کدام رستوران ها در تهران موسیقی زنده دارند؟

یکی از ابزاری که در هضم غذا کمک میکند و سبب میشود انسان در عین غذا خوردن آرامش نیز پیدا کند موسیقی است معمولا رستوران ها در تهران موسیقی را به صورت زنده و یا پخش دارند که البته مزایای زیادی از جمله احساس رضایت مشتریان ، تنوع همچنین آرامش را در فضا بوجود می آورد.

کدام رستوران ها در تهران منوی غذای ژاپنی دارند؟

برخی ها در منوی غذایی طرفدار غذاهای خارجی و علی الخصوص غذاهای آسیایی هستند. در بین غذاهای کشور های آسیایی، غذای ژاپنی به دلیل استفاده از انواع رنگ ها در غذا و حفظ خاصیت غذا و تنوع بالا ، مورد استقبال تعداد زیادی از مردم قرار میگیرد.

آشنایی با انواع اسموتی

بدون شک در روزهای گرم تابستان شما قادر خواهید بود با نوشیدن یک اسموتی خنک روزهای دل انگیزتری را تجربه کنید. این نوشیدنی را به طور معمول از انواع میوه‌ ها، لبنیات، سبزیجات و حتی شیر و بستنی تهیه می نمایند. اگر می خواهید نوشیدنی کم کالری و رژیمی میل کنید باید نکات ویژه ای را رعایت کنید.

آموزش آرایش چشم و بررسی نکات مهم آن

در آرایش صورت یکی از مهمترین قسمت هایی که به آرایش نیاز دارد، چشم است. آرایش چشم اگر اصولی انجام شود، تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره شما می گذارد. از این رو قصد داریم تا نکات مهم و آموزش مرحله به مرحله آن را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید به زیبایی چشم هایتان را آرایش کنید.

راهنمای خرید کاغذ دیواری

استفاده از کاغذ دیواری برای تزیین دیوار، سالهاست که در همه جای دنیا رایج است و در هر دوره بر اساس تغییرات فرهنگی و سلیقه های گوناگون، انواع مختلفی از آن تولید و استفاده شده است. تنوع بسیار، آسانی در نصب و تعویض آن، موجب شده خیلی ها اولین و تنها انتخاب شان در پوشش دیوار، کاغذ باشد.

برای راه اندازی یک کافی شاپ چه مواردی را باید در نظر گرفت

امروزه شروع کسب و کار و راه اندازی یک کافی شاپ میتواند ایده ی خوبی برای درآمدزایی باشد. برای شروع این کار نیاز است یک برنامه اصولی داشته باشید تا بتوانید به راحتی کار خود را راه اندازی کنید. ما در این مقاله برای عزیزانی که قصد دارند یک کافی شاپ راه اندازی کنند چند نکته ی مهم را ذکر کرده ایم.