استخر رفتن, تفریحی سالم و قدیمی

تاریخچه شنا کردن به ۲۶۰۰ سال قبل از میلاد مسیح برمی گردد و اولین شواهدی از شنای انسان ها در خطوط هیروگلیف پیدا شده در تمدن مصر باستان به دست آمده است. آنچه که ما امروزه تحت عنوان استخر از آن یاد می کنیم, مکانی است که خیلی بعد تر از آن توسط رومی ها به وجود آمد.

همه چیز در مورد باشگاه بدنسازی

ورزش کردن در هر سنی و در هر موقعیت لازم است و موجب شادی و نشاط افراد می شود. باشگاه های بدنسازی یکی از بهترین مکان ها برای رسیدن به تناسب اندام می باشد. اکنون ما شما را با ویژگی های بهترین باشگاه بدنسازی آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

طرز تهیه سالاد سزار خانگی

سالادها یکی از محبوب ترین پیش غذاها محسوب می شوند و سالاد سزار یکی از پرطرفدارترین آنهاست. این پیش غذای ایتالیایی به عنوان یک سبک غذای ساده هم می تواند برای شام یا عصرانه سرو شود. طرز تهیه سالاد سزار خانگی راحت و آسان است و به دلیل داشتن مواد مقوی برای رشد نوجوانان مفید می باشد.

رستوران های فضای باز در تهران که باید بروید!

وقتی بحث در مورد رستوران هایی با فضای باز می شود، دور از انصاف است که رستوران های درکه و فرحزاد را در اول لیست قرار ندهیم. به جز رستوران های این مناطق رستوران قیمه دات کام کافه رستوران طجرشت کافه رستوران هور رستوران مهنا کافه رستوران ربلان رستوران ایتالیایی چلت کافه رستوران عمارت عمادیه رستوران رُست رستوران های فضای باز در تهران هستند که ارزش امتحان کردن دارند.

بهترین رستوران های تهران برای سالگرد ازدواج

سالگرد ازدواج برای زن و شوهر یادآوری جذابی است و معمولا آن را جشن میگیرند. جشن های دونفره یا خانوادگی اما اگر زوج های تهرانی بخواهند در رستوران جشن بگیرند. باید رستورانی را انتخاب کنند که تنوع غذایی، طراحی جذاب ، موسیقی زنده و بسیاری دیگر از ویژگی ها سبب میشود تا رستورانی را انتخاب کنیم.برخی رستوران های تهران را که این ویژگی را دارند معرفی میکنیم.

بهترین مکان های صرف صبحانه در تهران که تا کنون امتحان نکرده اید

امروزه افراد زیادی که در تهران زندگی می کنند به دنبال بهترین مکان جهت صرف صبحانه در تهران هستند تا قادر باشند در آن مکان ها لحظات لذت بخشی را در کنار دوستان و خانواده خود فراهم نمایند. اینکه بتوانید بهترین مکان را از نظر بعد مسافتی و هزینه برای صرف صبحانه انتخاب نمایید اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت.