تبلیغات اینترنتی و بررسی تاثیرات آن بر روی مخاطبان

کسب و کار
به اشتراک بگذارید:  
در مقاله ای که پیش رو دارید قصد داریم در مورد تاثیرات مهم تبلیغات اینترنتی و بازخورد و عملکرد آن بر روی مخاطبان صحبت کنیم. اگر شما هم تمایل دارید تا با استفاده از سریعترین و آسان ترین روش تبلیغات گسترده انجام دهید، بهتر است تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.
تبلیغات اینترنتی
مقدمه
آشنایی با تبلیغات اینترنتی
اینترنت، یک ابزار تبلیغاتی مناسب
مزیت های استفاده از تبلیغات اینترنتی چیست؟
تعامل 
تعداد بالای کاربران 
هدف گیری دقیق مخاطبان
قابلیت تجزیه و تحلیل دقیق 
چرا باید تبلیغات اینترنتی را انتخاب کنیم؟
چگونه بازاریابی اینترنتی داشته باشیم؟
تاثیر تبلیغات آنلاین در کسب و کارها و استارتاپ ها
 تبلیغات آنلاین چیست و چه مزایایی دارد؟
ارزان ترین تبلیغ 
انعطاف پذیری 
دسترسی راحت و بیشتر کاربران
هدف گذاری دقیق 
انواع تبلیغات اینترنتی
تبلیغات اینترنتی در شبکه های اجتماعی
تبلیغات گوگل ادوردز
تبلیغات نمایشی
تبلیغ همسان
تبلیغات ویدیویی
تبلیغات صوتی
تبلیغات متنی
تاثیر تبلیغات ارزان در فروش محصولات
روش های تبلیغات ارزان برای کسب و کارهای مختلف
سوالات پرتکرار تبلیغات آنلاین
سخن پایانی

مقدمه

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که تبلیغات اینترنتی چیست و چگونه باعث افزایش فروش می شود؟ اگر بخواهید برای کسب و کار خود تبلیغات انجام دهید به سراغ چه تبلیغاتی می روید؟
همانطور که میدانید امروزه اینترنت نقش بسیار مهمی در زندگی تمام ما انسان ها دارد. در این عرصه که عرصه ارتباطات است، اینترنت می تواند نقش بسیار مهمی در کسب و کارها و زندگی مردم داشته باشد. تقریبا می توان گفت بدون وجود اینترنت، امروزه زندگی همه ما دچار اختلال می شود. از کوچکترین کارها تا مهمترین آنها همگی توسط اینترنت قابل انجام هستند؛ بنابراین تبلیغاتی که از طریق اینترنت صورت گیرد، می تواند به شدت موثر واقع شود.

آشنایی با تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی نوعی بازاریابی به روش غیر حضوری و مجازی است که مانند هر کار دیگری باید در آن علم و دانش کافی کسب کرد تا به موفقیت رسید. شما می توانید از طریق این تبلیغات، پیام های خود را به سمع و نظر تمام مخاطبان تان در هر نقطه از کشور برسانید و بازدهی مطلوبی دریافت کنید. تبلیغات اینترنتی که یکی از مهمترین انواع تبلیغات مدرن است، شما می توانید استراتژی ها و روش های متنوعی را برای افزایش بازخورد تبلیغات، به کار بگیرید و به هدف خود برسید.
امروزه بازاریابی اینترنتی جایگاه بسیار ویژه ای در بین کاربران دارد. تقریبا به تمام کاربران ثابت شده است که بازاریابی اینترنتی تا چه حد موثر است و می توان از این طریق به سود بیشتر دست یافت. همانطور که میدانید این نوع بازاریابی ها امروزه برای مردم نیز به شدت جا افتاده است و مردم نیز از این بازاریابی ها استقبال می کنند. این در حالیست که دیگر روش های سنتی تبلیغاتی مانند گذشته بازدهی چندانی ندارند.
با توجه به تمام موارد بالا باید این را در نظر داشته باشید که اگر در تبلیغات اینترنتی، اصول و قوانین مهم را رعایت نکنید، موفقیتی کسب نخواهید کرد. قبل از هر چیزی باید اصول و قواعد این نوع بازاریابی و تبلیغات را به خوبی فرا بگیرید و از استراتژی های مربوط به آن را به خوبی پیاده سازی کنید.

اینترنت، یک ابزار تبلیغاتی مناسب

تبلیغ اینترنت

شاید شما هم جزو افرادی باشید که بارها و بارها از طریق تبلیغات اینترنتی، خریدی انجام داده اند و یا با استفاده از تبلیغات از طریق اینترنت مشتاق به خرید کالا یا محصولی شده باشند. بنابراین تاثیرات یک تبلیغ خوب و حرفه ای از طریق اینترنت برای شما کاملا روشن است. این روزها اینترنت بستر بسیار مناسبی است تا شما بتوانید با مخاطبان خود بدون واسطه و بدون صرف هزینه های بالا ارتباط برقرار کنید. اگر مشاهده کرده باشید، تبلیغات به روش اینترنتی، در سطح بین المللی گسترش یافته است و با قدرت بسیار زیادی در حال پیشروی است.
شما می توانید با افزایش آگاهی و اطلاعات لازم برای بازاریابی به این شیوه، از اینترنت به عنوان یک ابزار بسیار قدرتمند برای معرفی کسب و کار و یا خدمات خود استفاده کنید. یکی از مزیت های این روش این است که شما مجبور به صرف هزینه های بسیار بالا برای انجام تبلیغات نیستید و می توانید به راحتی تبلیغات خود را در این بستر انجام دهید. همانطور که میدانید این بستر همیشه و همه جا بدون محدودیت در دسترس شما است و شما می توانید به محض اینکه تغییر و یا اصلاح کوچکی که به ذهنتان رسید، بدون دردسر در تبلیغات خود اعمال کنید.

مزیت های استفاده از تبلیغات اینترنتی چیست؟

مزایای تبلیغات اینترنتی

تا به اینجا در مورد اینترنت و اهمیت تبلیغات در این بستر صحبت کردیم. حال قصد داریم تا با روشن سازی مزیت های تبلیغات اینترنتی به شما آگاهی لازم در مورد اهمیت این بازاریابی را بدهیم. با ما همراه باشید و نکات زیر را به دقت بررسی کنید.

تعامل: 

برقراری تعامل یکی از اصلی ترین و مهمترین مزیت های بازاریابی اینترنتی است. از ابتدا، اینترنت فضایی برای برقراری تعامل بوده است، به همین علت شما می توانید به راحتی با مخاطبان تان تعامل داشته باشید و هدف های آنها را مورد بررسی قرار دهید. این ویژگی باعث می شود تا شما بتوانید متوجه هدف و منظور اصلی مخاطبان خود شوید و در صورتی که لازم باشد، تغییرات مناسبی در شیوه های فروش و تبلیغات خود اعمال کنید. همانطور که شما هم بارها مشاهده کرده اید، می توانید پس از خواندن تبلیغات و یا آگهی ها، نظرات خود را ثبت کنید و یا اگر سوال یا ابهامی برای شما به وجود آمد، آن را مطرح کنید.

تعداد بالای کاربران: 

یکی دیگر از مزیت های مهم بازاریابی اینترنتی این است که شما با تعداد بسیار بالایی از کاربران در ارتباط خواهید بود. از آنجایی که امروزه تمام اقشار جامعه به اینترنت دسترسی دارند، شما می توانید بدون محدودیت با آنها ارتباط داشته باشید و تبلیغات خود را انجام دهید. جالب است تا بدانید تبلیغات اینترنتی به شما این امکان را می دهد که پیام خود را بدون هیچ دردسر و هزینه اضافه ای، به سمع و نظر مخاطبان در هر نقطه از کشور برسانید و تبلیغات پر بازده داشته باشید.

هدف گیری دقیق مخاطبان:

تبليغات اينترنتي

یکی از ویژگی ها و مزیت های منحصر به فرد تبلیغات هدفمند این است که شما می توانید مخاطبان خود را مورد هدف گیری دقیق قرار دهید. این بدین معنی است که شما می توانید افرادی را انتخاب کنید که با معیارهای شما کاملا منطبق هستند. از طریق اینترنت شما می توانید مخاطبان مد نظر خود را پیدا کنید و وقت و انرژی خود را برای آنها صرف کنید. در این صورت بازدهی تبلیغات شما کاملا موثر، افزایش پیدا می کند. اگر توجه کرده باشید این قابلیت به شما این امکان را می دهد که تبلیغات خود را فقط صرف کسانی کنید که مایل هستند تبلیغات شما را دریافت کنند و در این صورت شما دیگر وقت و هزینه خود را صرف کسانی که هیچ تمایلی به دریافت تبلیغات شما ندارند، یا اصلا به کارشان نمی آید، نخواهید کرد.

قابلیت تجزیه و تحلیل دقیق: 

شما می توانید کاملا دقیق و سنجیده بازخورد و عملکرد هر آگهی را در بستر اینترنت مشاهده کنید. این سنجش به شما این امکان را می دهد تا بتوانید بازخورد و میزان تاثیر گذاری آگهی هایتان را تجزیه و تحلیل کنید. با استفاده از این تجزیه و تحلیل شما می توانید متوجه شوید که واکنش مخاطبان تان در مورد آگهی ها و تبلیغات شما چگونه بوده است. لازم به ذکر است تا به این مورد اشاره کنیم که تبلیغات اینترنتی با امکانات ویژه ای که در اختیار شما قرار می دهد، می تواند به تجزیه و تحلیل دقیق تر شما کمک کند. به عنوان مثال شما از طریق پلتفرم هایی که در اختیارتان قرار داده می شود، می توانید حتی تعداد کلیک هایی که بر روی آگهی شما شده است را مشاهده کنید.

چرا باید تبلیغات اینترنتی را انتخاب کنیم؟

تبلیغات انلاین

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی اکثر افراد جامعه به اینترنت دسترسی دارند. معمولا مخاطبان توجه بیشتری  به آگهی های اینترنتی دارند. هر شخص حتی با گوشی موبایل خود می تواند این تبلیغات را بررسی کند و ترغیب به دریافت خدمات یا محصولات شود. اگر شما هم به دنبال بهترین روش تبلیغاتی برای کسب و کار خود هستید می توانید از بازاریابی های اینترنتی استفاده کنید. ضمن تمام این موارد با استفاده از تبلیغات و بازاریابی اینترنتی شما می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:
ارزان ترین و سریع ترین روش برای تبلیغات
فرآیند بسیار آسان و سریع
امکان هدف گیری مخاطبان اصلی
دستمزد کم، دسترسی وسیع
بدون محدودیت زمانی و مکانی
امکان تجزیه و تحلیل بازخورد آگهی
با توجه به مواردی که برای شما عنوان کردیم، این تبلیغات جزو موثرترین و بهترین تبلیغاتی هستند که شما می توانید برای کسب و کار خود انجام دهید.

چگونه بازاریابی اینترنتی داشته باشیم؟

اگر تا به اینجا خواندن این مقاله را دنبال کردید، پس مشخص می شود که قصد دارید تبلیغات اینترنتی داشته باشید. شاید این سوال برای شما مطرح شود که چگونه می توانیم تبلیغات مناسب و پر بازدهی داشته باشیم؟
شما می توانید به روش های مختلف تبلیغات خود را در بستر اینترنت به سمع و نظر مخاطبان خود برسانید. تشخیص اینکه تولید چه محتوای برای تبلیغات موثر تر است، به عهده خودِ شماست. شما می توانید با توجه به نوع کسب و کار و حرفه ای که دارید، تبلیغات متنی، تصویری، ویدیویی و... داشته باشید. بسیاری از مشاغل برای معرفی شدن به توضیحات جامع و کامل نیاز دارند. در این صورت شما باید طی یک محتوای متنی جذاب و جامع کسب و کار خود را معرفی و تبلیغ کنید. توجه داشته باشید که محتوای متنی نباید بیش از حد طولانی و یا پر ابهام باشد.
اگر قصد دارید تا محتوای تصویری تولید کنید، بهتر است از عکس ها و فیلم های با کیفیت استفاده کنید. با به خرج دادن کمی خلاقیت و نوآوری در تبلیغات تصویری می توانید جذابیت بسیار زیادی را در تبلیغات خود ایجاد کنید. آن چیزی که موفقیت شما را تضمین می کند، این است که شما تا چه حد هوشمندانه و مبتکرانه تبلیغات خود را انجام دهید.

تاثیر تبلیغات آنلاین در کسب و کارها و استارتاپ ها

تبلیغات رایگان کسب و کار

امروزه با توجه به گسترش فضای کار اینترنتی سوالات بسیاری در حوزه دیجیتال مارکتینگ به وجود می آید. به عنوان مثال این حوزه تا چه اندازه در رونق کسب و کار موثر بوده و چه مزایای دارد؟ به همین منظور برای آشنایی با تاثیر تبلیغات آنلاین در بازار و نحوه پیشرفت در این بخش بهتر است از فروش اینترنتی شناخت بیشتری را کسب کرد. 

 تبلیغات آنلاین چیست و چه مزایایی دارد؟

به زبان ساده تبلیغات آنلاین را می توان فعالیت هایی در اینترنت تعریف کرد که به معرفی محصولات و خدمات آن حوزه می پردازد. به سبب این فعالیت ها شناخت بیشتری از این محصولات در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. در این نوع تبلیغات ابزارها و پیام رسان های اینترنتی این اجازه را به شما می دهند تا مردم سراسر دنیا تبلیغات شما را در فضای اینترنت ببینند و از آنها استفاده نمایند. موتورهای جستجو، مرورگرها، رسانه های اجتماعی و تلفن های همراه همه در بستر فضای اینترنتی این امکان را به کارفرما می دهند تا پیام های بازاریابی خود را به نمایش بگذارند. حال آن که این شیوه از تبلیغات مزایایی نیز داشته که آن را نسبت به روش های سنتی متمایز نموده است. این مزایا شامل موارد زیر می باشد:

ارزان ترین تبلیغ 

اگر به تبلیغات آفلاین در سطح شهر توجه کرده باشید متوجه خواهید شد که مردم توجهی به آنها نداشته و حتی جذابیتی نیز برایشان ندارد. اما هزینه های کلان صرف تهیه این تبلیغات می شود تا شاید مخاطبی را به سوی خود جلب کند تا از آن استفاده نماید. در تبلیغ اینترنتی با کمترین هزینه و به صورت کاملا مقرون به صرفه می توان آگهی کسب و کار یا استارتاپ خود را در سایت های پربازدید ثبت و معرفی نمود.

انعطاف پذیری 

انعطاف پذیری تبلیغات

یکی از آیتم هایی که تبلیغات اینترنتی را در این روزها برجسته نموده قدرت انعطاف پذیری است. در این نوع تبلیغ به راحتی می توان تبلیغ را وارد فضای مجازی نمود. در صورتی که نتیجه دلخواه از سمت کاربران دریافت نکنند پس از بررسی های لازم نوع تبلیغ را براساس پارامترهای جدید طراحی و تغییر می دهند. این موضوع می تواند علاوه بر کاهش هزینه های تبلیغ موجب افزایش سرمایه و بهینه سازی نیز شود.

دسترسی راحت و بیشتر کاربران

تبلیغات اینترنتی بیشترین تاثیر را بر روی کاربران می گذارد چرا که مخاطبان هدف در این تبلیغ زمان بیشتری را در فضای اینترنت سپری می کنند. در این بستر حد و مرزی وجود ندارد و به راحتی با فشار یا کلیک بر روی صفحه گوشی یا کامپیوتر می توان به سراسر جهان دسترسی داشت. به همین دلیل متخصصان دیجیتال مارکتینگ این حوزه را فرصتی عالی برای رشد تعریف کرده اند که قابل مقایسه با فضای آفلاین یا سنتی نیست.

هدف گذاری دقیق 

در تبلیغات آنلاین نیاز کاربر بسیار اهمیت دارد و براساس آن می توان مخاطب را هدف قرار داد. در این تبلیغات پلتفرم های برنامه ها این امکان را می دهند که کاربر محصول یا خدمت مورد نیاز خود را بر اساس جنسیت، سن، اولویت و علایقش بتواند طبقه بندی کند و از آن برخوردار شوند. 

انواع تبلیغات اینترنتی

انواع تبلیغات اینترنتی

شناخت نیازهای کاربر بسیار اهمیت دارد و براساس آنها باید تبلیغات را توسعه داد. به همین منظور نباید بدون تفکر قبلی تبلیغ نمود چرا که تبلیغات بسیار هزینه بر بوده و نمی توان با قیمت پایین آن را تغییر داد. اما در تبلیغات اینترنتی به این شکل نیست. در تبلیغات آنلاین شما این امکان را دارید که بر اساس نیاز کاربر و به راحتی سفارش تبلیغ دهید و چنانچه به هدف مورد نظر خود دست نیافتید آن را تغییر دهید. در تبلیغات آنلاین می توان مشتریان را به صورت جدا دسته بندی کرد و تبلیغ منحصر به فرد و مطابق با نیاز آنها را ارسال نمود. بنابراین بدین شکل تبلیغات آنلاین در سطح وسیعی و در پلت فرم های مختلفی قابل مشاهده خواهد بود. این یعنی بحث انواع تبلیغات آنلاین اهمیت پیدا خواهد کرد:

تبلیغات اینترنتی در شبکه های اجتماعی

از مهم ترین و مرسوم ترین نوع تبلیغات آنلاین باید به تبلیغات شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام، واتس آپ، سروش، لینکدین، توییتر، یوتیوب و.... اشاره نمود. جایگاهی که امروزه این نوع تبلیغات در کسب و کار اینترنتی داشته در هیچ کدام یک از تبلیغات آنلاین دیده نمی شود. وجود تعداد کاربران بیشتر در این شبکه ها باعث شده تا رشد تبلیغات نیز بسیار افزایش یابد. 

تبلیغات گوگل ادوردز

این شکل از تبلیغات آنلاین علاوه بر بهینه سازی سایت، می تواند آن را در میان مشتریان و کاربران معتبرتر نمایش دهد.  در این نوع از تبلیغات گوگل به تعداد هر کلیک وجه مورد نظر را به ارز بین المللی از تبلیغ دهنده دریافت خواهد کرد. 

تبلیغات نمایشی

برای درک قدیمی ترین تبلیغات آنلاین که تبلیغات نمایشی است می توان به بنرهای اطراف سایت ها اشاره نمود. امروزه در اپلیکیشن ها و بازی های موبایل می توان این بنرهای تبلیغی را به وفور مشاهده نمود. تبلیغ دهنده در این نوع تبلیغ بر اساس تعداد مشاهده کاربران هزینه پرداخت می کند. این نوع تبلیغ در اندازه ها و حالت های مختلف در صفحات سایت قرار می گیرد.

تبلیغ همسان

برخلاف تبلیغات نمایشی که شکلی نامنظم و شلوغ برای سایت به وجود می آورد، در تبلیغات همسان تبلیغات اینترنتی به صورت منظم و متناسب با قالب سایت بارگذاری می شود تا از مزاحمت و زیاد شدن تبلیغ در سایت ناشر جلوگیری شود. تبلیغ دهنده در این نوع تبلیغ بر اساس کلیک های کاربر بر روی بنر هزینه پرداخت می کند.

تبلیغات ویدیویی

انتشار تبلیغات ویدیویی که بازخورد خوبی هم دارد را می توان در گیم های موبایل، یوتیوب و... منتشر نمود. در این نوع از تبلیغات اینترنتی محتوای ویدیویی که حاوی پیام دعوت یک دقیقه ای یا کمی بیشتر است به مشتری برای پیوستن به شما ارائه می شود.

تبلیغات صوتی

تبلیغ صوتی در پلتفرم های صوتی و رسانه های شنیداری آنلاین مانند پادکست ها، کتاب های صوتی، سایت های پخش موسیقی و... منتشر می شود. این نوع تبلیغ معمولا در شروع اثر اجرا می شود ولی برخلاف تبلیغات صوتی خیلی مورد استقبال قرار نمی گیرد.

تبلیغات متنی

در این تبلیغ رپورتاژ یا تبلیغ متنی در سایت ها و اپلیکیشن های خبرگزاری منتشر می شود. این نوع تبلیغات مخاطبان مخصوص خود را دارند.

تاثیر تبلیغات ارزان در فروش محصولات

تبلیغات ارزان

توسعه کسب و کار و فروش مستلزم تبلیغات درست است. تبلیغاتی که دنیای امروز را به طور گسترده پوشش دهد. در همین راستا تبلیغات اینترنتی جایگزین تبلیغات آفلاین شده است. تغییر سبک زندگی موجب شده تا تبلیغات ارزان آنلاین جایگزین تبلیغات سنتی هزینه بر گذشته شود. اگر این تبلیغات ارزان به صورت صحیح ارائه شود رشد کسب و کار را به دنبال خواهد داشت. در مرحله نخست باید هدف تبلیغ مشخص گردد و کورکورانه نباید سفارش داد. یعنی با توجه به جامعه هدف و نوع کسب کالا باید ابزارهای تبلیغاتی انتخاب گردد. این اهداف تبلیغاتی یکی از موارد زیر را شامل می شود:
معرفی برند به کاربران بالقوه از طریق تبلیغات آنلاین
معرفی کالاهای جدید به مشتریان
اطلاع رسانی دقیق و آگاهی بخشیدن در مورد محصولات یا خدمات شرکت با تبلیغات اینترنتی

روش های تبلیغات ارزان برای کسب و کارهای مختلف

برای آن که بتوان تبلیغات برند یا محصولات خود را در معرض دید مشتریان بالقوه قرار داد از تبلیغات اینترنتی می توان استفاده نمود که نسبت به سایر رسانه ها مخاطب بیشتر و هزینه کمتری دارد. 
یکی از روش های تبلیغات ارزان بارگذاری محتوای ویدئویی در بستر وب می باشد. این روش که به شکل شنیداری و دیداری کسب و کار معرفی می شود تاثیر خوبی بر روی مخاطب می گذارد. یوتیوب و آپارات از رسانه های اشتراک ویدئو هستند که این امکان را به شما می دهد که تبلیغات خود را رسانه ای کنید.
این روزها شبکه های اجتماعی بهترین محیط برای کسب و کارها می باشند. اما تعداد بالای کسب و کارها در این فضاها باعث می شود که کسب و کارهای کوچک به سرعت شناخته نشوند. بنابراین این نوع تبلیغات مستلزم زمان زیادی است.
وب سایت ها نیز از دسته تبلیغات آنلاین محسوب می شود. در این روش علاوه بر هزینه راه اندازی سایت شما باید هزینه هایی چون سئوکار، محتوا نویس و پشتیبان فنی را به هزینه خرید وب سایت اضافه کنید. 
یکی از روش های در حال رشد که کاملا تبلیغات ارزان محسوب می شود، استفاده از اپلیکیشن هایی است که کسب و کار شما را توسعه می دهد. در این روش به راحتی می توان کسب و کار یا محصول مورد نظر کاربر را معرفی کرد. در این اپلیکیشن مشتری بالقوه ای که از محصول شما راضی بوده در داخل این پلتفرم به عنوان معرف ثبت می شود و به سایر اقوام و دوستان این کسب و کار یا این محصول پیشنهاد می شود. این روش با کم ترین هزینه و کاملا قبل اطمینان موجب افزایش مخاطبین مشاغل مختلف خواهد شد.

سوالات پرتکرار تبلیغات آنلاین

1. بهترین تبلیغ در جهت فروش محصولات کدام است؟
با توجه به گسترش دنیای مجازی بهترین روش برای توسعه کسب و کار تبلیغات آنلاین می باشد.
2. کمترین هزینه تبلیغ برای مشاغل مختلف را معرفی کنید؟
تبلیغات اینترنتی نسب به روش های قدیمی تبلیغ کمترین هزینه را دارد.
3. آیا محتوای ویدئویی در تبلیغات آنلاین موثر است؟
انتشار محتوای ویدئویی در بستر وب یکی از روش های تبلیغات اینترنتی است که به شناخت بهتر کسب و کار و فروش بیشتر کمک می کند.
4. چگونه می توان تعداد کاربران یا مشتریان خود را افزایش داد؟
با تبلیغات گسترده در فضاهای آنلاین می توان به سرعت مخاطبان زیادی را به سوی محصولات خود جذب نمود.

سخن پایانی

تبلیغات آنلاین

با توجه به تاثیر فراوانی که تبلیغات اینترنتی در گسترش کسب و کار و معرفی مشاغل دارد، شما می توانید با صرف هزینه و وقت بسیار کم، تبلیغات گسترده ای داشته باشید. اگر به کیفیت تبلیغات تان توجه کنید یقین داشته باشید که در مدت زمان کوتاه بیشترین بازدهی را از تبلیغات تان دریافت خواهید کرد. فقط کافیست تا با اراده و مصمم روی هدف تان متمرکز شوید.
ثبت نظرات
نظرات