پینگ پنگ چیست، چگونه بازی کنیم، قوانین آن چیست؟

پینگ پنگ ورزشی است که احتمال آسیب در آن نسبت به سایر رشته های ورزشی بسیار کمتر است و از آنجایی که این ورزش کالری سوزی است، به کاهش وزن نیز کمک می کند. بازیکنان حرفه ای تنیس روی میز حداقل به اندازه ورزشکاران سایر رشته ها به تمرین نیاز دارند.

همه چیز درباره ورزش دو و میدانی

دو و میدانی یکی از ورزش های مادر و اصیل در دنیا است. این ورزش از زمان یونان باستان وجود داشته است. گرم کردن بدن قبل از مسابقه و سرد کردن بدن بعد از دو از اصلی ترین موارد در دو استقامت به حساب می آیند. مورد مهمی که در هنگام ورزش دو و میدانی به آن توجه نمایید وجود درد در بدن می باشد.

آموزش شمشیر بازی با کمترین هزینه

شمشیر بازی یکی از ورزش‌ها و بازی‌های تهاجمی بسیار قدیمی بوده که تا به امروز همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده و خیلی از افراد را به آموزش شمشیربازی سوق داده‌ است. بنکوی شما را با اصطلاحات، قوانین، تجهیزات ورزش شمشیر بازی آشنا می کند.

ورزش هاکی چیست و انواع هاکی چگونه است؟

در برخی موارد مثل داشتن مشکلات قلبی عروقی، مشکلات تنفسی، مشکلات کمر، بارداری و غیره، هاکی روی چمن توصیه نمی شود. در ضمن هاکی روی چمن قبل از هر چیز یک ورزش تماسی است که نباید از دستورالعمل های ایمنی آن غافل شد. در نهایت، مانند هر ورزش دیگری، خطر در انواع هاکی صفر نیست.

آموزش سپک تاکرا با کمترین هزینه

مجموعه ما به عنوان مرکز و باشگاه آموزش انواع ورزش‌ها، با داشتن مربیان خبره و با تجربه، در نظر دارد، آموزش سپک تاکرا را در سطح حرفه ای و برای کلیه رده های سنی قرار داده و برای افراد علاقه‌مند به یادگیری این ورزش سرگرم کننده و پرتحرک، کلاس‌های آموزشی خود را با کمترین هزینه ممکن برگزار کند.

با اسکی روی برف، به عنوان ورزشی جذاب و هیجان انگیز بیشتر آشنا شوید!

اسکی روی برف، به عنوان یک ورزش مهیج و تفریحی جذاب شناخته شده است. این ورزش دارای انواع مختلفی است و ابزار و تجهیزات مخصوصی دارد. در ایران پیست‌های اسکی بی نظیری وجود دارد که با پیست‌های بین المللی برابری می‌کند. در اینجا به انواع اسکی روی برف و تجهیزات آن و... می‌پردازیم.