بهترین کارواش تهران

کسب و کار
به اشتراک بگذارید:  
آدرس بهترین کارواش تهران در چه محلی است و چه امکاناتی دارد؟ آیا به رنگ ماشین ها آسیب نمی رساند؟ این سوالات بسیاری از مردم است که قصد شستشوی خودروهای خود را دارند. در اینجا ویژگی های یک کارواش خوب را برای شما تشریح می کنیم.
بهترین کارواش تهران

کارواش تهران

اتومبیل های ما یکی از کاربردی ترین وسیله هایی هستند که ما روزانه از آنها استفاده می کنیم. همین امر سبب میشود که آنها زود به زود کثیف شوند. با توجه به زندگی های آپارتمانی این روزها دیگر مثل گذشته نمی توانیم برای شستشوی ماشین مان از پارکینگ منزل که جزء مشاعات ست استفاده کنیم. لذا پیدا کردن بهترین کارواش تهران یا بطور کلی بهترین کارواش در شهر خودتان از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. 
اگر شما بتوانید یک کارواش خوب پیدا کنید که کلیه انتظارات شما را از شستشوی ماشین تان برآورده سازد آنگاه می توانید با خیالی راحت ماشین خود را به این کارواش سپرده و سپس خودرویی تمیز و پاکیزه تحویل بگیرید. هر کارواش ماشین خدمات متعدد و متنوعی برای مشتریان خود عرضه می کند که از جمله آنها می توانیم به صفرشویی، بخارشویی خودرو، موتور شویی، توشویی ماشین، شستشوی اتومبیل، کارواش نانو بخار، پولیش ماشین، سرامیک خودرو و همچنین واکس بدنه خودرو اشاره کنیم. در این مطلب قصد داریم در مورد این خدمات ارائه شده در کارواش ها به صحبت بپردازیم و همچنین ویژگی های یک کارواش خوب را با هم بررسی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

چه ویژگی هایی برای بهترین کارواش تهران مطرح می شوند؟

کارواش تهران

خودروهای شما با توجه به ارزش مادی بالایی که دارند یک دارایی ارزشمند محسوب می شوند. لذا می بایست برای نگهداری درست آنها تلاش کرد و مراقبت های درستی از آنها به عمل آورد. یکی از این مراقبت ها را می توان تمیز نگه داشتن ماشین چه از نظر ظاهری و چه از نظر موتوری و شستشوی اتومبیل با بهترین روش ممکن عنوان کرد. برای این کار کارواش ها بهترین انتخاب ممکن هستند. برای این که بتوانیم بهترین کارواش تهران را برای شستشوی ماشین هایمان پیدا کنیم  بهتر است به برخی ویژگی ها و مشخصه ها برای آن دقت کنیم و آنها را مورد بررسی قرار دهیم. در زیر تعدادی از مهمترین این ویژگی ها را با هم میبینیم:
1. ارائه خدمات متنوع و متعدد برای مشتریان
2. بهره گیری از تجهیزات و امکانات با سطح کیفی بالا و مناسب
3. استفاده از کارکنان مجرب و حرفه ای
4. قیمت منصفانه
در ادامه به بررسی هر یک از این مشخصه هایی که برای یک کارواش ماشین خوب مطرح می شوند می پردازیم، با ما همراه باشید.

1. ارائه خدمات متنوع و متعدد برای مشتریان

کارواش ماشین

نخستین مورد از ویژگی های یک کارواش خوب را می توان در اختیار داشتن خدمات متنوع و متعدد برای شستشوی اتومبیل به شمار آورد. این خدمات می بایست به گونه ای باشند که فرد مراجعه کننده بتواند تمامی نیازهای خود به یک کارواش خوب را در اختیار داشته و دیگر نیازی به مراجعه به مکان دیگر برای دریافت خدمات دیگر نباشد. 
همچنین این خدمات ارائه شده همگی می بایست در بالاترین سطح کیفی برای جذب مشتری ارائه شوند و بتوانند رضایت وی را در بر داشته باشند. یکی از خدمات اصلی کارواش ها را می توان روشویی خودروها عنوان کرد. این کار می بایست به گونه ای انجام شود که کوچکترین آسیبی به بدنه و رنگ اتومبیل مورد نظر وارد نشود و پس از شستشو خودرو تمیز و در عین حال بدون هیچ گونه ایرادی آماده تحویل به مشتری باشد. از جمله اصلی ترین و مهمترین خدماتی که یک کارواش می بایست حتما آنها را داشته باشد می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
1. صفرشویی         
2. بخارشویی خودرو         
3. توشویی ماشین
4. موتورشویی
5. سرامیک خودرو
6. پولیش ماشین
7. کارواش نانو بخار
8. واکس بدنه خودرو
در ادامه به شرح هر یک از این خدمات به شکل کاملا مختصر می پردازیم.

صفرشویی         

صفرشویی

یکی از خدماتی که در یک کارواش باید حتما وجود داشته باشد صفرشویی است. در این خدمات کلیه قطعه های اتومبیل شما اعم از داخلی و خارجی کاملا دقیق و به وسیله مواد شوینده خاص مورد شستشو قرار می گیرند. صندلی ها، سقف خودرو، داشبورد، رودری های اتومبیل، لاستیک ها، موتور و ... همگی قطعه هایی هستند که در این خدمات شسته می شوند. این خدمات می تواند به دو صورت خشک و تر انجام شود و در نهایت هم خودروی شما بدون هیچ گونه رطوبتی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

بخارشویی خودرو             

بخارشویی خودرو

خدمت دیگری که در کارواش ماشین تهران صورت می گیرد بخارشویی خودرو ها است که در کارواش های بخر انجام میشود. اگر به دنبال شستشوی داخلی خودروی خود هستید و تایم کوتاهی هم در اختیار دارید و نگران هستید که ممکن است قطعه ها و بخش های شسته شده به خوبی خشک نشوند آنگاه بهترین گزینه موجود برای شما استفاده از خدمات بخارشویی است. این نوع از خدمات عموما برای توشویی ماشین مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به درصد رطوبت کمی که در پایان کار باقی می ماند برای موقعیت هایی که زمان کافی ندارید کاملا ایده آل است.

توشویی ماشین

توشویی ماشین

یکی از خدمات همیشه مطرح برای کارواش ها توشویی ماشین است. در این خدمات همانطور که از نام آن هم مشخص است کلیه بخش های داخلی خودروی شما کاملا نظافت شده و تمیز می شوند. قطعا می دانید که به دلیل استفاده مکرر از بخش داخلی خودرو آلودگی ها و همچنین کثیفی های زیادی بر روی سطح داخلی آن ایجاد میشود. لذا توشویی یکی از خدماتی است که همیشه مورد نیاز بوده و کارواش ها می بایست همیشه این خدمات را با بهترین سطح کیفی در اختیار مشتریان و مراجعه کنندگان خود قرار دهند.

موتورشویی

موتورشویی

موتور خودرو یکی از مهمترین بخش های آن است که لازم است همیشه تمیز و به دور از آلودگی ها باشد. به همین دلیل هم یکی از خدمات مهم در کارواش ها همین موتورشویی اتومبیل هاست. با این کار علاوه بر این که امکان خرابی و آسیب دیدگی موتو خودروتان کمتر می شود، همچنین می تواند پروسه عیب یابی را هم ساده تر کند. فرآیند شستشوی موتور اتومبیل ها می تواند به روش های گوناگونی انجام شود. استفاده از شستشوی معمولی، استفاده از بخار خشک و .. از جمله روش هایی است که برای شستشو و تمیز کردن موتور خودروها مورد استفاده قرار می گیرد.

سرامیک خودرو

سرامیک خودرو

یکی از خدماتی که در بهترین کارواش تهران به مشتریان عرضه می شود خدمات سرامیک خودرو است. در این روش از یک پلیمر مایع به عنوان پوشش برای بدنه استفاده می شود و سبب ایجاد یک لایه محافظ بر روی بدنه خودرو خواهد شد. با این کار دیگر رنگ بدنه خودروی شما دچار آسیب نشده و حتی کثیف هم نمیشود. یعنی گرد و غبار و آلودگی روی آن نمی نشیند. علاوه بر این پوشش سرامیک بدنه را ضد آب هم می کند و از رنگ بدنه خودرو شما در برابر پرتوهای ماورا بنفش نور خورشید، درجه حرارت بالا و گرمای زیاد، ایجاد خراش بر روی آن، تاثیرات مواد شیمیایی و ... به خوبی محافظت می کند.

پولیش ماشین

پولیش ماشین

مورد بعدی از خدماتی که عموما کارواش های خوب در اختیار مشتریان خود قرار می دهند پولیش ماشین است. اگر می خواهید از رنگ بدنه اتومبیل خود به خوب محافظت کنید و خط و خش هایی که بر روی بدنه ایجاد شده اند را رفع کنید پولیش یک گزینه مناسب به شمار می آید. علاوه بر رفع آسیب ها و ایرادات موجود بر روی بدنه، پولیش زدن بدنه خودرو می تواند آن را کاملا براق و درخشان کند. نکته ای که در مورد این کار وجود دارد این است که انجام مکرر آن نه تنها خوب نیست بلکه می تواند سبب آسیب رسیدن به بدنه ماشین و رنگ آن هم شود.

کارواش نانو بخار

کارواش نانو بخار

یکی از بهترین خدماتی که هر کارواش می تواند برای مشتریان خود فراهم آورد کارواش نانو بخار هستند. این کارواش ها تلفیقی از کارواش بخار و مواد نانو هستند که می توانند تمیزی بیشتری را برای خودرو به ارمغان آورده و همچنین بازدهی را به خوبی افزایش می دهند. با کمک این نوع از کارواش شستشوی خودرو بهتر و باکیفیت تر انجام میشود و راندمان کاری هم افزایش پیدا می کند.

واکس بدنه خودرو

واکس بدنه خودرو

واکس بدنه خودرو هم مانند پولیش زدن آن یکی از خدماتی است که در راستای محافظت از بدنه و تمیزی و درخشندگی آن مورد استفاده قرار می گیرد. به کمک واکس خودرو در قسمت بدنه شما می توانید رنگ خودروتان را در برابر پرتوهای مضر فرابنفش به خوبی حفظ کنید و از کمرنگ شدن و در مواردی حتی از بین رفتن این رنگ هم به راحتی پیشگیری کنید. این خدمات همچنین از زنگ زدن بدنه هم پیشگیری میکند و جلوی آسیب هایی نظیر خوردگی آن را می گیرد.

2. بهره گیری از تجهیزات و امکانات با سطح کیفی بالا و مناسب

لوازم کارواش

پس از اطلاع از خدماتی که می بایست به وسیله بهترین کارواش ها ارائه شود نوبت به دومین مشخصه یک کارواش حرفه ای می رسد که در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات باکیفیت و به روز است. هنگام تهیه تجهیزات برای کارواش خود می بایست حتما به این موضوع دقت کنید که مواد و یا دستگاه هایی را تهیه کنید که بالاترین سطح کیفی را داشته و سبب آسیب رسیدن به خودروها نشود. 
انواع مختلف تجهیزات مانند کارواش های نانو، کارواش های بخار، کارواش های متحرک و ثابت، کارواش هایی که از آب با فشار بالا استفاده می کنند، کارواش های خودکار و ... را می توانید تهیه کرده و بسته به نیاز خود و خودروهایی که به شما مراجعه می کنند مورد استفاده قرار دهید. مشتریان شما قطعا پیش از هر اقدامی در مورد دستگاه هایی که در اختیار دارید سوال می پرسند و شما می بایست قادر باشید از پس انتظارات و خواسته های آن بر بیایید.

3. استفاده از کارکنان مجرب و حرفه ای

کارواش حرفه ای

اگر می خواهید بهترین کارواش تهران را انتخاب کنید حتما به کارکنان آن دقت ویژه ای داشته باشید. در صورتی که کارواشی برای ارائه خدمات به مشتریان خود از کارکنان حرفه ای و باتجربه استفاده کند آنگاه ریسک آسیب رسیدن به خودروی شما بسیار پایین می آید و در عین حال میت وانید مطمئن باشید خدماتی را دریافت می کنید که بالاترین سطح کیفی را خواهند داشت. کارکنان با تجربه و آموزش دیده میتوانند از دستگاه ها و تجهیزات و مواد به درستی استفاده کنند و از هرگونه آسیب به خودرو پیشگیری کند. 
در مقابل استفاده از خدمات کارواش های آماتور و مبتدی می تواند ریسک آسیب رسیدن به خودروتان را افزایش دهد چرا که عموما کارکنان آنها در استفاده از تجهیزات حرفه ای نشده اند و ممکن است با کارهایی که انجام می دهند سبب آسیب رسیدن به ماشین شما شوند. پس هنگام انتخاب کارواش حتما به سابقه آن دقت کنید و از مهارت و تجربه کارکنان آن اطمینان خاطر حاصل کنید و سپس خودروتان را در اختیارشان قرار دهید. خصوصا در مواردی مانند واکس، پولیش، سرامیک کردن و ... که مستقیما با بدنه و رنگ خودرو طرف هستیم و یا در موتورشویی که امکان آسیب رسیدن به کوتور وجود دارد حتما خودروتان را به دستان مطمئنی بسپارید.

4. قیمت منصفانه

قیمت کارواش

و در نهایت آخرین پارامتری که می تواند یک کارواش خوب را از سایر کاوراش ها متمایز کند ارائه قیمت هایی منصفانه و براساس تعرفه های مصوب  و از پیش تعیین شده است. قطعا قیمتی که برای بهترین کارواش تهران مطرح می شود با نرخ گذاری که برای کارواش های شهرستان ها است متفاوت خواهد بود. 
همچنین موضوع دیگری که بر روی قیمت تاثیر می گذارد نوع خدمات ارائه شده است. برای مثال این که کارواش نانو را انتخاب کنید یا کارواش اتوماتیک یا بخواهید از خدمات کارواش فشار قوی استفاده کند هر یک تعرفه های خاص خود را داشته و  بر روی هزینه نهایی که می بایست پرداخت کنید تاثیر می گذارد. نکته ای که در این میان وجود دارد این است که کارواش را نباید صرفا به دلیل قیمت مناسب آن انتخاب و یا برای گران بودن هزینه های آن رد کرد. 
می بایست کیفیت خدمات ارائه شده و تجهیزاتی که کارواش های مورد نظر عرضه می کنند را به همراه مهارت و تجربه کارکنان آنها مورد بررسی قرار داد و سپس بهترین انتخاب ممکن را انجام داد. اگر بتوانید در عین ارائه خدمات خوب و باکیفیت قیمت منصفانه ای هم به مشتریان خود پیشنهاد دهید آنگاه می توانید از موفقیت و جذب مشتریان زیاد برای کسب و کار خود مطمئن باشید.

بهترین کارواش های تهران

ماشین های وسیله های نقلیه ای هستند که فوق العاده کاربردی بوده و همیشه تمیز نگه داشتن آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. درست است که خود ما هم می توانیم در خانه مشغول به شستن اتومبیل مان شویم اما کاری که کارواش های برای ماشین ما می کنند به هیچ عنوان قابل قیاس با شستشوی دستی در خانه نیست. در این مطلب قصد داریم در رابطه با بهترین کارواش های تهران که در نواحی مختلف این شهر اعم از شمال، شرق، غرب و مرکز وجود دارند صحبت کرده و شما را با این بهترین ها آشنا کنیم. به این صورت در هر ناحیه ای که باشید با بهترین کارواش های تهران آشنا شده و می توانید از خدمات آنها بهره مند شوید. در ادامه با ما همراه باشید.

5  بهترین کارواش شمال تهران

بهترین کارواش شمال تهران

برای این که بتوانید بهترین کارواش های ناحیه شمال تهران را شناسایی کنید باید با ویژگی های این مکان ها آشنا باشید و بدانید که به دنبال چه مشخصه هایی در کارواش فوق بگردید. یکی از مهمترین مشخصه های یک کارواش خوب را می توان استفاده از پرسنل حرفه ای و باتجربه عنوان کرد. به این شکل دیگر نیازی نیست که شما نگران رنگ ماشین و یا ایجاد مشکل برای خودروتان باشید و می توانید اطمینان خاطر حاصل کنید که خودروی ارزشمند شما در دستان مطمئنی قرار گرفته است.
در زیر 5  بهترین کارواش تهران در ناحیه شمال را برای شما آورده ایم که می توانید از خدمات آنها بهره مند شوید:

1. کارواش نانو بخار تاپ سرویس 

یکی از بهترین کارواش های این ناحیه است و از امکانات پیشرفته ای بهره مند است. انواع و اقسام خدمات از جمله صفر شویی، موتور شویی، شستن خودروهای سرامیک شده و ... در این کارواش عرضه می شود.

2. کارواش مدرن پویا 1 و 2: 

یکی از بهترین کارواش تهران که دارای خدمات متعدد و متنوعی است را می توان مجموعه کارواش های پویا معرفی کرد. این کارواش های زنجیره ای در اقصی نقاط شهر تهران شعبه داشته و شما می توانید در هر ناحیه ای که هستید از خدمات بی نظیر آنها بهره مند شوید. شعبه شمال این مجموعه کارواش ها را می توانید در آدرس زعفرانیه، خیابان ولیعصر، خیابان پسیان، خیابان مقدس اردبیلی پیدا کنید. علاوه بر این برای برقراری ارتباط می توانید از شماره تلفن 02140225136  نیز بهره ببرید. شعبه دوم این کارواش ها نیز در مرکز خرید آوا سنتر به آدرس اقدسیه، نبش فیروزبخش، پارکینگ مجتمع تجاری آوا سنتر، طبقه 3- واقع شده است. شما می توانید از هر یک از شعبه های این کارواش استفاده کرده و از خدمات عالی و پیشرفته آن بهره مند شوید.

3. کارواش پاک نیک البرز: 

در ادامه معرفی بهترین کارواش های تهران در ناحیه شمال نوبت به کارواش پاک نیک البرز می رسد. این کارواش در ناحیه فرمانیه واقع شده است و اگر آدرس دقیق تری از آن بخواهید به شرح زیر است: خیابان فرمانیه، خیابان دیباجی شمالی، خیابان محمود نوریان کارواش پاک نیک البرز. همچنین می توانید از شماره تماس 02126151796 نیز برای برقرار ارتباط و تماس گرفتن استفاده کنید. در کارواش پاک نیک البرز شما می توانید کلیه خدمات مربوط به شستشوی ماشین از صفرشویی گرفته تا روشویی و توشویی و ...، شستشوی نانو، شستشوی با بخار و ...  را با بالاترین سطح کیفی ممکن در اختیار داشته باشید.

4. خانه سلامت اتو اسپا: 

اگر به دنبال یک مرکز حرفه ای برای شستشوی ماشین خود و دریافت سایر خدمات برای ان هستید و در ناحیه شمال تهران هم زندگی و یا کار می کنید پیشنهاد ما خانه سلامت اتو اسپا است. این کارواش که یکی از بهترین کارواش تهران در ناحیه شمال است دارای خدمات متنوع و بسیار با کیفیتی است که شما می توانید از آنها برای خودروهای خود استفاده کنید. شستشوی نانو، صفرشویی، روشویی، موتورشویی و ... از جمله خدمات متعدد این کارواش فوق العاده است که شما می توانید از آنها بهره مند شوید. آدرس کارواش خانه سلامت اتو اسپا به شرح زیر است:
خیابان زعفرانیه، خیابان ولیعصر، خیابان فلاحی، بین سپیدکوه و طاهری پلاک 32 خانه سلامت اتو اسپا
برای تماس و یا طرح هرگونه سوال می توانید از شماره تلفن 02126800266 استفاده کرده ویا وارد سایت این کارواش به آدرس autospa.ir شوید.

5. کارواش شبنم: 

در ادامه معرفی بهترین کارواش تهران در ناحیه شمال نوبت به آخرین این کارواش ها می رسد که کارواش شبنم است. این کارواش که در ناحیه شمال تهران واقع شده است انواع خدمات مختلف را برای ماشین ها فراهم آورده است که از جمله آنها می توان به روشویی، خشکشویی، صفرشویی، زیر شویی، توشویی، کارواش نانو و ... اشاره کرد که به وسیله پیشرفته ترین و به روز ترین تجهیزات و دستگاه ها انجام می شود. اگر در ناحیه پاسدارن هستید می توانید از خدمات این کارواش حرفه ای بهره مند شوید. آدرس دقیق کارواش شبنم  به شرح پاسداران، بالاتر از میدان نوبنیاد، نبش کوهستان است. همچنین هر سوالی که داشته باشید می توانید با شماره تلفن 02122808111 تماس بگیرید.

5  بهترین کارواش غرب تهران

بهترین کارواش غرب تهران

در ادامه معرفی بهترین کارواش های تهران نوبت به ناحیه غرب این شهر می رسد. یکی از مهمترین مواردی که برای کارواش های باکیفیت باید به آن توجه داشته باشیم مواد مصرفی است که به منظور مورد استفاده قرار می گیرد. درو واقع مواد مصرفی باکیفیت را می توان مکمل پرسنل خوب عنوان کرد که وقتی این دو مشخصه با هم همراه شوند شاهد سطح کیفی بالایی برای کارواش خواهیم بود. مواد باکیفیت می توانند تضمین کننده سلامت بدنه ماشین شما باشند. پس حتما هنگام انتخاب کارواش له این نکته دقت کافی داشته باشید. در کنار مواد دستگاه ها و تجهیزاتی هم که برای شستشو مورد استفاده قرار می گیرند بسیار با اهمیت هستند. هر قدر این تجهیزات برای یک کارواش پیشرفته تر، مدرن تر و به روز تر باشند آنگاه شستشوی خودروها با دقت بالاتر و کیفیت بهتری انجام می شود و این موضوع کاملا مهمی است. مثلا کارواش های نانو تاچ لس یکی از جدیدترین تجهیزات کارواشی هستند که برای ماشین های گران قیمت کاملا مناسب هستند.
در زیر 5 مورد از بهترین کارواش های غرب تهران را می بینید:
1. کارواش پارسیان
2. کارواش اتوماتیک دلشاد
3. کارواش مجتمع اپال
4. کارواش بهروز
5. کارواش جم

5 بهترین کارواش شرق تهران

بهترین کارواش شرق تهران

از جمله مشخصه های دیگری که در این بخش از معرفی تاپ ترین کارواش های تهران به آن می پردازیم و لازم است که هنگام انتخاب کارواش خوب برای خودروی خود به آن دقت کنید داشتن قیمتی مناسب و بر اساس قیمت های مصوب است. اگر قرار باشد کارواشی برخلاف قانون حاکم بر صنف خود از قسمت های نامتعارف استفاده کند و مبالغ هنگفتی را برای شستشوی ماشین دریافت کند آنگاه نمی توانیم آن کارواش را در شمار کارواش های خوب منظور کنیم. چون هر چقدر هم که کار آن خوب بوده و کیفیت آن بالا باشد باز هم با وجود قیمت های بالا و بسیار گران صرفه اقتصادی ندارد. اما در عوض قیمت خوب در کنار خدمات مناسب و حرفه ای می تواند نشان دهنده یک کارواش خوب و با سطح کیفی بالا باشد. پس هنگام انتخاب بهترین کارواش های شرق تهران حتما به این نکته توجه کنید. در زیر برترین کارواش های تهران را که در منطقه شرق این شهر واقع شده اند برای شما گردآوری کرده ایم. این کارواش ها به شرح زیر هستند:
1. کارواش نانو بخار تاپ سرویس
2. کارواش حکیمیه
3. کارواش ضیابخش
4. کارواش احسان
5. کارواش فرشید

5 بهترین کارواش مرکز تهران

بهترین کارواش مرکز تهران

در این بخش از معرفی بهترین کارواشهای تهران نوبت به معرفی بهترین کارواش های ناحیه مرکزی پایتخت می رسد.  اما پیش از آن به شما توصیه می کنیم هنگام انتخاب کارواش برای شستشوی ماشین خود حتما به خدماتی که این کارواش ارائه می کند دقت داشته باشید. این موضوع خصوصا هنگامی از اهمیت بالایی برخوردار می شود که شما قصد دریافت خدمات متنوعی را از کارواش داشته باشید. برای مثال همراه با روشویی و توشویی، درخواست موتورشویی نیز داشته باشید. حال تصور کنید که کارواشی را انتخاب کنید که تنها خدمات روشویی داشته و بقیه خدمات را عرضه نمی کند یا برعکس. حتی ممکن است تبحر یک کارواش تنها در یکی از خدمات آن باشد و در سایر خدمات به شکلی حرفه ای عمل نکند که این موضوع باز هم شما را به دردسر می اندازد. در این وضعیت شما می بایست برای دریافت خدماتی که به وسیله کارواش مورد نظر عرضه نمی شود به دنبال مکان دیگری باشید و این موضوع می تواند زمانتان را به هدر دهد. 5  بهترین کارواش تهران که در مناطق مرکزی این شهر واقع شده اند به شرح زیر هستند:
1. کارواش بزرگ شهر تهران
2. کارواش دریا
3. کارواش گلاب
4. کارواش 2395
5. کارواش بخار بوتان