16 نکته در تزیین اتاق کودک که باید در نظر بگیرید

وقتی صحبت از ایجاد هارمونی در خانه به میان می‌آید همه اتاق‌ها از آشپزخانه و اتاق نشیمن گرفته تا حمام و اتاق کودک باید در دکوراسیون، انسجام طرح و سبک داشته باشد. بنابراین تزیین اتاق کودک نیز باید با توجه به طراحی داخلی خانه انجام شود و شامل انتخاب رنگ دیوارها، سبک دکوراسیون اتاق کودک می‌شود.

با اسکی روی برف، به عنوان ورزشی جذاب و هیجان انگیز بیشتر آشنا شوید!

اسکی روی برف، به عنوان یک ورزش مهیج و تفریحی جذاب شناخته شده است. این ورزش دارای انواع مختلفی است و ابزار و تجهیزات مخصوصی دارد. در ایران پیست‌های اسکی بی نظیری وجود دارد که با پیست‌های بین المللی برابری می‌کند. در اینجا به انواع اسکی روی برف و تجهیزات آن و... می‌پردازیم.

میکرودرم چیست و چه مزایایی دارد؟

اغلب خانم ها برای تمیزی و درخشندگی پوست شان از روش میکرودرم استفاده می کنند. با استفاده از میکرودرم درمانی ؛ سطح پوست صورت و گردن( اپیدرم) که اغلب محل تجمع آلودگی ها و میکروب ها هست، پاکسازی می شوند. یکی دیگر از روش های جدید برای جوانسازی پوست می باشد.

آشنایی با پاستا آلفردو

پاستا آلفردو اکنون در بین وعده های غذایی بیشتر مردم، جای خود را پیدا کرده است. پاستا به تنهایی به علت وجود کربوهیدرات بسیار فراوان، یکی از منابع مهم افزایش نیرو و انرژی در بدن انسان است. همچنین پاستا با سس آلفردو سرشار از میزان قابل توجهی کلسیم می باشد که باعث تقویت استخوان ها می شود.

راهنمای خرید میز ناهارخوری، از صفر تا صد!

در این راهنمای خرید میز ناهارخوری به عوامل مهم در انتخاب یک میز مناسب از جمله فضای در دسترس آشپزخانه و اتاق ناهار خوری، اشکال مختلف میز، رنگ و انواع آن پرداخته شده است. به طورکلی میزی که انتخاب می‌شود باید در طرفین خود فضای آزاد داشته باشد و بستگی به دکوراسیون و چیدمان منزل دارد.

بانجی جامپینگ چیست، کجا و چگونه انجام می شود؟

نکته ای که کسانی که برای اولین بار بانجی جامپینگ انجام می دهند، باید به آن توجه کنند این است که آیا وضعیت سلامتی شان برای این ورزش مناسب است یا خیر. انجام آن برای افراد دارای اضافه وزن، فشار خون بالا، صرع و بیماری های قلبی ناخوشایند است و اصلا توصیه نمیشود.