روی شکل ظاهری منزل ما داشته باشد. اما پیش از هر چیزی این تمیز بودن فرش ها است که به چشم می آید تا طرح و مدل آن. تصور کنید شما فرشی با زیباترین طراحی را در اختیار داشته باشید که پر از لکه های غذا و سایر آلودگی هاست. آیا این طرح زیبا به چشم بیننده خواهد آمد؟ قطعا خیر! پس اولین چیزی که می بایست به آن دقت کنیم نظافت و پاکیزگی فرش هایمان است. برای شستشوی قالی هم می توانیم خودمان اقدام کنیم و هم این کار را به قالی شویی ها بسپاریم. البته که فرش های خاص و قیمتی مانند فرش های ابریشمی یا فرش های دستباف و ... بهتر است حتما برای شستشو در اختیار قالیشویی آن هم قالیشویی های معتبر و حرفه ای قرار گیرند تا آسیبی به آنها وارد نشود. 
اگر از قالی شویی های حرفه ای و معتبر استفاده کنیم می توانیم مطمئن باشیم فرش های ما به بهترین و مناسب ترین شکل ممکن شسته شده و خشک می شوند و در انتها در اختیار ما قرار می گیرند. همچنین ریسک آسیب دیدن فرش هایمان هم کاهش پیدا خواهد کرد. این موضوع خصوصا برای فرش های قیمتی بسیار حائز اهمیت است و باید به آن توجه کنیم. پس صرف قیمت بسیار پایین و ادعا داشتن بر ارزان ترین قالیشویی تهران بودن نباید اقدام به انتخاب یک فرش شویی برای دریافت خدمات کنیم. بلکه مشخصه های مهم دیگری هستند که می بایست حتما آنها را مورد بررسی قرار دهیم. اما چطور می توانیم حرفه ای ترین قالیشویی تهران را پیدا کنیم؟ در ادامه به ذکر مشخصه های یک قالیشویی خوب می پردازیم و سپس این ویژگی ها را شرح خواهیم داد.

آشنایی با ویژگی های قالیشویی های حرفه ای و خوب در تهران

بهترین قالی شویی تهران

 هنگامی که می خواهیم بهترین قالیشویی تهران را برای شستن فرش هایمان و یا دریافت سایر خدمات دیگر مانند  شستشوی مبلمان، شستشوی موکت و ... انتخاب کنیم توجه به برخی مشخصه ها و ویژگی ها کمک می کند که بتوانیم انتخاب درستی داشته باشیم و در نهایت از خدماتی که دریافت کرده ایم رضایت کامل داشته باشیم. در ادامه برخی از مهمترین ویژگی های یک قالیشویی خوب را با هم میبینیم که به شرح زیر هستند:

1. طیف وسیع و گسترده ای از خدمات را به مشتریان ارائه دهد

نخستین ویژگی که برای یک قالیشویی خوب در تهران مطرح می شود طیف گسترده خدماتی است که این مرکز می تواند به مشتریان خود ارائه دهد. این خدمات می توانند خدمات شستشوی انواع مختلف فرش مانند فرش های دستباف، فرش های ابریشم و فرش های ماشینی باشند، یا خدماتی که پس از شستشو یا در حین ان مورد نیاز است. برای مثال برخی فرش ها نیاز به رفوگری دارند، برخی لازم است تا لکه گیری شوند، برای برخی فرش ها نیاز به تعمیر و بازسازی وجود دارد و ... بسیاری خدمات دیگر که یک قالیشویی خوب و حرفه ای تمامی این خدمات را به مشتریان خود عرضه می کند. 
همچنین برخی از مشتریان علاوه بر شستشوی فرش نیاز به خدماتی نظیر شستشوی مبلمان،  شستشوی موکت و ... دارند که خوب است یک قالیشویی حرفه ای آنها را هم برای جذب مشتریان خود فراهم آورد تا دیگر لازم نباشد فرد به مکان دیگری برای دریافت خدمات مورد نظر خود مراجعه کند. البته که دریافت خدمات اضافی هزینه ای علاوه بر قیمت قالیشویی دارند که می بایست پرداخت شود.

2. در شمار قالیشویی های مجاز به ثبت رسیده باشد

قالیشویی در تهران

اگر به دنبال یک قالیشویی خوب در تهران هستید تا فرش هایتان را با خیالی راحت به آن بسپارید توصیه می کنیم حتما مجاز بودن این قالیشویی را مورد بررسی قرار دهید. اگر از خدمات قالیشویی های معتبر استفاده کنید که شماره ثبت داشته و زیر نظر اصناف کار کنند آنگاه اگر هر مشکلی پیش بیاید می تواند به راحتی آن را به صورت قانونی پیگیری کنید. 
این در حالی است که استفاده از خدمات قالیشویی هایی که مجاز و معتبر نیستند چنین امکانی را برای شما فراهم نمی آورد. پس اگر دیدید که قیمت قالیشویی به طرز نامعقولی پایین است حتما به مجاز بودن آن شک کنید و مجوزهای آن را مورد بررسی قرار دهید. حتی اگر فرش شویی مورد نظر ارزانترین قالیشویی تهران هم باشد باز هم توصیه می کنیم کیفیت را فدای قیمت پایین نکنید و حتما از خدمات قالیشویی های معتبر استفاده کنید.

3. از نظر قیمت منصفانه باشد

قالیشویی قیمت مناسب

قیمت قالیشویی یکی از مهمترین مشخصه ها و ویژگی هایی است که برای قالیشویی تهران مطرح می شود. قیمت ها می بایست حتما مصوب بوده و به وسیله صنف قالیشویی تعیین شده باشند. به این شکل آن قالیشویی نشان می دهد که از قوانین و مقررات صنف خود پیروی می کند و تعرفه های عجیب و غریب و نجومی ندارد. 
همچنین اگر یک قالیشویی خود را به عنوان ارزانترین قالیشویی تهران معرفی کرده و قیمتی پایین تر از قیمت مصوب اصناف ارائه می دهد باید به کار آن شک کنید و بدانید حتما در این میان چیزی کم است. چیزی بسیار مهم که می تواند کیفیت بالای کار باشد یا قانونی و مجاز بودن آن قالیشویی. پس فریب قیمت خیلی پایین را نخورید و سعی کنید فرش های گرانبهای خود را در دستان مطمئنی قرار دهید تا در نهایت از نتیجه کار راضی باشید.

4. به مشتریان فاکتور رسمی بدهد

بهترین قالیشویی

یکی از مهمترین ویژگی هایی که میتوانیم برای بهترین قالیشویی تهران و در هر منطقه ای از آن عنوان کنیم ارائه فاکتوری رسمی هنگام دریافت و تحویل گرفتن فرش ها است. دقت کنید هنگامی که فرش های خود را به افرادی که از سوی فرش شویی برای بردن آن آمده اند تحویل می دهید می بایست ابتدا یک فاکتور رسمی از آنها دریافت کنید که هم مهر قالیشویی مورد نظر را  داشته باشد و هم امضای فرد پای این فاکتور باشد. مواردی که در فاکتور به ثبت میرسند عبارت هستند از:
·    تعداد فرش های دریافت شده
·    نوع فرش ها
·    ابعاد فرش ها
·    خدماتی که برای این فرش ها لازم است انجام شود
·    هزینه حمل و نقل فرش ها
·    هزینه شستشو و سایر خدمات
·    مجموع هزینه هایی که باید در زمان تحویل گرفتن فرش ها پرداخت شوند
و ...
همچنین این فاکتور می بایست حتما دارای سربرگ قالیشویی مورد نظر بوده و در این سربرگ اطلاعات کاملی در مورد آن قالیشویی به ثبت رسیده باشد که عبارت هستند از: شماره ثبت قالیشویی، شماره مجوز آن و گاها آدرس و شماره تلفن این قالیشویی.
توصیه میکنیم حتما پیش از امضای فاکتوری که در اختیارتان قرار داده می شود آن را کامل و با دقت مطالعه کنید و در صورتی که هیچ ابهام و یا مشکلی وجود نداشت اقدام به امضای آن کنید. در غیر این صورت تا پیش از رفع شدن این ابهامات به هیچ عنوان فاکتور را امضا نکنید. همچنین این را بدانید که هنگام تحویل شما موظف به پرداخت مبلغ ذکر شده در فاکتور هستید و نباید مبلغی اضافه تر از آن پرداخت کنید.

5. دفترهای متعدد در منطقه های مختلف تهران داشته باشد

بهترین قالی شویی در تهران

شهر تهران بسیار بزرگ و گسترده است و معمولا افراد ترجیح می دهند هر خدماتی که میخواهند دریافت کنند را از منطقه خودشان داشته باشند تا به این شکل خدماتی سریع تر در اختیارشان قرار گیرد. برخی از قالیشویی ها به صورت محلی فعالیت می کنند و تنها امکان این را دارند که به مشتریان محلی خود خدمات ارائه کنند. اما برخی دیگر بسیار گسترده و وسیع هستند و می توانند کلیه مناطق شهر تهران را پوشش دهند. 
این فرش شویی های عظیم و بزرگ که عموما در قالب کارخانه مشغول به فعالیت هستند دفاتر مختلف و متعددی در بخش های مختلف و منطقه های چندگانه شهر تهران دارند و می توانند به راحتی به همه منطقه های شهر اعم از شمال و جنوب و شرق و غرب خدمات رسانی کنند. این شما هستید که تصمیم می گیرید از خدمات یک قالی شویی بزرگ بهره ببرید یا یک قالی شویی کوچک و محلی را برای دریافت خدمات انتخاب کنید.

6. از کارشناسان حوزه فرش به عنوان مشاور کمک بگیرند

یکی از مهمترین مشخصه هایی که برای بهترین قالیشویی در تهران مطرح می شود استفاده آن فرش شویی از مشاوران و کارشناسان زبده در زمینه فرش است. در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات حرفه ای و استفاده از مواد خوب و مرغوب به تنهایی نمی توانند سبب ارائه خدمات باکیفیت شوند. بلکه لازم است در کنار اینها یک کارشناس مسائل فرش هم وجود داشته باشد تا به کمک وی و راهنمایی هایی که او می کند بتوان بهترین خدمات را برای هر فرش انتخاب کرد و مناسب ترین روش شستشو را برای فرش مورد نظر اعمال نمود. 
بسیاری از قالی شویی های حرفه ای از یک و یا چندین مشاور استفاده می کنند و آنها را به منزل افراد اعزام می کنند تا با بررسی فرش مورد نظر از نظر بافت، تراکم، رنگ، متریال و ... اعلام کند که چه نوع شستشو و چه روشی برای آن فرش مناسب است. همچنین این که فرش یاد شده به چه خدمات اضافه ای نیاز دارد هم به وسیله این کارشناس تعیین میشود. برای مثال برخیی فرش ها می بایست رفو شوند،برخی دیگر نیاز به لکه گیری دارند و ... تمامی این موارد را کارشناس مورد بررسی قرار داده و به مشتری اطلاع می دهد. به این شکل مشتری می تواند بهترین خدمات را دریافت نماید.

سایر ویژگی هایی که برای یک قالی شویی خوب و حرفه ای در تهران مطرح می شود کدام هستند؟

قالیشویی تهران

علاوه بر ویژگی های شش گانه ای که در بالا گفتیم و آنها را شرح دادیم، مشخصه های دیگری هم هستند که بهترین قالیشویی تهران بایستی آنها را داشته باشد. این مشخصه ها به شرح زیر هستند:
7. یک قالیشویی حرفه ای می بایست خوش قول باشد و هم هنگام تحویل گرفتن فرش ها و هم هنگام تحویل دادن آنها با سرعت بالایی عمل کرده و در زمان تعیین شده اقدام به تحویل دادن و یا گرفتن فرش ها کند.
8. شستن و خشک کردن فرش ها را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.
9. رفتار و برخورد حرفه ای با مشتریان داشته باشند و به نظرات و خواسته های مشتری خود احترام بگذارد.
10. از کارکنان باتجربه و حرفه ای استفاده کند که مهارت لازم برای شستشوی هر نوع فرش و کار کردن با مواد شوینده مختلف و استفاده از هر گونه تجهیزات و امکانات را در اختیار داشته باشند.
11. تجهیزات و امکانات حرفه ای برای ارائه خدمات در اختیار داشته باشد.
12. از مواد مرغوب و باکیفیت برای شستن فرش ها استفاده کند.
13. خدمات پشتیبانی قوی داشته باشند تا بتوانند رضایت مشتری را جلب کنند.

بهترین قالیشویی تهران

بهترين قاليشويي تهران

همه ما نظافت و تمیزی را خصوصا برای منازل مسکونی مان دوست داریم. حال تصور کنید که همه وسیله ها و حتی در و دیوارهای خانه مان تمیز و مرتب باشند اما فرش ها، این وسیله مهم که به شدت هم در دید هست کثیف بوده ولکه داشته باشند. اینجاست که همه زحمت هایی که برای تمیزی خانه کشیده ایم با حضور چند فرش کثیف به هدر می رود. در اینجا قصد داریم شما را با بهترین قالی شویی تهران در هر یک از نواحی و منطق های پایتخت آشنا کنیم تا بتوانید در نزدیکترین لوکیشن به محل زندگیتان بهترین قالیشویی را پیدا کرده و کار خود را به آنها بسپارید. چون یکی از مهمترین مواردی که در انتخاب قالیشویی مناسب باید به آن توجه کنید نزدیکی مسیر و هم منطقه بودن با منزل شماست. به همین علت هم اگر شما هم در فکر شستن فرش هایتان بوده و در جستجوی بهترین قالیشویی تهران هستید توصیه می کنیم مطالعه این مطلب تا انتها را به هیچ عنوان از دست ندهید.

بهترین قالیشویی شمال تهران

قالیشویی شمال تهران

برای این که بتوانید با خیالی آسوده فرش های خود را برای شستشو به قالیشویی ها تحویل داده و سپس آنها را صحیح و سالم و تمیز دریافت کنید لازم است تا حتما بهترین قالیشویی با بالاترین سطح کیفی در خدمات ارائه شده را انتخاب کنید. اما چه مشخصه ها و ویژگی هایی وجود دارند که یک قالیشویی را به مرکز خدمات باکیفیت و محبوب تبدیل می کنند؟ اولین ویژگی که در این زمینه می توانیم به آن بپردازیم استفاده از دستگاه های مدرن و اتوماتیک در شستشوی فرش هاست. هر قدر این دستگاه ها با کیفیت تر باشند و خدمات به روز تری را ارائه دهند آنگاه شستشوی فرش ها به شکلی بهتر و مناسب تر صورت می گیرد. همچنین در صورت بهره گیری از دستگاه های تمام اتوماتیک و باکیفیت احتمال این که فرش شما آسیب ببیند هم به شدت کاهش یافته و شما می توانید اطمینان داشته باشید که در نهایت علاوه بر تمیز شدن فرش تان آن را سالم و بدون هیچ عیبی تحویل خواهید گرفت. در ادامه به معرفی بهترین قالیشویی های تهران در ناحیه شمال می پردازیم که به شرح زیر هستند:

1. قالیشویی رجبی

یکی از 5 بهترین قالیشویی تهران که در ناحیه شمال تهران واقع شده است را می توان قالیشویی 110 رجبی معرفی کرد. برای دریافت خدمات از این قالیشویی می توانید با شماره تماس آنها ارتباط برقرار کرده و برای تحویل فرش های خود اقدام کنید. شماره تماس این قالیشویی محبوب      02188370936 است. این قالیشویی علاوه بر سطح کیفی بالا هزینه های معقول و بر طبق نرخ مصوب اتحادیه ارائه می کند. همچنین از دستگاه هایی با آخرین تکنولوژی روز دنیا برای شستشوی فرش ها استفاده میکند. به این ترتیب قالیشویی 110 رجبی توانسته است اعتماد مشتریان را جلب کرده و مشتریانی وفادار در اختیار داشته باشد.

2. قالیشویی زمرد

یکی دیگر از 5 بهترین قالی شویی تهران که در ناحیه شمال این شهر مشغول به فعالیت است قالیشویی زمرد نام دارد. این قالیشویی از جمله قدیمی ترین و در عین حال با اعتبارترین قالیشویی هایی است که در این ناحیه مشغول به فعالیت بوده و سابقه کاری 50 ساله دارد. اگر در هر یک از منطقه های پاسداران، الهیه، تجریش، زعفرانیه و سایر منطقه های شمال تهران سکونت دارید می توانید به راحتی با قالیشویی زمرد تماس گرفته و خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید. برای برقراری ارتباط می توانید از شماره تلفن های 02122026471 و 02122044830 استفاده کنید.

3. قالیشویی گل ابریشم

در ادامه معرفی بهترین قالیشویی های تهران نوبت به یک از برترین های این صنف یعنی قالیشویی گل ابریشم می رسد. این قالیشویی توانسته است خدمات متعدد و بسیار با کیفیتی را در سطح ناحیه شمال تهران عرضه کند و رضایت مشتریان خود را به دست آورد. برای تحویل فرش هایتان به این قالیشویی هم می توانید از شماره تماس 4 رقمی آن یعنی 8694 استفاده کنید که در 20 خط تماس ویژه در اختیار شما قرار گرفته است و هم می توانید از سایت اقدام به ثبت سفارش خود به صورت آنلاین کرده و در سریع ترین زمان ممکن پرسنل این قالیشویی در محل حاضر شده و نسبت به تحویل گرفتن فرش های شما اقدام میکنند.

4. قالیشویی پاپیون

قالیشویی پاپیون دیگر مورد از 5 بهترین قالیشویی تهران است که معمولا به ارائه خدمات در ناحیه شمال تهران و منطقه هایی مانند زعفرانیه، فرمانیه، الهیه، پاسداران و ... می پردازد. این قالیشویی یکی از اعضا رسمی اتحادیه قالیشویی شهر تهران بوده و کلیه خدمات ارائه شده به وسیله آن مطابق با قوانین و اصول این صنف است. شما می توانید با خیالی آسوده انواع مختلف فرش های خود حتی فرش های نفیس و گران قیمت دستباف و ابریشمی را به این قالیشویی سپرده و از کیفیت خدمات اطمینان کامل داشته باشید. برای تماس با این قالیشویی می توانید از شماره تماس 02188566399 که در خط تلفن مختلف وجود دارد استفاده کنید.

5. قالیشویی آریا

در آخرین قسمت از معرفی 5 بهترین قالیشویی تهران که در ناحیه شمال پایتخت واقع شده اند نوبت به قالیشویی آریا می رسد. در این قالیشویی کلیه خدمات با سطح کیفی بسیار بالا عرضه می شوند. همچنین دستگاه هایی که برای ارائه خدمات مورد استفاده قرار می گیرند کاملا پیشرفته بوده و نیز از مواد شوینده بسیار باکیفیت هم برای شستشو استفاده می شود. همه این موارد سبب شده اند قالیشویی آریا یکی از محبوب ترین و باکیفیت ترین قالیشویی های شمال تهران باشد که توانسته رضایت مشتریان مشکل پسند را هم جلب کند. برای تماس با این قالیشویی و دریافت خدمات می توانید از تلفن 02155505770 استفاده کنید.

بهترین قالیشویی غرب تهران

قالیشویی غرب تهران

در این بخش از معرفی بهترین قالیشویی تهران نوبت به قالیشویی هایی می رسد که در منطقه غربی پایتخت واقع هستند. اما پیش از این که این قالیشویی ها را معرفی کنیم قصد داریم یکی دیگر از مشخصه های بهترین قالیشویی ها که از کیفیت بالایی برخوردارند را مورد بررسی قرار دهیم. توصیه می کنیم حتما قالیشویی هایی را برای دریافت خدمات انتخاب کنید که از کارشناسان خبره و باتجربه ای در زمینه فرش بهره می برند و حتما هنگام دریافت فرش ها یک کارشناس حضور دارد. این کارشناسان انواع مختلف فرش ها را همراه با ویژگی های بارز آنها می شناسند. این موضوع کمک می کند هنگامی که فرش شما برای شستشو ارسال می شود این کار با توجه به ویژگی ها و مشخصه های فرش صورت گیرد و در نتیجه احتمال بروز مشکل در شستشو، آسیب دیدن فرش، از بین رفتن رنگ ها یا ترکیب شدن رنگ ها با هم و هر مشکلی که فکرش را کنید به شدت کاهش پیدا می کند. در زیر بهترين قاليشويي تهران در ناحیه غرب را به شما معرفی کرده ایم:

1. قالیشویی ایران وحدت غرب

اگر به دنبال یکی از بهترین قالیشویی غرب تهران می گردید تا قالی های نفیس و ارزشمندتان را به آن بسپارید توصیه می کنیم روی قالیشویی ایران وحدت فکر کرده و آن را مورد بررسی قرار دهید. کیفیت بالای خدمات، عضویت در اتحادیه قالیشویی و حرکت مطابق اصول و قواعد اتحادیه این صنف، تعداد بالای مشتریان با رضایت بالا از خدمات، استفاده از مواد شوینده مرغوب، بهره گیری از پرسنل با تجربه و کارکشته و همچنین داشتن دستگاه های پیشرفته برای شستشوی انواع فرش ها از جمله مواردی هستند که می توانند خاطر شما را از تحویل قالی هایتان به این مرکز خدمات آسوده کنند. برای تماس به منظور تحویل فرش هایتان می توانید از شماره تلفن 02144447000 استفاده کنید.

2. قالیشویی بنفشه

در این بخش از معرفی بهترین قالیشویی تهران که در ناحیه غرب پایتخت واقع شده اند نوبت به قالیشویی بنفشه می رسد. دریافت خدمات قالیشویی از این مرکز بسیار ساده بوده و شما می توانید خیلی راحت و به صورت اینترنتی سفارش خود را در سایت قالیشویی بنفشه به ثبت رسانده و در کوتاه ترین زمان ممکن منتظر پرسنل این قالیشویی برای دریافت فرش ها باشید. علاوه بر سایت و ثبت سفارش به وسیله آن، شماره تلفن های این مجموعه هم برای دریافت سفارش و ثبت آنها در اختیار مشتریان قرار دارند. شمار تلفن 02144864100 برای مشتریان ساکن در غرب تهران قابل دسترس است.  

3. قالیشویی ادیب

اگر به دنبال بهترین و معتبرترین قالیشویی های منطقه غرب تهران می گردید توصیه ما قالیشویی ادیب است. این قالیشویی که می توان آن را در شمار بهترین قالیشویی تهران محسوب کرد یکی از باکیفیت ترین و پیشرفته ترین قالیشویی های پایتخت است که علاوه بر غرب در سایر مناطق تهران اعم از شمال و شرق و مرکز و ... هم به ارائه خدمات می پردازد. هنگام دریافت خدمات کارشناسان این قالیشویی در محل حاضر شده و به بررسی قالی های شما می پردازند و کارهایی که لازم است برای قالی هایتان انجام گیرند را شرح می دهند. سپس در صورت رضایت شما اقدام به تحویل قالی ها می کنند. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تماس چهار رقمی 4704 و نیز شماره های 02144227826 و 02144227856  استفاده کنید.

4. قالیشویی پاک مهر

اگر در جستجوی خدمات تخصصی قالیشویی هستید و به دنبال بهترین قالیشویی تهران می گردید خوب است قالیشویی پاکمهر در ناحیه غرب را مد نظر داشته و مورد بررسی قرار دهید. ثبت سفارش در این قالیشویی به دو صورت انجام می شود: نخست مراجعه به سایت قالیشویی پاکمهر به آدرس https://pak-mehr.ir/ و ثبت سفارش به صورت آنلاین و دیگری استفاده از شماره تماس 02144444679 و ثبت سفارش تان به شکل تلفنی. در هر دو صورت پرسنل این قالیشویی در کوتاه ترین زمان ممکن برای تحویل گرفته قالی های شما مراجعه کرده و قرارداد را به شما ارائه می کنند. سپس در کمترین و کوتاه ترین زمان ممکن هم فرش ها شسته شده و درب منزل به شما تحویل داده خواهند شد.

5. قالیشویی قیطران

در این بخش از معرفی 5 بهترین قالیشویی تهران نوبت به قالیشویی قیطران می رسد که یکی از معروف ترین قالیشویی های واقع در ناحیه غرب تهران است. خدمات این قالیشویی با کیفیت بسیار بالایی انجام میشود. همچنین ارائه رنچ گسترده ای از خدمات شامل شستشو، رفو، رنگرزی، ریشه زنی، شستشوی تابلو فرش و ... دیگر نقطه قوت این قالیشویی خوب در غرب تهران است. به منظور ثبت سفارش هایتان در قالیشویی قیطران می توانید از شماره تلفن های 02188377614 ، 02188046526 ، 02188048197 ، 02122870630 و 02126113778 استفاده کنید. اگر در هر یک از مناطق یوسف آباد، ولیعصر، سعادت آباد، جهان آرا، شریعتی، پاسداران و ... هستید می توانید از خدمات این قالیشویی معتبر بهره مند شوید.

بهترین قالیشویی شرق تهران

قالیشویی شرق تهران

در ادامه معرفی بهترین قالی شویی تهران نوبت به قالیشویی های شرق پایتخت میرسد که قصد معرفی آنها را داریم. این قالیشویی ها به شرح زیر هستند:

1. قالیشویی سه سوت: 

اگر به دنبال یکی از 5 بهترین قالیشویی شرق تهران می گردید پیشنهاد ما بررسی خدمات قالیشویی سه سوت است. این مرکز خدمات علاوه بر قالیشویی دارای خدماتی مانند شستشو و خشکشویی مبلمان و صندلی ها در منزل، شستشوی فرش های پرز بلند و موکت ها و فرش های فانتزی، خدمات رفوی فرشهای ماشینی و دستی و ترمیم آنها و ... نیز هست. شما می توانید هر یک از این خدمات مورد نیازتان را با بالاترین کیفیت در اختیار داشته و در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به دریافت آن خدمات اقدام کنید. برای ثبت سفارش می توانید از طریق شماره تلفن 02166900365 اقدام کنید.

2. قالیشویی میعاد: 

در ادامه معرفی 5 بهترین قالیشویی تهران که در ناحیه شرق قرار گرفته اند نوبت به قالیشویی میعاد می رسد. خدماتی که به سویله این قالیشویی ارائه می شوند همگی با بالاترین سطح کیفی ممکن بوده و از بهترین مواد و پیشرفته ترین دستگاه ها به منظور شستشوی قالی های شما بهره گرفته میشود. علاوه بر این کارشناسان این قالیشویی هنگام دریافت فرش ها از درب منزل شما ابتدا به بررسی کارشناسی قالی ها پرداخته و بهترین نحوه شستشو را برای شما عنوان می کنند. سپس قرارداد میان شما و خدمات دهنده بسته میشود و هزینه ها تعیین شده و فرش ها تحویل گرفته میشوند. پس از شستشو به بهترین شکل ممکن هم فرش ها در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل شما تحویل داده میشود. برای ثبت سفارش در قالیشویی میعاد می توانید از شماره تلفن 02177212270 استفاده کنید.

3. قالیشویی گل ابریشم: 

در صورتی که در جستجوی بهترین قالیشویی شرق تهران پایتخت می گردید قالیشویی گل ابریشم با شعبه های متعدد در سراسر شهر تهران یکی از بهترین انتخاب ها محسوب می شود. در صورتی که در منطقه شرقی شهر تهران و مناطقی مانند تهرانپارس، هنگام، فرجام، استقلال، استخر و ... هستید و نیاز به خدمات قالیشویی، شستشوی مبل و ... دارید می توانید از قالیشویی گل ابریشم خدمات دریافت کنید. بهره گیری از پرسنل مجرب و نیز عضویت در اتحادیه صنف قالیشویان شهر تهران سبب شده است این قالیشویی یکی از معتبرترین قالیشویی های سطح شهر تهران باشد. برای ثبت سفارش می توانید به راحتی با تلفن 4 رقمی این قالیشویی 0218694 تماس حاصل کرده و سفارش های خود را ثبت نمایید.

4. قالیشویی گلبرگ: 

یکی از 5 بهترین قالیشویی شرق تهران که عضو اتحادیه قالیشویان بوده و خدمات متنوعی در این زمینه عرضه میکند قالیشویی گلبرگ است. قیمت مناسب و کاملا منصفانه در عین حال کیفیت بالای خدماتی که ارائه می شود سبب شده است این قالیشویی به یکی از محبوب ترین قالیشویی های منطقه شرق تبدیل شود. همچنین قالیشویی گلرنگ توانسته است با ارائه خدمات با کیفیت رضایت مشتریان خود را جلب کرده و مشتریانی وفادار در اختیار داشته باشد. در کنار شستشوی قالی ها خدماتی مانند شستشوی مبل ها، رفو و ترمیم فرش ها، شستشوی موکت ها و ... هم برای مشتری فراهم آمده است. برای ثبت سفارش می توانید از شماره تلفن های 02177921020 و 02177337090 استفاده کرده و سفارش هایتان را ثبت نمایید.

5. قالیشویی استادکار: 

اگر به دنبال خدمات قالیشویی شرق تهران می گردید که هم از نظر کیفیت کار و هم از نظر هزینه ها خوب و مناسب باشد پیشنهاد میکنیم به قالیشویی استادکار به عنوان یک گزینه معتبر نگاه کرده و آن را مورد بررسی قرار دهید. در این قالیشویی که در شمار 5 بهترین قالیشویی تهران در منطقه شرق قرار دارد از پرسنل با تجربه بالا و حرفه ای استفاده می شود. همچنین کارشناسان حرفه ای در حوزه قالی نیز در این مجموعه فعالیت می کنند و قالی های ارزشمند شما تحت نظارت آنها شستشو شده و خدمات دریافت می کنند. به منظور ثبت سفارش در قالیشویی استادکار می توانید با شماره تلفن 02177111196 تماس برقرار کنید.
هنگام انتخاب هر یک از این 5 بهترین قالیشویی تهران یا هر قالیشویی دیگری که قصد استفاده از خدمات آن را دارید می بایست حتما از کیفیت مواد مصرفی برای شستشوی فرش ها اطمینان خاطر حاصل کنید. یک قالیشویی خوب و باکیفیت از مواد مصرفی بسیار خوب و با سطح کیفی بالا بهره می برد و این سبب می شود که فرش های شما به خوبی تمیز شوند. علاوه بر این اگر نیاز به لکه بری وجود داشته باشد از مواد باکیفیت در این زمینه استفاده می شود تا در نهایت فرشی که شسته شده و آماده تحویل به مشتری است عار از هرگونه آلودگی، لکه و ... باشد. معمولا قالیشویی های خوب که از نظر خدمات زبانزد هستند فرش ها را در کاور تحویل می دهند تا تمیزی آنها کاملا حفظ شود. همچنین عموما لول کردن فرش ها هنگام دریافت نیز به وسیله خود پرسنل قالیشویی انجام شده و زحمتی از این جهت بر دوش مشتری نیست.

بهترین قالیشویی مرکز تهران

قالیشویی مرکز تهران

و در آخرین بخش از آشنایی با بهترین قالیشویی تهران نوبت به قالیشویی هایی می رسد که در بخش مرکزی این شهر واقع هستند. اما پیش از آن قصد داریم آخرین توصیه هایی که می بایست هنگام انتخاب بهترین قالیشویی های شهر تهران در ناحیه مرکز به آنها دقت کنید را بیان کنیم. سعی کنید حتما قالیشویی هایی را برای خدمات انتخاب کنید که همه کارها و خدمات مورد نیاز در زمینه فرش ها را به صورت یکجا در اختیار داشته باشند. برای نمونه ممکن است شما فرشی را برای شستشو راسال کنید که نیاز به کمی رفو و دوخت پارگی ها داشته باشد. حال اگر این قالیشویی به خدمات رفو مجهز نباشد شما می بایست ابتدا جایی را برای رفو پیدا کرده و پس از اتمام کار فرش خود را برای شستشو ارسال کنید. عموما همه قالیشویی ها خدمات ویژه شستشویی قالی های دستی را ارائه می دهند. اما اگر شما هم قالی های دستی و ابریشمی دارید حتما پیش از تحویل فرش خود از ارائه خدمات برای این نوع از فرش ها مطمئن شوید. در ادامه 5 بهترین قالیشویی تهران مرکز را با هم میبینیم:

1. قالیشویی ادیب: 

در اولین بخش از معرفی بهترین قالیشویی تهران در ناحیه مرکز شما را با قالیشویی ادیب شعبه مرکزی آشنا می کنیم. این قالیشویی یکی از معتبرترین قالیشویی های تهران و عضو اتحادیه این صنف است. کیفیت بالای خدمات و طیف گسترده ای از خدمات ارائه شده سبب شده است قالیشویی ادیب به یکی از نخستین انتخاب ها هنگام شستشوی قالی ها بدل شود. علاوه بر ثبت سفارش به صورت تلفنی شما می توانید از سایت این قالیشویی هم استفاده کرده و سفارشات خود را به شکل آنلاین به ثبت برسانید که در این صورت 20 درصد تخفیف هم شامل حال شما خواهد شد. برای ثبت سفارش تلفنی می توانید هر روز حتی روزهای تعطیل از ساعت هفت و سی تا بیست و دو و سی با شماره تلفن 4 رقمی 0214704 تماس حاصل نمایید.

2. قالیشویی گل ابریشم: 

یکی از بهترین قالیشویی مرکز تهران را می توان قالیشویی گل ابریشم معرفی کرد. خدمات ارائه شده به وسیله این مرکز بسیار متنوع بوده و در بالاترین سطح کیفی هستند. پیش از این که شما فرش خود را برای شستشو تحویل دهید ابتدا آنها به وسیله کارشناسان خبره کاملا مورد بررسی قرار می گیرند. سپس هزینه شستشو و رفع مشکلات فرش شما به شما اعلام شده و در صورت رضایت قالی هایتان تحویل گرفته میشوند. اگر فرش هایتان ستبافت هستند اصلا نگران نباشید. در قالیشویی گل ابریشم این نوع از قالی های ارزشمند و نفیس با بکارگیری پروتکل های خاص شستشو شده و به شما تحویل داده میشوند. برای ثبت سفارش هم تلفن های قالیشویی (0218694 در 30 خط مجزا و 02188927000 در 20 خط) و هم سایت آن به منظور سفارش آنلاین در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

3. قالیشویی 110 رجبی:

در ادامه معرفی بهترین قالیشویی مرکز تهران نوبت به قالیشویی 110 رجبی می رسد که یکی از محبوب ترین مراکز نزد مشتریان است. در این مرکز علاوه بر قالیشویی  خدمات دیگری نظیر ترمیم و رفوی قالی های دستی و ماشینی، لکه بری، شستشوی نانو، مبل شویی و ... هم ارائه می گردد. پرسنل مشغول به کار در قالیشویی 110 رجبی همگی کاملا باتجربه و دوره دیده هستند و کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام میدهند. همچنین کارشناسان این قالیشویی هنگام تحویل گرفتن قالی ها در محل حاضر شده و پس از بررسی فرش ها آنها را تحویل گرفته و برای شستشو به کارخانه منتقل میکنند. برای برقراری ارتباط با این قالیشویی و در یافت اطلاعات یا خدمات می توانید از شماره تلفن های 02166362666 ، 02188370936 ، 02144457793 و 02144407496 استفاده کنید.

4. قالیشویی رضوان: 

در صورتی که به دنبال بهترین قالی شویی مرکز تهران می توانید روی قالیشویی رضوان به عنوان یکی از گزینه های معتبر و باکیفیت حساب باز کنید. ارائه خدمات به سریع ترین شکل ممکن و البته با بالاترین سطح کیفی یکی از بزرگترین نقاط قوت این قالیشویی معتبر و مجرب است. در این قالیشویی از دستگاه هایی پیشرفته و مطابق آخرین تکنولوژی استفاده می شود و شما میتوانید با خیالی آسوده انواع فرش های خود اعم از ایرانی و خارجی، دستباف و ماشینی و ... را برای شستشو تحویل دهید. علاوه بر این کلیه خدمات این قالیشویی شامل گارانتی هم شده و دیگر دغدغه ای از این بابت هم نخواهید داشت. برای ثبت سفارش می توانید با شماره تماس 02133034160 در ارتباط باشید.

5. قالیشویی جمالی: 

و در آخرین بخش از معرفی بهترین قالیشویی تهران در ناحیه مرکزی نوبت به قالیشویی جمالی می رسد. یکی از باکیفیت ترین و در عین حال منصف ترین قالیشویی سطح شهر تهران که با بهره گیری از پرسنلی مجرب و کارکشته خدماتی بسیار خوب و یا سطح کیفی بالا ارائه می دهد. طیف گسترده خدمات توانسته است مشتریان این قالیشویی را کاملا راضی نگه دارد. خدمات شستشو فرش های دستباف و ماشینی، رفو و ترمیم فرش ها، شستشو و لکه بری و ... از جمله مواردی هستند که در در مورد خدمات قالیشویی جمالی مطرح میشوند. برای ثبت سفارش می توانید با شماره تلفن 02177461586 در ارتباط باشید.
ثبت نظرات
نظرات
رجبی | پنج شنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۱
آقای هنرور شما که مارو دزد و کلاه بردار کردین اگه راست میگی اگه اورضه داری آدرس و شماره تلفنت رو بزار با فاکتور کل مشتریها بیام ثابت کن که ما قیمت بالاتر زدیم نه تو فاکتور شما و نه تو فاکتور کس دیگه ی از مشتریهامون اگه ثابت کنی من کلآ این کارو کنار میزارم اما من میدونم که شما از طرف یک قالیشویی دیگه اومدین که اسم مارو خراب کنید اگه زنگ نزنید من هم میدم اسمتون و با شماره تون در بیارن
5
هنرور | چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱
کارشون افتضاح پشت تلفن یه قیمت میدن خونه میان ده برابر حساب میکنن منکه راضی نبودم وتوی تمام جاها اطلاع رسانی میکنم که چقد دزد کلاهبردارین قالیشویی ۱۱۰ رجبی حواستون باشه کلاهبردارن
1
صفری | سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱
با سلام من با کلی تحقیق و جست و جو فرشهامو دادم قالیشویی۱۱۰ رجبی خیلی کیفیت کارشون عالی هست چندین ساله با اکثر قالیشویی ها کار کردیم اما کار قالیشویی۱۱۰ رجبی واقعآ حرف نداره و هزینه هاشونم خیلی مناسبتر از قالیشویی های دیگه هست
5