آشنایی با پاستا آلفردو

پاستا آلفردو اکنون در بین وعده های غذایی بیشتر مردم، جای خود را پیدا کرده است. پاستا به تنهایی به علت وجود کربوهیدرات بسیار فراوان، یکی از منابع مهم افزایش نیرو و انرژی در بدن انسان است. همچنین پاستا با سس آلفردو سرشار از میزان قابل توجهی کلسیم می باشد که باعث تقویت استخوان ها می شود.

راهنمای خرید میز ناهارخوری، از صفر تا صد!

در این راهنمای خرید میز ناهارخوری به عوامل مهم در انتخاب یک میز مناسب از جمله فضای در دسترس آشپزخانه و اتاق ناهار خوری، اشکال مختلف میز، رنگ و انواع آن پرداخته شده است. به طورکلی میزی که انتخاب می‌شود باید در طرفین خود فضای آزاد داشته باشد و بستگی به دکوراسیون و چیدمان منزل دارد.

بانجی جامپینگ چیست، کجا و چگونه انجام می شود؟

نکته ای که کسانی که برای اولین بار بانجی جامپینگ انجام می دهند، باید به آن توجه کنند این است که آیا وضعیت سلامتی شان برای این ورزش مناسب است یا خیر. انجام آن برای افراد دارای اضافه وزن، فشار خون بالا، صرع و بیماری های قلبی ناخوشایند است و اصلا توصیه نمیشود.

طرز تهیه تیرامیسوی کلاسیک و اصیل در خانه

در این طرز تهیه تیرامیسو با شما همراه خواهیم شد، تا بتوانید مرحله به مرحله آن را تهیه کنید. این دسر، نوعی شیرینی غنی و چند لایه است که به طور کلاسیک حاوی بیسکویت‌های مخصوص، پنیر ماسکارپونه، اسپرسو، زرده تخم مرغ، شکر، کرم و پودر کاکائو است.

درباره دکوراسیون اتاق خواب چه می‌دانید؟

دکوراسیون اتاق خواب، راهی عالی برای نمود شخصیت و علاقه شماست. برای داشتن یک اتاق خواب ایده‌آل نیاز به هزینه اضافی و خرید مبلمان ندارید. صرف نظر از اندازه، شکل یا بودجه ای که با آن سروکار دارید، راه‌های زیادی برای تبدیل طراحی اتاق خواب شما به یک طرح واقعا عالی وجود دارد!

پاکسازی صورت مهم‌ترین رکن در مسائل بهداشتی و زیبایی

پاکسازی صورت کاری است که همه‌ی ما به طریقی آن را انجام می‌دهیم. همین که خیلی از افراد برای شستن صورت خود از فیس براش استفاده می‌کنند نشان می‌دهد که این موضوع اهمیت زیادی پیدا کرده است. در این محتوا انواع پاکسازی صورت را نام می‌بریم و به توضیحاتی در این باره می‌پردازیم.