معرفی انواع شومینه بر اساس کاربرد

انواع شومینه سنگی در بازار عرضه شده اند که از سنگ های طبیعی ساخته شده و جذابیت بالایی دارند. اگر فضای منزل شما کلاسیک است، شومینه سنگی قدیمی گزینه بسیار شیک و لوکسی محسوب می شود. سنگی که در این شومینه ها به کار رفته است می تواند بر اساس سطح دکوراسیون منزل شما انتخاب شود.

معرفی انواع ساعت دیواری

هدف ما از نوشتن این مقاله این است که می خواهیم به بررسی و معرفی انواع ساعت دیواری بپردازیم. همچنین می خواهیم مطالبی را در مورد ساعت دیواری جدید و ساعت دیواری چوبی، ساعت دیواری کلاسیک، ساعت دیواری فانتزی و ساعت دیواری آینه ای ارائه دهیم و با مزایای آن ها بیشتر آشنا شویم.

بررسی اجمالی در مورد دکوراسیون مینیمال

دکوراسیون مینیمال به معنی محدودیت استفاده از عناصر گوناگون و متعدد برای دستیابی به بیشترین مزیت ها و فواید می باشد. معماران سبک مینیمالیست معتقد هستند که تمامی چیزهایی که دارای کاربرد خاصی نیستند باید از محیط حذف شوند، چون آن ها ارزش زیادی را برای محیطی ساده و فراخ قائل هستند

اصول چیدمان منزل

چیدمان منزلی که در آن قرار است زندگی کنید باید به شیوه ی درست و اصولی انجام شود. در صورتی بخواهید محیط زندگی و لوازمی که در داخل آن قرار دارند را جایگذاری و چیدمان کنید، باید از روش های گوناگون جهت چیدمان منزل خود استفاده کنید. و تمامی اصول را رعایت نمایید.

16 نکته در تزیین اتاق کودک که باید در نظر بگیرید

وقتی صحبت از ایجاد هارمونی در خانه به میان می‌آید همه اتاق‌ها از آشپزخانه و اتاق نشیمن گرفته تا حمام و اتاق کودک باید در دکوراسیون، انسجام طرح و سبک داشته باشد. بنابراین تزیین اتاق کودک نیز باید با توجه به طراحی داخلی خانه انجام شود و شامل انتخاب رنگ دیوارها، سبک دکوراسیون اتاق کودک می‌شود.

راهنمای خرید میز ناهارخوری، از صفر تا صد!

در این راهنمای خرید میز ناهارخوری به عوامل مهم در انتخاب یک میز مناسب از جمله فضای در دسترس آشپزخانه و اتاق ناهار خوری، اشکال مختلف میز، رنگ و انواع آن پرداخته شده است. به طورکلی میزی که انتخاب می‌شود باید در طرفین خود فضای آزاد داشته باشد و بستگی به دکوراسیون و چیدمان منزل دارد.