در رابطه با اکستنشن مو چه میدانید؟

آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی
به اشتراک بگذارید:  
اکستنشن مو روشی است که می‌تواند مو های بلند و پرپشت به شما هدیه دهد. ما در ادامه قصد داریم که در این مقاله به‌ طور کامل برای شما در رابطه با اکستنشن مو صحبت کنیم و به شما بگوییم که چطور می‌توانید با استفاده از این روش زیبایی از دست‌ رفته مو های خودتان را بازپس گیرید.
اکستنشن مو
داشتن مو هایی بلند و پرپشت آرزوی هر کسی می‌باشد. مو ها بخش بسیار حساسی از بدن ما هستند که در صورت عدم رسیدگی صحیح و به وجود آمدن برخی شرایط محیطی، ممکن است که ما شاهد ریزش بیش ‌از حد آن‌ ها باشیم. توجه نمایید که برخی از عوامل ارثی و بیماری ‌ها نیز ممکن است روی ریزش مو تاثیرگذار باشد. به ‌طور کلی مو ها ممکن است که تحت شرایط گوناگون و متفاوتی قرار بگیرند و زیبایی خودشان را به ‌راحتی از دست بدهند. 
به ‌همین دلیل ممکن است که شما نیاز داشته باشید که زیبایی مو های خودتان را بازپس گیرید تا بتوانید اعتماد به ‌نفس خودتان را دوباره بالاتر ببرید. یکی از روش ‌هایی که در این زمینه می‌تواند بسیار کمک ‌کننده باشد روش اکستنشن مو می‌باشد. شما در این روش می‌توانید در سریع‌ترین زمان و بدون هیچ‌ گونه مشکلی و در هر اندازه که می‌خواهید مو های خود را بلند و پرپشت کنید. 
توجه نمایید که این روش یک روش تایید شده و تاثیر گذار بر روی زیبایی مو های شما می‌باشد که به شما کمک می‌کند دقیقاً مطابق سلیقه خودتان و هر اندازه که می‌خواهید به قد و حجم مو های خودتان اضافه کنید. این روش یک روش بسیار پرطرف‌دار در زمینه بهبود شرایط مو ها می‌باشد. اگر شما نیز می‌خواهید بیشتر در رابطه با اکستنشن مو بدانید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید زیرا ما در ادامه به‌ صورت کامل‌تر برای شما در رابطه با این روش ترمیمی صحبت کرده‌ایم و اطلاعات کاملی برای شما در این ‌رابطه داریم. 

اکستنشن مو چیست؟  

اکستنشن مو چیست

اکستنشن مو روشی است در سالن  زیبایی که می‌تواند مو های بلند و پرپشت به شما هدیه دهد. پیشتر ما به این نکته اشاره کردیم که ممکن است به دلایل گوناگونی افراد دچار ریزش مو شوند. انواع مشکلات پوستی، بیماری‌ ها ژنتیک و مواردی دیگر در این زمینه تاثیر گذار می‌باشند. برای بازگرداندن موها به حالت اول روش ‌های گوناگونی وجود دارد. روش‌ هایی مانند کاشت مو، استفاده از انواع مختلف دارو ها برای سریع‌تر کردن رشد، مو استفاده از موی مصنوعی و روش ‌های دیگر در این زمینه کارآمد هستند. 
اما یکی از روش ‌هایی که می‌تواند در سریع‌ترین زمان و بهترین کیفیت را داشته باشد و می‌تواند به‌ صورت دائمی روی مو های شما باقی بماند، اکستنشن مو میباشد. توجه نمایید که در اکستنشن مو های طبیعی یا مصنوعی با هدف افزایش طول مو های شما، و بیشتر کردن حجم مو های شما به تار های کف سر شما گره می‌خورد و روی سر شما باقی می‌ماند. توجه نمایید که شما باید قبل ‌از انجام اکستنشن حتما موارد زیادی را در نظر بگیرید تا بتوانی مناسب‌ترین روش را برای خود انتخاب کنید. 
توجه نمایید که در اکستنشن از روش‌ های گوناگونی استفاده می‌شود که شما باید با توجه به خواسته خودتان یک روش مناسب را برگزینید. سعی کنید که قبل ‌از انجام هر گونه اکستنشن در رابطه با انواع و ویژگی‌ های آن ‌ها تحقیق نمایید تا بتوانید مناسب‌ترین روش را برای خود انتخاب کنید. 

انواع اکستنشن 

انواع اکستنشن

توجه نمایید که به ‌طور کلی برای اکستنشن مو دو منبع وجود دارد. استفاده از مو های مصنوعی، و استفاده از مو های طبیعی. ما در ادامه قصد داریم برای شما به ‌طور کامل این دو‌ مورد را شرح دهیم تا شما بتوانید با دید بازی از هر منبع استفاده کنید‌. مو های طبیعی به نسبت موهای مصنوعی  کیفیت بالاتری را دارند و شما با استفاده از موهای طبیعی در اکستنشن، صاحب مو های زیبا تری میشوید.

استفاده از مو مصنوعی 

مو های مصنوعی همان ‌طور که از نام آن‌ ها پیداست مو هایی هستند که توسط شرکت ‌ها و کارخانه‌ ها تولید شده اند. توجه نمایید که عمر این اکستنشن حدود سه الی چهار ماه می‌باشد اما جنس مو هایی که در این زمینه استفاده شده‌اند ممکن است کمی با جنس مو های خود شما تفاوت داشته باشند. توجه نمایید که قیمت این نوع اکستنشن به ‌مراتب از اکستنشن موی طبیعی و پایین‌تر می‌باشد و شما می‌توانید با هزینه‌ای کمتر از این نوع اکستنشن استفاده کنید. به ‌هر حال اگر شما علاقه‌مند هستید که مو های خودتان را اکستنشن کنید اما هزینه لازم را ندارید، می‌توانید از اکستنشن موی مصنوعی استفاده کنید. 

استفاده از مو طبیعی 

این نوع اکستنشن به ‌مراتب باکیفیت‌تر و مناسب‌تر از موی مصنوعی می‌باشد. توجه نمایید که در این نوع اکستنشن از مو های طبیعی افرادی استفاده می‌شود که مو های بسیار بلند و متناسبی برای این کار دارند. توجه نمایید که شما می‌توانید این اکستنشن را همان‌ طور که می‌خواهید رنگ، هایلایت، و مش کنید و هیچ ‌گونه محدودیتی برای شما در این زمینه وجود ندارد. توجه نمایید که عمر این اکستنشن حدود سه ‌تا شش ماه می‌باشد و شما می‌توانید برای مدت طولانی‌تری از این نوع اکستنشن لذت ببرید. 

اکستنشن مو رنگی 

اکستنشن مو رنگی

یکی از انواع بسیار پرطرف‌دار و جالب اکستنشن ها، اکستنشن موی رنگی می‌باشد. در این زمینه شما می‌توانید با اضافه کردن یک ‌رنگ متفاوت به مو های خودتان زیبایی را به مو های خود هدیه دهید. فرقی نمی‌کند مو های شما چه رنگی باشد، شما می‌توانید با توجه به سلیقه خودتان یک ‌رنگ متفاوت از مو های اکستنشن شده را انتخاب کنید و آن ‌ها را به مو های خودتان اضافه کنید. توجه نمایید که این نوع اکستنشن معمولاً مورد پسند جوانان می‌باشد و افراد کم‌ سن ‌و سال بیشتر به این اکستنشن ها علاقه‌مند هستند. به ‌هر حال این نوع اکستنشن روشی بسیار مناسب و جذاب برای افرادی است که می‌خواهند بدون رنگ کردن صاحب مو های زیبا شوند. 

انواع مختلف روش ‌های اکستنشن

توجه نمایید که برای اکستنشن کردن مو روش ‌های متفاوتی وجود دارد. هر کدام از این روش‌ ها با توجه به نحوه کار آرایشگر و نوع مو استفاده‌ شده با یکدیگر متفاوت هستند. هر کدام از این روش ‌ها و نکات مثبت و نکات منفی خودشان را دارند. اگر می‌خواهید که بیشتر با این روش ها آشنا شوید، مارا همراهی کنید.

رینگ 

روش اولی که برای اکستنشن مو مورد استفاده قرار می‌گیرد رینگ می‌باشد. این روش معمولاً برای افرادی مورد استفاده قرار می‌گیرد که دارای موهای کم ‌پشت می‌باشند. توجه نمایید که در این روش در سر مو های اکستنشن ‌شده یک رینگ قرار دارد. چند تار از مو های سر را از داخل این رینگ رد می‌کنند و بعد با یک قلاب رینگ را سفت می‌کنند. به ‌این ‌ترتیب رینگ سفت شده و به چند تار موی گرفته ‌شده می‌چسبد و کار اکستنشن به پایان می‌رسد. 

چسب کراتین 

چسب کراتین اکستنشن مو

روش دیگری که برای اکستنشن مو مورد استفاده قرار می‌گیرد روش چسب کراتین می‌باشد. این نوع چسب، چسبی کاملاً بی‌ضرر می‌باشد که برای افرادی که معمولاً جلوی سرشان دچار ریزش مو شدن گزینه بسیار مناسبی می‌باشد. توجه نمایید که این نوع اکستنشن دارای چسبی می‌باشد که این چسب کمی بالاتر از ریشه‌ های اصلی مو چسبیده می‌شود و بعد کار اکستنشن به پایان می‌رسد. 

دوخت مو 

روش دیگری که برای اکستنشن مورد استفاده قرار می‌گیرد روش دوخت مو می‌باشد. توجه نمایید که در این روش همان ‌طور که از نام آن پیداست از گره‌ ها و موارد گوناگونی برای چسباندن اکستنشن استفاده می‌شود. هر آرایشگر می‌تواند با توجه به سلیقه و روش خودش از دوخت های گوناگونی استفاده کند. 
توجه نمایید که در این روش اکستنشن مو هیچ‌‌گونه آسیبی به تار مو های شما و کف سر شما نمی‌رسد و همچنین شما می‌توانید بدون هیچ‌ گونه مشکلی و هر زمانی ‌که خواستید اکستنشن را از مو های اصلی خودتان جدا کنید و مو های خود را به حالت اولیه خودش بازگردانید. این روش روشی کم تهاجمی‌تر و البته وقت‌گیر تر به نسبت روش ‌های دیگر می‌باشد. 

قیمت اکستنشن مو

قیمت اکستنشن مو

حال که شما در رابطه با اکستنشن مو اطلاعاتی کسب کردید بهتر است که در رابطه با قیمت انجام این کار نیز بیشتر بدانید. توجه نمایید که قیمت مشخصی برای اکستنشن وجود ندارد و عوامل بسیار گوناگون و متعددی روی قیمت نهایی اکسیژن مو تاثیر گذار هستند. توجه نمایید که برای مثال نحوه انجام اکستنشن تاثیر بسیار زیادی روی قیمت آن دارد. پیشتر ما برای شما در رابطه با روش‌ های گوناگون و وصل کردن اکستنشن به مو های شما صحبت کردیم. 
هر کدام از این روش ‌ها با توجه به وقت‌گیر بودن و سخت‌تر بودن قیمت ‌های متفاوتی دارند. مورد دیگری که روی قیمت اکستنشن شما تاثیر گذار می‌باشد حجم و اندازه موهایی می‌باشد که شما از آن ‌ها استفاده کرده‌اید. همچنین طبیعی بودند و یا مصنوعی بودن مو نیز در این زمینه تاثیر گذار می‌باشد. هر چه حجم موهای استفاده‌شده توسط شما بیشتر باشد قیمت مو ها نیز بالاتر خواهد رفت. 
علاوه‌ بر موی استفاده‌ شده، وقت و ابزار بیشتری برای وصل کردن مو ها با حجم ‌های بیشتر مصرف می‌شود که همین موضوع نیز می‌تواند تاثیر بسیار زیادی روی قیمت اکستنشن مو داشته باشد. توجه نمایید که به‌ طور کلی اکستنشن مو فعالیتی هزینه ‌بر می‌باشد. اگر شما میخواهید که از مو های طبیعی استفاده کنید و از بهترین روش اکستروژن نیز بهره ببرید، باید هزینه‌ های هنگفتی برای انجام این کار بپردازید. روش ‌های کم ‌هزینه تری نیز برای انجام این کار وجود دارد که شما می‌توانید با استفاده از آن ‌ها هزینه ‌های خودتان را تا آنجا که می‌توانید پایین‌تر بیاورید. 
ثبت نظرات
نظرات