بهترین کافه های تهران با عکس، آدرس و جزئیات

امروز کافه ها برای تفریح، قرارهای کاری، ملاقات های دوستانه و خانوادگی و ... بسیار کاربرد دارد. کسی دوست ندارد که هزینه و زمان خود را برای تست کافی شاپ ها از بین ببرد. برای همین موضوع بنکوی لیستی از بهترین کافه های تهران را برای شما جمع آوری کرده است.

طرز تهیه کیک شکلاتی خیس

این روزها یکی از بهترین و پرطرفدارترین کیک‌هایی که آن را به راحتی می‌توان در خانه تهیه و آماده کرد، کیک شکلاتی خیس است. این کیک نه تنها در ایران بلکه در تمامی کشورهای دنیا دارای طرفداران بی‌شماری بوده و فرمول های زیادی برای تهیه آن وجود دارد که ما یکی از بهترین آن را در بنکوی با شما به اشتراک می‌گذاریم.

انتخاب یک تالار عروسی مناسب

تالار عروسی یک مکان بسیار کاربردی برای برگزاری مراسم ها و مجالس عروسی می باشد. عروس و داماد با انتخاب یک تالار مناسب خاطرات خوب و خوشی را برای خود و مهمانان ایجاد می نمایند. نکات مهمی درباره ی انتخاب سالن وجود دارد که باید به همه ی آن ها توجه شود.

اسکیت, تجربه سواری با کفش

همه ما از این مسئله آگاهیم که با کفش هایمان, سرعت بالایی را تجربه نخواهیم کرد؛ حتی اگر بهترین دونده ها باشیم. کفش های اسکیت اما این تجربه را دگرگون کردند و برای اولین بار به انسان این قدرت را دادند که بتواند با سرعتی خیلی بالاتر از آنچه که می تواند بدود, بر روی زمین حرکت کند.

آشنایی با تجهیزات کالای خواب

خوابیدن یک رفتار و نیاز طبیعی بدن انسان و سایر موجودات زنده است. امروزه تاثیر محیط بر خواب کامل و صحیح، کاملا اثبات شده است. یکی از عوامل محیطی در این زمینه، کالای خواب است. آشنایی با این مقوله کمک میکند از سلامت جسمی و روحی برگرفته از خواب بهتر و بیشتر بهره مند شویم.

مدل مو مردانه و پسرانه خفن و جذاب با عکس و ویدیو 1401

مدل مو برای آقایان بسیار مهم می باشد. زیرا اولین چیزی که توسط مخاطبی دیده می شود مدل موی آن ها می باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با انواع مدل موی مردانه بیشتر آشنا کنیم. همچنین به شما بگوییم کدام مدل مو مناسب چه سنی می باشد.