رستوران های فضای باز در تهران که باید بروید!

وقتی بحث در مورد رستوران هایی با فضای باز می شود، دور از انصاف است که رستوران های درکه و فرحزاد را در اول لیست قرار ندهیم. به جز رستوران های این مناطق رستوران قیمه دات کام کافه رستوران طجرشت کافه رستوران هور رستوران مهنا کافه رستوران ربلان رستوران ایتالیایی چلت کافه رستوران عمارت عمادیه رستوران رُست رستوران های فضای باز در تهران هستند که ارزش امتحان کردن دارند.

بهترین رستوران های تهران برای سالگرد ازدواج

سالگرد ازدواج برای زن و شوهر یادآوری جذابی است و معمولا آن را جشن میگیرند. جشن های دونفره یا خانوادگی اما اگر زوج های تهرانی بخواهند در رستوران جشن بگیرند. باید رستورانی را انتخاب کنند که تنوع غذایی، طراحی جذاب ، موسیقی زنده و بسیاری دیگر از ویژگی ها سبب میشود تا رستورانی را انتخاب کنیم.برخی رستوران های تهران را که این ویژگی را دارند معرفی میکنیم.

بهترین مکان های صرف صبحانه در تهران که تا کنون امتحان نکرده اید

امروزه افراد زیادی که در تهران زندگی می کنند به دنبال بهترین مکان جهت صرف صبحانه در تهران هستند تا قادر باشند در آن مکان ها لحظات لذت بخشی را در کنار دوستان و خانواده خود فراهم نمایند. اینکه بتوانید بهترین مکان را از نظر بعد مسافتی و هزینه برای صرف صبحانه انتخاب نمایید اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت.

بهترین غذاها برای تقویت سیستم ایمنی بدن کدامند؟

بعضی از افراد دارای سیستم ایمنی ضعیفی می باشند و بدن آن ها می تواند به راحتی هر بیماری را به خود جذب کند به همین دلیل در این مقاله قصد داریم شما را با غذاهایی که می تواند باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شما شود آشنا کنیم. زیرا افرادی که سیستم ایمنی بالایی دارند در برابر بیماری سریع تر از افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند بهبود می یابند.