بهترین کارواش تهران در شمال، مرکز، غرب و شرق تهران

کسب و کار
به اشتراک بگذارید:  
آدرس بهترین کارواش تهران در چه محلی است و چه امکاناتی دارد؟ آیا به رنگ ماشین ها آسیب نمی رساند؟ این سوالات بسیاری از مردم است که قصد شستشوی خودروهای خود را دارند. در اینجا ویژگی های یک کارواش خوب را برای شما تشریح می کنیم.
بهترین کارواش تهران
کارواش تهران
چه ویژگی هایی برای بهترین کارواش تهران مطرح می شوند؟
1. ارائه خدمات متنوع و متعدد برای مشتریان
صفرشویی         
بخارشویی خودرو             
توشویی ماشین
موتورشویی
سرامیک خودرو
پولیش ماشین
کارواش نانو بخار
واکس بدنه خودرو
2. بهره گیری از تجهیزات و امکانات با سطح کیفی بالا و مناسب
3. استفاده از کارکنان مجرب و حرفه ای
4. قیمت منصفانه
بهترین کارواش های تهران
5  بهترین کارواش شمال تهران
1. کارواش نانو بخار تاپ سرویس 
2. کارواش مدرن پویا 1 و 2 
3. کارواش پاک نیک البرز 
4. خانه سلامت اتو اسپا 
5. کارواش شبنم 
5  بهترین کارواش غرب تهران
1. کارواش پارسیان 
2. کارواش اتوماتیک دلشاد 
3. کارواش مجتمع اپال 
4. کارواش بهروز 
5. کارواش جم 
5 بهترین کارواش شرق تهران
1. کارواش نانو بخار تاپ سرویس 
2. کارواش حکیمیه 
3. کارواش ضیابخش 
4. کارواش احسان 
5. کارواش فرشید 
5 بهترین کارواش مرکز تهران
1. کارواش بزرگ شهر تهران 
2. کارواش دریا 
3. کارواش گلاب 
4. کارواش 2395 
5. کارواش بخار بوتان 

کارواش تهران

اتومبیل های ما یکی از کاربردی ترین وسیله هایی هستند که ما روزانه از آنها استفاده می کنیم. همین امر سبب میشود که آنها زود به زود کثیف شوند. با توجه به زندگی های آپارتمانی این روزها دیگر مثل گذشته نمی توانیم برای شستشوی ماشین مان از پارکینگ منزل که جزء مشاعات ست استفاده کنیم. لذا پیدا کردن بهترین کارواش تهران یا بطور کلی بهترین کارواش در شهر خودتان از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. 
اگر شما بتوانید یک کارواش خوب پیدا کنید که کلیه انتظارات شما را از شستشوی ماشین تان برآورده سازد آنگاه می توانید با خیالی راحت ماشین خود را به این کارواش سپرده و سپس خودرویی تمیز و پاکیزه تحویل بگیرید. هر کارواش ماشین خدمات متعدد و متنوعی برای مشتریان خود عرضه می کند که از جمله آنها می توانیم به صفرشویی، بخارشویی خودرو، موتور شویی، توشویی ماشین، شستشوی اتومبیل، کارواش نانو بخار، پولیش ماشین، سرامیک خودرو و همچنین واکس بدنه خودرو اشاره کنیم. در این مطلب قصد داریم در مورد این خدمات ارائه شده در کارواش ها به صحبت بپردازیم و همچنین ویژگی های یک کارواش خوب را با هم بررسی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

چه ویژگی هایی برای بهترین کارواش تهران مطرح می شوند؟

کارواش تهران

خودروهای شما با توجه به ارزش مادی بالایی که دارند یک دارایی ارزشمند محسوب می شوند. لذا می بایست برای نگهداری درست آنها تلاش کرد و مراقبت های درستی از آنها به عمل آورد. یکی از این مراقبت ها را می توان تمیز نگه داشتن ماشین چه از نظر ظاهری و چه از نظر موتوری و شستشوی اتومبیل با بهترین روش ممکن عنوان کرد. برای این کار کارواش ها بهترین انتخاب ممکن هستند. برای این که بتوانیم بهترین کارواش تهران را برای شستشوی ماشین هایمان پیدا کنیم  بهتر است به برخی ویژگی ها و مشخصه ها برای آن دقت کنیم و آنها را مورد بررسی قرار دهیم. در زیر تعدادی از مهمترین این ویژگی ها را با هم میبینیم:
1. ارائه خدمات متنوع و متعدد برای مشتریان
2. بهره گیری از تجهیزات و امکانات با سطح کیفی بالا و مناسب
3. استفاده از کارکنان مجرب و حرفه ای
4. قیمت منصفانه
در ادامه به بررسی هر یک از این مشخصه هایی که برای یک کارواش ماشین خوب مطرح می شوند می پردازیم، با ما همراه باشید.

1. ارائه خدمات متنوع و متعدد برای مشتریان

کارواش ماشین

نخستین مورد از ویژگی های یک کارواش خوب را می توان در اختیار داشتن خدمات متنوع و متعدد برای شستشوی اتومبیل به شمار آورد. این خدمات می بایست به گونه ای باشند که فرد مراجعه کننده بتواند تمامی نیازهای خود به یک کارواش خوب را در اختیار داشته و دیگر نیازی به مراجعه به مکان دیگر برای دریافت خدمات دیگر نباشد. 
همچنین این خدمات ارائه شده همگی می بایست در بالاترین سطح کیفی برای جذب مشتری ارائه شوند و بتوانند رضایت وی را در بر داشته باشند. یکی از خدمات اصلی کارواش ها را می توان روشویی خودروها عنوان کرد. این کار می بایست به گونه ای انجام شود که کوچکترین آسیبی به بدنه و رنگ اتومبیل مورد نظر وارد نشود و پس از شستشو خودرو تمیز و در عین حال بدون هیچ گونه ایرادی آماده تحویل به مشتری باشد. از جمله اصلی ترین و مهمترین خدماتی که یک کارواش می بایست حتما آنها را داشته باشد می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
1. صفرشویی         
2. بخارشویی خودرو         
3. توشویی ماشین
4. موتورشویی
5. سرامیک خودرو
6. پولیش ماشین
7. کارواش نانو بخار
8. واکس بدنه خودرو
در ادامه به شرح هر یک از این خدمات به شکل کاملا مختصر می پردازیم.

صفرشویی         

صفرشویی

یکی از خدماتی که در یک کارواش باید حتما وجود داشته باشد صفرشویی است. در این خدمات کلیه قطعه های اتومبیل شما اعم از داخلی و خارجی کاملا دقیق و به وسیله مواد شوینده خاص مورد شستشو قرار می گیرند. صندلی ها، سقف خودرو، داشبورد، رودری های اتومبیل، لاستیک ها، موتور و ... همگی قطعه هایی هستند که در این خدمات شسته می شوند. این خدمات می تواند به دو صورت خشک و تر انجام شود و در نهایت هم خودروی شما بدون هیچ گونه رطوبتی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

بخارشویی خودرو             

بخارشویی خودرو

خدمت دیگری که در کارواش ماشین تهران صورت می گیرد بخارشویی خودرو ها است که در کارواش های بخر انجام میشود. اگر به دنبال شستشوی داخلی خودروی خود هستید و تایم کوتاهی هم در اختیار دارید و نگران هستید که ممکن است قطعه ها و بخش های شسته شده به خوبی خشک نشوند آنگاه بهترین گزینه موجود برای شما استفاده از خدمات بخارشویی است. این نوع از خدمات عموما برای توشویی ماشین مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به درصد رطوبت کمی که در پایان کار باقی می ماند برای موقعیت هایی که زمان کافی ندارید کاملا ایده آل است.

توشویی ماشین

توشویی ماشین

یکی از خدمات همیشه مطرح برای کارواش ها توشویی ماشین است. در این خدمات همانطور که از نام آن هم مشخص است کلیه بخش های داخلی خودروی شما کاملا نظافت شده و تمیز می شوند. قطعا می دانید که به دلیل استفاده مکرر از بخش داخلی خودرو آلودگی ها و همچنین کثیفی های زیادی بر روی سطح داخلی آن ایجاد میشود. لذا توشویی یکی از خدماتی است که همیشه مورد نیاز بوده و کارواش ها می بایست همیشه این خدمات را با بهترین سطح کیفی در اختیار مشتریان و مراجعه کنندگان خود قرار دهند.

موتورشویی

موتورشویی

موتور خودرو یکی از مهمترین بخش های آن است که لازم است همیشه تمیز و به دور از آلودگی ها باشد. به همین دلیل هم یکی از خدمات مهم در کارواش ها همین موتورشویی اتومبیل هاست. با این کار علاوه بر این که امکان خرابی و آسیب دیدگی موتو خودروتان کمتر می شود، همچنین می تواند پروسه عیب یابی را هم ساده تر کند. فرآیند شستشوی موتور اتومبیل ها می تواند به روش های گوناگونی انجام شود. استفاده از شستشوی معمولی، استفاده از بخار خشک و .. از جمله روش هایی است که برای شستشو و تمیز کردن موتور خودروها مورد استفاده قرار می گیرد.

سرامیک خودرو

سرامیک خودرو

یکی از خدماتی که در بهترین کارواش تهران به مشتریان عرضه می شود خدمات سرامیک خودرو است. در این روش از یک پلیمر مایع به عنوان پوشش برای بدنه استفاده می شود و سبب ایجاد یک لایه محافظ بر روی بدنه خودرو خواهد شد. با این کار دیگر رنگ بدنه خودروی شما دچار آسیب نشده و حتی کثیف هم نمیشود. یعنی گرد و غبار و آلودگی روی آن نمی نشیند. علاوه بر این پوشش سرامیک بدنه را ضد آب هم می کند و از رنگ بدنه خودرو شما در برابر پرتوهای ماورا بنفش نور خورشید، درجه حرارت بالا و گرمای زیاد، ایجاد خراش بر روی آن، تاثیرات مواد شیمیایی و ... به خوبی محافظت می کند.

پولیش ماشین

پولیش ماشین

مورد بعدی از خدماتی که عموما کارواش های خوب در اختیار مشتریان خود قرار می دهند پولیش ماشین است. اگر می خواهید از رنگ بدنه اتومبیل خود به خوب محافظت کنید و خط و خش هایی که بر روی بدنه ایجاد شده اند را رفع کنید پولیش یک گزینه مناسب به شمار می آید. علاوه بر رفع آسیب ها و ایرادات موجود بر روی بدنه، پولیش زدن بدنه خودرو می تواند آن را کاملا براق و درخشان کند. نکته ای که در مورد این کار وجود دارد این است که انجام مکرر آن نه تنها خوب نیست بلکه می تواند سبب آسیب رسیدن به بدنه ماشین و رنگ آن هم شود.

کارواش نانو بخار

کارواش نانو بخار

یکی از بهترین خدماتی که هر کارواش می تواند برای مشتریان خود فراهم آورد کارواش نانو بخار هستند. این کارواش ها تلفیقی از کارواش بخار و مواد نانو هستند که می توانند تمیزی بیشتری را برای خودرو به ارمغان آورده و همچنین بازدهی را به خوبی افزایش می دهند. با کمک این نوع از کارواش شستشوی خودرو بهتر و باکیفیت تر انجام میشود و راندمان کاری هم افزایش پیدا می کند.

واکس بدنه خودرو

واکس بدنه خودرو

واکس بدنه خودرو هم مانند پولیش زدن آن یکی از خدماتی است که در راستای محافظت از بدنه و تمیزی و درخشندگی آن مورد استفاده قرار می گیرد. به کمک واکس خودرو در قسمت بدنه شما می توانید رنگ خودروتان را در برابر پرتوهای مضر فرابنفش به خوبی حفظ کنید و از کمرنگ شدن و در مواردی حتی از بین رفتن این رنگ هم به راحتی پیشگیری کنید. این خدمات همچنین از زنگ زدن بدنه هم پیشگیری میکند و جلوی آسیب هایی نظیر خوردگی آن را می گیرد.

2. بهره گیری از تجهیزات و امکانات با سطح کیفی بالا و مناسب

لوازم کارواش

پس از اطلاع از خدماتی که می بایست به وسیله بهترین کارواش ها ارائه شود نوبت به دومین مشخصه یک کارواش حرفه ای می رسد که در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات باکیفیت و به روز است. هنگام تهیه تجهیزات برای کارواش خود می بایست حتما به این موضوع دقت کنید که مواد و یا دستگاه هایی را تهیه کنید که بالاترین سطح کیفی را داشته و سبب آسیب رسیدن به خودروها نشود. 
انواع مختلف تجهیزات مانند کارواش های نانو، کارواش های بخار، کارواش های متحرک و ثابت، کارواش هایی که از آب با فشار بالا استفاده می کنند، کارواش های خودکار و ... را می توانید تهیه کرده و بسته به نیاز خود و خودروهایی که به شما مراجعه می کنند مورد استفاده قرار دهید. مشتریان شما قطعا پیش از هر اقدامی در مورد دستگاه هایی که در اختیار دارید سوال می پرسند و شما می بایست قادر باشید از پس انتظارات و خواسته های آن بر بیایید.

3. استفاده از کارکنان مجرب و حرفه ای

کارواش حرفه ای

اگر می خواهید بهترین کارواش تهران را انتخاب کنید حتما به کارکنان آن دقت ویژه ای داشته باشید. در صورتی که کارواشی برای ارائه خدمات به مشتریان خود از کارکنان حرفه ای و باتجربه استفاده کند آنگاه ریسک آسیب رسیدن به خودروی شما بسیار پایین می آید و در عین حال میت وانید مطمئن باشید خدماتی را دریافت می کنید که بالاترین سطح کیفی را خواهند داشت. کارکنان با تجربه و آموزش دیده میتوانند از دستگاه ها و تجهیزات و مواد به درستی استفاده کنند و از هرگونه آسیب به خودرو پیشگیری کند. 
در مقابل استفاده از خدمات کارواش های آماتور و مبتدی می تواند ریسک آسیب رسیدن به خودروتان را افزایش دهد چرا که عموما کارکنان آنها در استفاده از تجهیزات حرفه ای نشده اند و ممکن است با کارهایی که انجام می دهند سبب آسیب رسیدن به ماشین شما شوند. پس هنگام انتخاب کارواش حتما به سابقه آن دقت کنید و از مهارت و تجربه کارکنان آن اطمینان خاطر حاصل کنید و سپس خودروتان را در اختیارشان قرار دهید. خصوصا در مواردی مانند واکس، پولیش، سرامیک کردن و ... که مستقیما با بدنه و رنگ خودرو طرف هستیم و یا در موتورشویی که امکان آسیب رسیدن به کوتور وجود دارد حتما خودروتان را به دستان مطمئنی بسپارید.

4. قیمت منصفانه

قیمت کارواش

و در نهایت آخرین پارامتری که می تواند یک کارواش خوب را از سایر کاوراش ها متمایز کند ارائه قیمت هایی منصفانه و براساس تعرفه های مصوب  و از پیش تعیین شده است. قطعا قیمتی که برای بهترین کارواش تهران مطرح می شود با نرخ گذاری که برای کارواش های شهرستان ها است متفاوت خواهد بود. 
همچنین موضوع دیگری که بر روی قیمت تاثیر می گذارد نوع خدمات ارائه شده است. برای مثال این که کارواش نانو را انتخاب کنید یا کارواش اتوماتیک یا بخواهید از خدمات کارواش فشار قوی استفاده کند هر یک تعرفه های خاص خود را داشته و  بر روی هزینه نهایی که می بایست پرداخت کنید تاثیر می گذارد. نکته ای که در این میان وجود دارد این است که کارواش را نباید صرفا به دلیل قیمت مناسب آن انتخاب و یا برای گران بودن هزینه های آن رد کرد. 
می بایست کیفیت خدمات ارائه شده و تجهیزاتی که کارواش های مورد نظر عرضه می کنند را به همراه مهارت و تجربه کارکنان آنها مورد بررسی قرار داد و سپس بهترین انتخاب ممکن را انجام داد. اگر بتوانید در عین ارائه خدمات خوب و باکیفیت قیمت منصفانه ای هم به مشتریان خود پیشنهاد دهید آنگاه می توانید از موفقیت و جذب مشتریان زیاد برای کسب و کار خود مطمئن باشید.

بهترین کارواش های تهران

ماشین های وسیله های نقلیه ای هستند که فوق العاده کاربردی بوده و همیشه تمیز نگه داشتن آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. درست است که خود ما هم می توانیم در خانه مشغول به شستن اتومبیل مان شویم اما کاری که کارواش های برای ماشین ما می کنند به هیچ عنوان قابل قیاس با شستشوی دستی در خانه نیست. در این مطلب قصد داریم در رابطه با بهترین کارواش های تهران که در نواحی مختلف این شهر اعم از شمال، شرق، غرب و مرکز وجود دارند صحبت کرده و شما را با این بهترین ها آشنا کنیم. به این صورت در هر ناحیه ای که باشید با بهترین کارواش های تهران آشنا شده و می توانید از خدمات آنها بهره مند شوید. در ادامه با ما همراه باشید.

5  بهترین کارواش شمال تهران

بهترین کارواش شمال تهران

برای این که بتوانید بهترین کارواش های ناحیه شمال تهران را شناسایی کنید باید با ویژگی های این مکان ها آشنا باشید و بدانید که به دنبال چه مشخصه هایی در کارواش فوق بگردید. یکی از مهمترین مشخصه های یک کارواش خوب را می توان استفاده از پرسنل حرفه ای و باتجربه عنوان کرد. به این شکل دیگر نیازی نیست که شما نگران رنگ ماشین و یا ایجاد مشکل برای خودروتان باشید و می توانید اطمینان خاطر حاصل کنید که خودروی ارزشمند شما در دستان مطمئنی قرار گرفته است.
در زیر 5  بهترین کارواش تهران در ناحیه شمال را برای شما آورده ایم که می توانید از خدمات آنها بهره مند شوید:

1. کارواش نانو بخار تاپ سرویس 

یکی از بهترین کارواش های این ناحیه است و از امکانات پیشرفته ای بهره مند است. انواع و اقسام خدمات از جمله صفر شویی، موتور شویی، شستن خودروهای سرامیک شده و ... در این کارواش عرضه می شود.

2. کارواش مدرن پویا 1 و 2: 

یکی از بهترین کارواش شمال تهران که دارای خدمات متعدد و متنوعی است را می توان مجموعه کارواش های پویا معرفی کرد. این کارواش های زنجیره ای در اقصی نقاط شهر تهران شعبه داشته و شما می توانید در هر ناحیه ای که هستید از خدمات بی نظیر آنها بهره مند شوید. شعبه شمال این مجموعه کارواش ها را می توانید در آدرس زعفرانیه، خیابان ولیعصر، خیابان پسیان، خیابان مقدس اردبیلی پیدا کنید. علاوه بر این برای برقراری ارتباط می توانید از شماره تلفن 02140225136  نیز بهره ببرید. شعبه دوم این کارواش ها نیز در مرکز خرید آوا سنتر به آدرس اقدسیه، نبش فیروزبخش، پارکینگ مجتمع تجاری آوا سنتر، طبقه 3- واقع شده است. شما می توانید از هر یک از شعبه های این کارواش استفاده کرده و از خدمات عالی و پیشرفته آن بهره مند شوید.

3. کارواش پاک نیک البرز: 

در ادامه معرفی بهترین کارواش های تهران در ناحیه شمال نوبت به کارواش پاک نیک البرز می رسد. این کارواش در ناحیه فرمانیه واقع شده است و اگر آدرس دقیق تری از آن بخواهید به شرح زیر است: خیابان فرمانیه، خیابان دیباجی شمالی، خیابان محمود نوریان کارواش پاک نیک البرز. همچنین می توانید از شماره تماس 02126151796 نیز برای برقرار ارتباط و تماس گرفتن استفاده کنید. در کارواش پاک نیک البرز شما می توانید کلیه خدمات مربوط به شستشوی ماشین از صفرشویی گرفته تا روشویی و توشویی و ...، شستشوی نانو، شستشوی با بخار و ...  را با بالاترین سطح کیفی ممکن در اختیار داشته باشید.

4. خانه سلامت اتو اسپا: 

اگر به دنبال یک مرکز حرفه ای برای شستشوی ماشین خود و دریافت سایر خدمات برای ان هستید و در ناحیه شمال تهران هم زندگی و یا کار می کنید پیشنهاد ما خانه سلامت اتو اسپا است. این کارواش که یکی از بهترین کارواش تهران در ناحیه شمال است دارای خدمات متنوع و بسیار با کیفیتی است که شما می توانید از آنها برای خودروهای خود استفاده کنید. شستشوی نانو، صفرشویی، روشویی، موتورشویی و ... از جمله خدمات متعدد این کارواش فوق العاده است که شما می توانید از آنها بهره مند شوید. آدرس کارواش خانه سلامت اتو اسپا به شرح زیر است:
خیابان زعفرانیه، خیابان ولیعصر، خیابان فلاحی، بین سپیدکوه و طاهری پلاک 32 خانه سلامت اتو اسپا
برای تماس و یا طرح هرگونه سوال می توانید از شماره تلفن 02126800266 استفاده کرده و یا وارد سایت این کارواش به آدرس autospa.ir شوید.

5. کارواش شبنم: 

در ادامه معرفی بهترین کارواش شمال تهران نوبت به آخرین این کارواش ها می رسد که کارواش شبنم است. این کارواش که در ناحیه شمال تهران واقع شده است انواع خدمات مختلف را برای ماشین ها فراهم آورده است که از جمله آنها می توان به روشویی، خشکشویی، صفرشویی، زیر شویی، توشویی، کارواش نانو و ... اشاره کرد که به وسیله پیشرفته ترین و به روز ترین تجهیزات و دستگاه ها انجام می شود. اگر در ناحیه پاسدارن هستید می توانید از خدمات این کارواش حرفه ای بهره مند شوید. آدرس دقیق کارواش شبنم  به شرح پاسداران، بالاتر از میدان نوبنیاد، نبش کوهستان است. همچنین هر سوالی که داشته باشید می توانید با شماره تلفن 02122808111 تماس بگیرید.

5  بهترین کارواش غرب تهران

بهترین کارواش غرب تهران

در ادامه معرفی بهترین کارواش های تهران نوبت به ناحیه غرب این شهر می رسد. یکی از مهمترین مواردی که برای کارواش های باکیفیت باید به آن توجه داشته باشیم مواد مصرفی است که به منظور مورد استفاده قرار می گیرد. درو واقع مواد مصرفی باکیفیت را می توان مکمل پرسنل خوب عنوان کرد که وقتی این دو مشخصه با هم همراه شوند شاهد سطح کیفی بالایی برای کارواش خواهیم بود. مواد باکیفیت می توانند تضمین کننده سلامت بدنه ماشین شما باشند. پس حتما هنگام انتخاب کارواش له این نکته دقت کافی داشته باشید. در کنار مواد دستگاه ها و تجهیزاتی هم که برای شستشو مورد استفاده قرار می گیرند بسیار با اهمیت هستند. هر قدر این تجهیزات برای یک کارواش پیشرفته تر، مدرن تر و به روز تر باشند آنگاه شستشوی خودروها با دقت بالاتر و کیفیت بهتری انجام می شود و این موضوع کاملا مهمی است. مثلا کارواش های نانو تاچ لس یکی از جدیدترین تجهیزات کارواشی هستند که برای ماشین های گران قیمت کاملا مناسب هستند.
در زیر 5 مورد از بهترین کارواش های غرب تهران را می بینید:

1. کارواش پارسیان: 

در این بخش از معرفی 5 بهترین کارواش تهران نوبت به برترین کارواش های ناحیه غرب پایتخت می رسد. نخستین این کارواش ها که به بررسی خدمات آن می پردازیم کارواش پارسیان است. هرگونه خدماتی که در زمینه ماشین تان نیاز داشته باشید را می توانید به راحتی از این کارواش دریافت کنید. صفر شویی، کارواش نانو، شستشو با بخار، زرشویی، روشویی، توشویی و ... همگی بخش کوچکی از خدمات این مرکز معتبر به شمار می آیند. برای دریافت خدمات این کارواش می توانید به آدرس بلوار فرحزادی، بالاتر از میدان کتاب، ایثارگران جنوب کارواش پارسیان مراجعه کنید. همچنین با شماره تلفن 02122090534 می توانید کلیه سوالات خود را با این مجموعه در میان گذاشته و در مورد خدمات آن اطلاعات کاملی کسب کنید.

2. کارواش اتوماتیک دلشاد: 

در این بخش از معرفی 5 بهترین کارواش غرب تهران نوبت به یکی از بهترین کارواش های این ناحیه می رسد که مهمترین خدمات آن تمام اتوماتیک بودن خدمات است. کلیه خدماتی که در این کاراش ارائه می شوند با بالاترین سطح کیف بوده و شما میتوانید خدمات مختلفی مانند زیرشویی، روشویی، توشویی، موتور شویی و ... را در اختیار داشته و بری ماشین خود استفاده کنید. برای دسترسی به این کارواش می توانید از آدرس بلوار مرزداران، بلوار آریافر، مجتمع خدماتی و پمپ بنزین، پلاک 3 کارواش اتوماتیک دلشاد استفاده کنید. همچنین برای طرح هرگونه سوال شماره تلفن های 02133706021 و 02144270300 در اختیار شما قرار دارند.

3. کارواش مجتمع اپال: 

مراکز خرید و مجتمع های تجاری معمولا دارای خدمات کاملی هستند که یکی از آنها کارواش است. یکی از بهترین کارواش های تهران در ناحیه غرب هم در یکی از بهترین مراکز تجاری این ناحیه یعنی مرکز خرید اپال واقع شده است و شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. یعنی هم خرید کرده و هم ماشین خود را به کارواش ببرید. این مرکز خرید دارای کارواشی مکانیزه است که برند کلیه دستگاه های آن R+M ساخت کشور آلمان هستند. هر خدماتی که در زمینه شستشوی خودروتان به آن نیاز داشته باشید به راحتی در این مرکز قابل دسترسی است، آن هم با بالاترین سطح کیفی و با بهترین دستگاه ها. برای دسترسی به این کارواش می توانید از آدرس خیابان شهید فرحزادی، خیابان کوهستان مجتمع تجاری اپال استفاده کنید.

4. کارواش بهروز: 

در این بخش از معرفی بهترین کارواش غرب تهران نوبت به کارواش بهروز می رسد که در ناحیه غرب پایتخت واقع شده است. این کارواش نه تنها خدمات کارواش ارائه می دهد بلکه یک کلینیک تخصصی خودرو بوده و سایر خدمات دیگر را نیز برای ماشین های شما فراهم آورده است. امکان شستشوی نانو، قابلیت شستشو با بخار، موتورشویی، زیر شویی، توشویی، صفرشویی و ... همگی امکانات و خدماتی هستند که در این کارواش یا بهتر بگوییم کلینیک خدمات تخصصی خودرو بهروز عرضه می شوند. شما می توانید همه روزه حتی روزهای تعطیل از ساعت 10 صبح برای دریافت خدمات به این کارواش مراجعه کنید. آدرس کارواش بهروز بزرگراه چمران، جنب شهرک آتی ساز، پس از مسجد، کلینیک تخصصی خودرو بهروز و شماره تماس آن 0213381383 است.

5. کارواش جم: 

و پنجمین مورد از 5  بهترین کارواش تهران در بخش غربی پایتخت به کارواش جم اختصاص دارد. کارواشی که از پرسنل بسیار زبده و باتجربه استفاده می کند که همگی مهارت زیادی در شستشوی انواع مختلف خودرو و ارائه خدمات دیگر مانند وکس، پولیش، سرامیک و ... دارند. اگر در مناطق غربی مانند شهران، کوهسار و ... هستید پیشنهاد می کنیم حتی برای یکبار هم که شده به این کارواش مراجعه کرده و از خدمات بی نظیر آن بهره مند شوید. برای دستیابی به خدمات حرفه ای این کارواش بی نظیر می توانید به آدرس شهران جنوبی، خیابان بهاران یکم، خیابان کوهسار کارواش جم مراجعه کنید. علاوه بر این می توانید از شماره تماس 02144337205 برای پرسیدن سوالات خود در مورد خدمات کارواش یا ساعات کار و ... استفاده کنید.

5 بهترین کارواش شرق تهران

بهترین کارواش شرق تهران

از جمله مشخصه های دیگری که در این بخش از معرفی تاپ ترین کارواش های تهران به آن می پردازیم و لازم است که هنگام انتخاب کارواش خوب برای خودروی خود به آن دقت کنید داشتن قیمتی مناسب و بر اساس قیمت های مصوب است. اگر قرار باشد کارواشی برخلاف قانون حاکم بر صنف خود از قسمت های نامتعارف استفاده کند و مبالغ هنگفتی را برای شستشوی ماشین دریافت کند آنگاه نمی توانیم آن کارواش را در شمار کارواش های خوب منظور کنیم. چون هر چقدر هم که کار آن خوب بوده و کیفیت آن بالا باشد باز هم با وجود قیمت های بالا و بسیار گران صرفه اقتصادی ندارد. اما در عوض قیمت خوب در کنار خدمات مناسب و حرفه ای می تواند نشان دهنده یک کارواش خوب و با سطح کیفی بالا باشد. پس هنگام انتخاب بهترین کارواش های شرق تهران حتما به این نکته توجه کنید. در زیر برترین کارواش های تهران را که در منطقه شرق این شهر واقع شده اند برای شما گردآوری کرده ایم. این کارواش ها به شرح زیر هستند:

1. کارواش نانو بخار تاپ سرویس: 

در نخستین بخش از معرفی 5 بهترین کارواش تهران در ناحیه شرق پایتخت نوبت به کارواش نانو بخار تاپ سرویس می رسد. همانطور که از نام این کارواش هم مشخص است اصلی ترین خدماتی که در آن ارائه می شود کارواش نانو بخار است. این روش شستشو با مواد نانو انجام شده و به وسیله بخار آب صورت می پذیرد. لذا برای شستشوی اصولی و بسیار تمیز خودروها و این که مطمئن باشید هیچ آسیبی متوجه خودرو شما نخواهد بود این شیوه شستشو بسیار کاربردی است. اگر خودرویتان سرامیک شده است با خیالی راحت می توانید آن را برای روشویی به این کارواش بیاورید و خاطرتان از عدم بروز مشکل آسوده باشد. آدرس این کارواش حرفه ای شمس آباد، مجیدیه، خیابان استاد حسن بنا شمالی خیابان طاهر کارواش نانو بخار تاپ سرویس است. همچنین شماره تماس 09122373407 هم برای پرسش به سوالات احتمالی در اختیار شما قرار دارد.

2. کارواش حکیمیه: 

اگر به دنبال بهترین کارواش شرق تهران می گردید کارواش حکیمیه می تواند یک از بهترین انتخاب ها برای شما شرق نشینان پایتخت باشد. انواع مختلف و متنوع خدمات در این کارواش به مشتریان عرضه می شود و از نظر قیمتی هم این خدمات همگی کاملا معقول و مقرون به صرفه هستند. همچنین کلیه دستگاه های کارواش حکیمیه جدید و پیشرفته بوده و می توانید مطمئن باشید که خدماتی با سطح کیفی بالا دریافت خواهید کرد. برای دستیابی به این کارواش می توانید به آدرس حکیمیه، بلوار بهار، خیابان بابائیان، کوچه امام حسین، جنب دادسرای مدرس، مجتمع خدمات خودرویی دکتر آچار، کارواش حکیمیه مراجعه کنید. همچنین شماره تماس 09212982291 برای برقراری ارتباط در اختیار مشتریان قرار دارد.

3. کارواش ضیابخش: 

در صورتی که به دنبال یک مجموعه با خدمات کامل در هر زمینه ای برای خودروی خود می گردید پیشنهاد ما کارواش ضیابخش است. این مورد از بهترین کارواش شرق تهران در کنار کارواش خدمات متنوع دیگری از جمله نقاشی، صافکاری، بادی فیس، تیونینگ، نانو و سرامیک، پولیش و واکس، تودوزی و چرم دوزی و ... نیز ارائه می کند. کلیه خدمات این اتوسرویس با بالاترین سطح کیفی به مشتریان ارائه می شود و شما می توانید با خاطری آسوده خودرویتان را در اختیار پرسنل بگذارید. برای استفاده از خدمات کاروا ضیابخش می توانید به آدرس پیروزی، نرسیده به امام علی، کارواش ضیابخش مراجعه کنید. همچنین شماره تماس های 02133796989 و 09125583591 نیز برای پاسخگویی به سوالات شما آماده خدمت رسانی هستند.

4. کارواش احسان: 

در ادامه نوبت به کارواش احسان می رسد. این کارواش از پرسنل آموزش دیده، با مهارت و باتجربه برای ارائه خدمات بهره می برد. همچنین کلیه دستگاه ها و تجهیزات به کار رفته در این مرکز ارائه خدمات در زمینه خودرو کاملا پیشرفته و به روز هستند. علاوه بر این دستگاه ها از بهترین برندهای موجود در این زمینه انتخاب شده اند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. همین سبب میشود سطح کیفی کار نهایی به شدت بالا باشد و ماشین هایتان را در بهترین حالت تحویل بگیرید. برای استفاده از خدمات کارواش احسان می توانید به آدرس نارمک، خیابان مدنی شمالی، پایین تر از مترو فدک، کارواش خورشید، انتهای کارواش، اتوسرویس احسان مراجعه کنید. علاوه بر این شماره تماس 02177039841 نیز برای پاسخگویی به مشتریان در نظر گرفته شده است.

5. کارواش فرشید: 

و پنجمین مورد از بهترین کارواش شرق تهران به کارواش فرشید اختصاص می یابد. برای دریافت خدمات از این کارواش می توانید به آدرس شهید سلیمانی (شرق به غرب)، پس از داور شمالی، نرسیده به چهارراه سرسبز، کارواش فرشید مراجعه کرده و هر خدماتی از روشویی و توشویی گرفته تا صفرشویی و شستشو با بخار و ... را دریافت کنید. در کنار این، شماره تماس 09128241548 نیز برای دریافت خدمات و پاسخگویی به مشتریان در نظر گرفته شده است. ساعت کاری کارواش  فرشید شرق تهران از صبح ها ساعت 10 صبح تا شب ساعت 22:15 بوده و هر روز هفته حتی روزهای تعطیل هم می توانید برای دریافت خدمات به این کارواش مراجعه کنید.

5 بهترین کارواش مرکز تهران

بهترین کارواش مرکز تهران

در این بخش از معرفی بهترین کارواشهای تهران نوبت به معرفی بهترین کارواش های ناحیه مرکزی پایتخت می رسد.  اما پیش از آن به شما توصیه می کنیم هنگام انتخاب کارواش برای شستشوی ماشین خود حتما به خدماتی که این کارواش ارائه می کند دقت داشته باشید. این موضوع خصوصا هنگامی از اهمیت بالایی برخوردار می شود که شما قصد دریافت خدمات متنوعی را از کارواش داشته باشید. برای مثال همراه با روشویی و توشویی، درخواست موتورشویی نیز داشته باشید. حال تصور کنید که کارواشی را انتخاب کنید که تنها خدمات روشویی داشته و بقیه خدمات را عرضه نمی کند یا برعکس. حتی ممکن است تبحر یک کارواش تنها در یکی از خدمات آن باشد و در سایر خدمات به شکلی حرفه ای عمل نکند که این موضوع باز هم شما را به دردسر می اندازد. در این وضعیت شما می بایست برای دریافت خدماتی که به وسیله کارواش مورد نظر عرضه نمی شود به دنبال مکان دیگری باشید و این موضوع می تواند زمانتان را به هدر دهد. 5  بهترین کارواش تهران که در مناطق مرکزی این شهر واقع شده اند به شرح زیر هستند:

1. کارواش بزرگ شهر تهران: 

نخستین مورد از 5  بهترین کارواش تهران در ناحیه مرکزی پایتخت که به معرفی آن و خدماتش می پردازیم کارواش بزرگ شهر تهران است. آدرس دقیق این کارواش در محله توحید، کنارگذر آزادی قرار گرفته است و در نزدیکی آن سینا سنتر، بنیاد ملی نخبگان؛ ایستگاه اتوبوس نواب خط بی آر تی شمال به جنوب قرار دارند. شما می توانید به کمک اپلیکیشن مسیریاب نشان به راحتی این کارواش را پیدا کرده و از خدمات آن بهره مند شوید. همچنین شماره تماس 02166120049 برای کسب اطلاعات بیشتر در اختیار مشتریان قرار گرفته است. استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها، پرسنل مجرب و ارائه خدمات باکیفیت از جمله نقاط قوت این کارواش حرفه ای هستند.

2. کارواش دریا: 

در این قسمت از معرفی 5  بهترین کارواش مرکز تهران قصد داریم به معرفی کارواش دریا و آدرس و شماره تماس آن بپردازیم. این کارواش خدماتی کاملا حرفه ای و پیشرفته در زمینه شستشوی خودروهای شما ارائه می کند و در این راه از تجهیزات و دستگاه های به روز و پیشرفته خارجی بهره می برد. همچنین کلیه پرسنل این کارواش باکیفیت دوره دیده، باتجربه و با مهارت های بالا هستند و همین امر سبب می شود احتمال آسیب دیدگی خودروتان به صفر نزدیک شود. برای استفاده از خدمات کارواش دریا می توانید به آدرس شهرک غرب، ابتدای بلوار دریا، چهارراه قدس کارواش دریا مراجعه کنید. همچنین تلفن 02188575578 هم برای پاسخگویی به مشتریان آماده خدمات رسانی است.

3. کارواش گلاب: 

در این بخش از معرفی 5  بهترین کارواش مرکز تهران نوبت به کارواش حرفه ای گلاب می رسد. این کارواش کلیه خدماتی که کارواش های حرفه ای ارائه می دهند را در اختیار داشته و به مشتریان خود که در ناحیه مرکز تهران واقع شده اند عرضه می کنند. استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته در این کارواش سبب شده است سطح کیفی خدمات بسیار بالا باشند. همین موضوع هم سبب رضایت بالای مشتریان از خدمات کارواش گلاب شده است. برای دستیابی به خدمات این کارواش می توانید به آدرس خیابان صادقیه، خیابان گلاب، کارواش گلاب مراجعه کنید. برای برقراری ارتباط و طرح مشکلات، سوالات، انتقادات، پیشنهادات و نقدها می توانید از شماره تماس 02144383811 استفاده کنید.

4. کارواش 2395: 

در ادامه معرفی 5  بهترین کارواش تهران نوبت به چهارمین کارواش در ناحیه مرکز می رسد که چیزی جز کارواش 2395 صادقیه نیست. این کارواش دارای پرسنل حرفه ای و با تجربه ای است که خدماتی با سطح کیفی بسیار بالا ارائه می کنند. علاوه بر این تجهیزات، ماشین ها و دستگاه هایی که برای شستشوی ماشین ها و سایر خدمات فراهم آورده شده اند همگی از بهترین برندها و باکیفیت ترین دستگاه ها هستند و کاملا جدید و به روز و پیشرفته بوده و سبب تجربه خدماتی حرفه ای می شوند. برای استفاده از خدمات کارواش 2395 می توانید به آدرس تهران، خیابان صادقیه، خیابان چوب تراش، کارواش 2395 مراجعه کنید. همچنین شماره تلفن 02144381448 هم برای پاسخگویی به سوالات در اختیار متریان قرار گرفته است.

5. کارواش بخار بوتان: 

و آخرین کارواشی که در این بخش از 5  بهترین کارواش مرکز تهران به معرفی آن می پردازیم کارواش بخار بوتان است. همانطور که از نام این کارواش هم مشخص است خدمات بارزی که ارائه می دهد بخارشویی ماشین هاست که کمک می کند خودروتان به بهترین نحو ممکن پاکیزه شود و احتمال آسیب دیدن آن را هم به شدت کاهش می دهد. برای استفاده از خدمات این کارواش حرفه ای و باکیفیت می توانید به آدرس خیابان آذری، بلوار سعیدی کارواش بخار بوتان مراجعه کنید و همچنین شماره تماس 02166695353 هم برای پاسخگویی به مشتریان در اختیار آنها قرار گرفته است.
ثبت نظرات
نظرات