نکاتی در رابطه با کراتینه مو

کراتینه‌ مو روش ترمیمی می‌باشد که می‌تواند سلامت مو ها را تا حد بسیار زیادی بالاتر ببرد. این روش‌ ترمیمی می‌تواند به شما کمک کند تا از طریق اصولی و درست به بهبود شرایط مو های خودتان بپردازید. اگر شما نیز کنجکاو هستید تا بیشتر در رابطه با این روش ترمیم بدانید با بنکوی همراه باشید.

در رابطه با اکستنشن مو چه میدانید؟

اکستنشن مو روشی است که می‌تواند مو های بلند و پرپشت به شما هدیه دهد. ما در ادامه قصد داریم که در این مقاله به‌ طور کامل برای شما در رابطه با اکستنشن مو صحبت کنیم و به شما بگوییم که چطور می‌توانید با استفاده از این روش زیبایی از دست‌ رفته مو های خودتان را بازپس گیرید.

همه چیز در مورد کاشت ناخن

یکی از اعضای بدن که تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت بانوان دارد اما توجه کمی به آن شده است، ناخن نام دارد. این عضو بی روح را می توان با خلاقیت و استفاده از هنر های متفاوت تغییر داد و از زیبایی آن لذت برد. از جدیدترین روش های زیبایی بخش ناخن ها، می¬توان به کاشت ناخن اشاره کرد.

چگونه بهترین رنگ مو را انتخاب کنیم؟

رنگ موها دسته ای از مواد شیمیایی هستند که برای تغییر رنگ مو بکار می روند و اثر گذاری بهتری نسبت به رنگ موهای طبیعی دارند. عملکرد رنگ مو به اینگونه است که این ماده با ایجاد برخی واکنش های شیمیایی میان رنگدانه ها و مولکول های مو با آمونیاک و پراکسید، مو های شما را به رنگ دلخواه در می آورد.

انواع مدل موی کوتاه دخترانه

خانم ها همواره علاقه بسیاری به تنوع در سبک میکاپ، مدل مو، تغییر چهره و ... دارند. تمام این ایده های جذاب و متفاوت برای زیباتر شدن مدنظر قرار می ‌گیرد. ممکن است شما به عنوان یک خانم بعد از گذشت مدتی تمایل به کوتاهی مو داشته باشید. مدل موی کوتاه دخترانه تنوع بالایی دارد.

چگونه مثل حرفه‌ای ها آرایش لب انجام دهیم؟

آرایش لب معمولا آخرین قدم در آرایش است اما این مسئله چیزی از اهمیت آن کم نمی کند. ما در این مقاله روش صحیح آرایش لب، استفاده از رژ لب، خط لب و راز های داشتن لبی جذاب تر را با شما در میان میگذاریم و به شما می آموزیم که چگونه مثل حرفه‌ای ها آرایش لب انجام دهید.